تبلیغات
فال - فال

فال

شنبه 17 مرداد 1388 11:40 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

          فقط به پیچیدگی ها و سختی های زندگی فکر نکنید، کمی مثبت تر به زندگی نگاه کنید شاید این مشکلات و سختی ها دروازه ای به اتفاقات جالب و روزهای هیجان انگیز باشد، یادتان باشد که در این دنیا هیچ اتفاقی بی هدف صورت نمی گیرد. هدف های خود را با هر اتفاق کوچکی تغییر ندهید. مصرانه و با پشتکار عمل کنید ت به آنچه که می خواهید برسید. در این راه از تجربه و حمایت دوستانتان نیز کمک بگیرید.

فروردین

          شخصیت خود را جدی بگیرید، لزومی ندارد که با شرایط مختلف، شما نیز تغییر کنید، مطمئناً دوستانتان شما را به همین صورت دوست می دارند. در روزهای یکشنبه و دوشنبه سعی کنید سطح شغلیتان را ارتقا دهید. اواسط پایانی هفته بخشی از رویاهایتان به حقیقت می پیوندد، محبت کردن و عشق ورزیدن را فراموش نکنید.

اردیبهشت

          هفته ی سخت و پر مشغله ای در پیش روی شماست، پس با پشتکار و دقت زیاد به پیش بروید. نهایتاً تا 1  ماه دیگر این تلاش ها را خواهید دید. اگر دچار تردید و دودلی هستید پایان هفته را با یک سفر کوتاه مدت سر کنید تا هم انرژی تان تجدید شود و هم از این سرگردانی نجات پیدا کنید. در روزهای میانی هفته شانس شما در زمینه شغلتان بسیار بالا خواهد رفت.

خرداد

          این هفته وقت تعویض و جابجایی است، این جابجایی می تواند تغییر منزل، شغل، محل کار و یا حتی ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل باشد. زندگی بدون خستگی شما واقعاً تحسین برانگیز است اما فراموش نکنید که بعد از هر دوره کار و مشغله ی زیاد هر کسی نیاز به استراحت و آرامش در روح و جسم خود دارد. پایان هفته را به استراحت، تفکر و نوشتن بپردازید.

تیر       

        روزهای آغازین هفته به کارهای عقب افتاده تان بپردازید و کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و خود را برای ملاقات های جالب و اتفاقات هیجان انگیز پایان هفته آماده کنید. روزهای پنج شنبه و جمعه فرصت خوبی برای مدیریت امور مالی خودتان است. و در کل هفته ی آرام و بی دغدغه ای خواهید داشت، پایان هفته تمامی لحظات شما سرشار از عشق خواهد بود.

مرداد

          سطح انرژی، شانس و روحیه شما بسیار بالاست و می توانید به راحتی تصمیمات بزرگی بگیرید و کارهای سخت و وظایف سنگین را به آسانی انجام دهید. از روزهای یکشنبه تا سه شنبه منتظر یک ملاقات هیجان انگیز باشید و در روزهای پایانی هفته تغییرات کوچکی را در زندگی تان احساس می کنید. وابستگی تان را کم کنید و رهاتر زندگی کنید.

شهریور

          هفته ی آرام و بی دغدغه ای را خواهید داشت و می توانید در این هفته راجع به دوستی ها و روابطتان تجدید نظر کنید. دوستی های غیر مفید را کنار بگذارید و به دنبال کسانی باشید که بتوانند مشاوران خوبی برای شما باشند و در کنار آنها احساس لذت و آرامش کنید. این هفته را بیشتر استراحت کنید و به تفکر بپردازید و از انجام کارهای داوطلبانه دوری کنید.

مهر

          این هفته شانس خوبی در دوستی ها و ارتباطات دارید و فرصت خوبی است که یک شریک کاری برای خودتان پیدا کنید، در این هفته پروژه جدیدی را شروع نکنید، هفته ی بعد برای انجام این پروژه ها فرصت مناسب تری است. در پایان این هفته فرصتی را برای حضور در جمع دوستان تان قرار دهید.

آبان   

به خانواده خود اهمیت بیشتری دهید و زمان زیاد تری را به آنها اختصاص دهید، یادتان باشد که مسئولیت های مربوط به منزل و خانواده نسبت به دوستان و شغلتان الویت بیشتری دارند. اگر شما دوستان و شغلتان را در الویت قرار  دهید نشان دهنده ی این است که در اطراف شما هر چیزی در سر جای اصلی خودش قرار نگرفته و شما باید این جایگاه ها را اصلاح کنید.

آذر

          در این هفته نسیم آرامش و خوشبختی بر زندگی شما می وزد و لحظات شما را سرشار از عشق و لذت می کند. تغییرات در زند گی را بپذیرید و از این تغییرات در جهت آرامش و بهتر شدن زندگی تان استفاده کنید. در روزهای یکشنبه و دوشنبه یکی از بزرگترین آرزوهایتان به حقیقت می پیوندد و سطح انرژی شما هم چنان بالا خواهد ماند.

دی

          از هوش و استعدادهای ذاتی خود برای انجام کارها کمک بگیرید تا نتیجه بهتری بگیرید. مدتی است که بخش های مهم زندگی شما از جمله عشق، شغل، تحصیل و ... در حال تغییرات است و به سمت مثبتی در حال پیشروی است. از انرژی خود برای کمک به این پیشرفت ها استفاده کنید. در روزهای پایانی هفته هدایای معنوی زیادی دریافت خواهید کرد.

بهمن

          این روزها از حجم کاریتان کم می شود و فرصت بیشتری برای استراحت دارید. در این اوقات تصمیم ها و برنامه هایتان را با دقت بررسی کنید و راجع به کارهایی که قصد شروع آنها را دارید تحقیق کنید چون یک شروع اشتباه می تواند تمام برنمه ریزی هایتان را به هم بریزد. خبرهای خوبی ار ارتقای شغلی و یا موفقیت در یک پروژه در هفته ی بعدی منتظر شما هستند.

اسفند

          در این هفته بر عکس هفته های قبلی شانس مالی شما به شدت کاهش می یابد پس مراقب مخارج و هزینه هایتان باشید و در این هفته از ریسک کردن بپرهیزید. در این روزها یک دوست قدیمی به سراغ شما می آید که خبرهای خوشی را برایتان به همراه دارد، روابط عاشقانه ی خود را مستحکم تر کنید و اجازه دهید لذت عشق تمامی لحظه هایتان را پر کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 17 مرداد 1388 12:38 ب.ظ