تبلیغات
فال - فال هفته ی دوم مهرماه

فال هفته ی دوم مهرماه

دوشنبه 13 مهر 1388 09:13 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

با عجله و شتاب عمل نکنید بلکه همیشه با بررسی موقعیت و تعیین هدف تان نتیجه را حدس بزنید و بررسی کنید آیا این نتیجه دلخواه شماست یا نه و سپس به جلو حرکت کنید. در زندگی به دنبال آرامش روح و سلامتی جسم باشید و بدانید که هیچ چیز نمی توانند جای این دو را بگیرند.

فروردین

این هفته شانس شما در ارتباطات و دوستی هاست و شروع هر کاری در این زمینه با موفقیت همراه خواهد بود. به مهمانیها و مراسم شادی بروید و یا حتی می توانید خودتان نیز مراسمی ترتیب دهید و دوستان و آشنایانتان را در کنار هم جمع کنید و از این راه هم زمینه آشنایی های جدید را فراهم کنید و هم لذت ببرید و سطح انرژی خود را بالاتر ببرید.

اردیبهشت

در این هفته شانس شما در زمینه کاری تان بسیار بالا خواهد بود. شما در این هفته موفقیت های زیادی (در رابطه با شغلتان) به دست خواهید آورد و همچون ستاره ای در بین همکارانتان خواهید درخشید. شانس مالی شما نیز در این هفته افزایش چشمگیری خواهد داشت، اگر یکی از دوستان شما به دردسر افتاده است وقت آن است که به کمکش بشتابید و دوستی خود را به او اثبات کنید.

خرداد

 این هفته در هر زمینه ای می توانید پیشرفت چشم گیری داشته باشید بستگی دارد که شما چه راهی را در پیش بگیرید و یا چه هدفی را در نظر داشته باشید. این روزها ملاقات های زیادی با افراد باتجربه و آگاه دارید، از این فرصت ها استفاده کنید و از آنها برای شروع و یا حتی ادامه ی یک پروژه کمک بگیرید، این کمک می تواند فکری یا مادی باشد.

تیر

این هفته شما وقت  زیادی برای لذت بردن از تمام علاقه مندی هایتان دارید، آشپزی، باغبانی، خرید، شرکت در مهمانی ها و هر کار دیگری که مدت هاست در فکر انجام آن هستید. مشکلات به وجود آمده در زندگی تان را بیش از اندازه جدی نگیرید و سعی کنید از جانب دیگری آنها را بررسی کنید تا حل شدن آنها راحت تر شود.

مرداد

شما این هفته را در سکون و آرامش خواهید گذراند و به جز کارهای روزمره و مسئولیت های همیشگی کار دیگر و مشکلات جدیدی نخواهید داشت (مخصوصاً از روز چهارشنبه تا یکشنبه). از این آرامش استفاده کنید و به کارهای مورد علاقه تان بپردازید و سعی کنید بیشتر استراحت کنید و تفکر و برنامه ریزی را نیز فراموش نکنید.

شهریور

تمامی روزهای این هفته شما پر از معامله و خرید و فروش خواهد بود و شما سود خوبی از این معاملات خواهید برد. در این هفته تا می توانید کار کنید و استراحت و تفریح را به هفته های بعدی موکول کنید کنید و از این شانس خوب در درآمدتان استفاد ه کنید. برای پولهای تان برنامه ریزی کنید و با تصمیمات لحظه ای آنها را به هدر ندهید.

مهر

سطح انرژی، شانس و روحیه شما در ابتدای این هفته بسیار بالا خواهد رفت، در هیچ زمینه ای تقلب نکنید و همیشه با صداقت و راستی به پیش بروید. در غیر اینصورت باید خود را برای مشکلات بیهوده و ناخواسته در زندگی تان آماده کنید. روزهای پایانی هفته شما سرشار از لذت و عشق خواهد بود و یک مهمانی یا سفر خاطره انگیز را در پیش رو  خواهید داشت.

آبان

ای هفته را به استراحت و آرامش بگذرانید و اجازه دهید کارها خود به خود به پیش بروند. نگران نباشید وقفه ی چند روزه در کارها مشکل غیر قابل جبرانی را ایجاد نمی کنند، این کار فقط سبب می شود که آرامش روحی و ذهنی شما به سطح خوبی برسد. در این هفته با دوستان قدیمی خود ملاقات کنید و خاطرات شیرین گذشته را یادآوری کنید.

آذر

این روزها عشق، لذت، تازگی و شانس شما را احاطه خواهند کرد، از این لحظات نهایت استفاده را ببرید. برنامه ها و اهداف خود را با دیگران در میان بگذارید و از تجربیات و نظرهای آنها استفاده کنید. در پایان این هفته یک مهمانی به یاد مادندنی و یا یک سفر کوتاه خواهید داشت که در نهایت به یک موقعیت خوب ختم خواهد شد.

دی

این هفته فرصت مناسبی برای ارتقای شغل تان است. این قضیه را با مدیرانتان در میان بگذارید و دلایل خود را برای آنها شرح دهید. مهارت های خود را افزایش دهید و در پی کسب دانش و اطلاعات جدید باشید. پولی که مدت ها در انتظار آن بودید در این هفته به دست تان می رسد. در روزهای پایانی هفته منتظر یک خبر خوب باشید.

بهمن

در این هفته لحظات شما سرشار از عشق خواهد بود و روزهای زیبایی را تجربه خواهید کرد. در این هفته و هفته ی بعد هر چیزی در زندگی شما به جای اصلی خود باز می گردد و باعث آرامش خاطر شما می شود. در این ایام پرمشغله بهتر است بیشتر به فکر سلامتی خود باشید و آنرا جز برنامه های اصلی خود قرار دهید.

اسفند

پول هایتان را پس انداز کنید و بی دلیل آنها را خرج نکنید. یک نفر از اطرافیانتان سعی دارد شما را راهنمایی کند و راه درست را به شما نشان دهد. روی نظریاتش فکر کنید و اگر به نظرتان درست می آید از آنها استفاده کنید. این شخص ممکن است پدر یا مادر شما باشد. می توانید با تغییرات جزئی در دکوراسیون منزل و یا جابجایی وسایل تان باعث بهتر شدن روحیه خود و اطرافیان شوید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -