تبلیغات
فال - فال هفته ی سوم مهرماه

فال هفته ی سوم مهرماه

دوشنبه 20 مهر 1388 08:52 ق.ظ

نویسنده : fanuss

www.tehrangol.com

مقدمه

زیبایی ها هرگز تغییر نمی کنند، این دیدگاه ما به زندگی است که زیباییها را زیباترو یا زشت تر از گذشته نشان می دهد. منفی نگری می تواند تمام زیباییهای زمان حال و گذشته شما را کم رنگ تر کند. با مثبت نگری دل خود را روشن کنید و در کارها از دل خود پیروی کنید و مطمئن باشید که موفقیت شما حتمی است.

فروردین

اگر مشکلی در منزل و یا محل کار خود دارید از دوستان مورد اعتماد کمک بگیرید و با صبر و آرامش به حل کردن آن بپردازید. اگر هم مشکل خاصی ندارید بهتر است به ثابت کردن جایگاه شغلی و سروسامان دادن به امور منزل بپردازید. در روزهای دوشنبه و سه شنبه لحظات زیبا و رمانتیکی در انتظار شما می باشد.

اردیبهشت

روزهای موفقیت هنوز به پایان نرسیده و موفقیت های بعدی هم چنان در راه اند. ولی وقت آن است که قدم مهمی را در زندگی تان بردارید، این کار باعث ایجاد شدن مشکلاتی در زندگی شما خواهند شد ولی نتایج شیرینی را برایتان به دنبال دارند. عشق و زیبایی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه به سراغ شما می آیند.

خرداد

شما در این هفته شانس ارتباطی خوبی خواهید داشت و در نتیجه شریک زندگی تان را پیدا خواهید کرد. (البته اگر هنوز او را پیدا نکرده اید!) و یا اگر شما قبلاً او را پیدا کرده اید در این هفته روابط بین تان بسیار خوب می شود و لحظات رمانتیکی را در پیش خواهید داشت. این روزها شما در این زمینه چیزی فراتر از شانس و اقبال را به همراه خواهید داشت.

تیر

روابط و پیشامدهای خوب در این هفته به کمک شما می آیند و افق فکری شما را دچار تغییرات مثبت می کنند. هم چنین این روزها یک ملاقات غیر منتظره و جالب برایتان رخ می دهد که تأثیر زیادی در زندگی شما دارد. فرصت های خوب را از دست ندهید و با ایرادگیری و منفی نگری شانس استفاده از این فرصت ها را از خودتان نگیرید.

مرداد

تغییرات بزرگی در روابط، شغل، سبک زندگی و سلامتی تان بوجود خواهد آمد. شما نیز با هوشمندی زیادتان و تفکر در نشانه های اطرافتان به این تغییرات کمک کنید و به آنها سرعت دهید. مراقب باشید که با اعمال این تغییرات دیگران ناراحت نشوند و ارتباطات خانوادگی و شغلی شما خدشه دار نشود.

شهریور

در این هفته از افسردگی و ناراحتی نجات خواهید یافت و تغییرات زیادی در روابط خانوادگی و شغلی تان ایجاد خواهد شد. سعی کنید در این تغییرات از الهامات و بینش خود کمک بگیرید. این روزها اتفاقات و پیشامدهای زیادی به اتمام می رسند ولی جریانات زندگی شما پایان خوبی خواهند داشت.

مهر

در این هفته حالاتی مثل خواب زمستانی برایتان اتفاق می افتد، به جای ناراحتی در آن فرد بروید و از این حالت آرامش لذت ببرید. اگر مشکلاتی در زندگی دارید که حل کردن آنها سخت شده است، لازم نیست اینقدر نگران باشید چرا که با پایان یافتن این هفته مشکلات شما به پایان می رسد.

آبان

در روزهای یکشنبه تا سه شنبه عشق و احساسات عمیق تر و شدیدتر می شود و این حالت مشکلاتی را در روابط شما ایجاد خواهد کرد. ممکن است احساس کنید که اعضای خانواده تان فقط به مشکلات و اهداف خودشان توجه ندارند و از این بابت ناراحت باشید، بهتر است شما به سوی آنها پیش بروید و به آنها نشان دهید که مشکلات و درگیری هایشان برای شما بسیارمهم است.

آذر

در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه که سطح انرژی شما بالا می رود. اهدافتان را دنبال کنید، روزهای یکشنبه و دوشنبه شانس مالی شما کاهش می یابد و ممکن است در روابط شغلی تان نیز اختلال ایجاد کند. در پیدا کردن عشق واقعی تان خیلی احتیاط کنید و بیشتر به ندای قلبتان گوش دهید. پایان هفته را به تفکر بپردازید.

دی

یک موفقیت بزرگ که نتیجه ی زحمات گذشته ی شماست در راه است، این موفقیت برای شما سود و برکت در زندگی به همراه خواهد داشت، این هفته بهتر است با هوشیاری بیشتری عمل کنید و قدم های کوتاه اما مطمئن بردارید. اگر در یک ماه اخیر جریانات زندگی دوستی هایی را برای شما به همراه داشته، این هفته فرصت خوبی برای تجدید نظر در آنهاست.

بهمن

این هفته هم مثل هفته ی گذشته آرزوهایتان یکی یکی به حقیقت می پیوندد. اما شما در اواخر این هفته به دوره ی افسردگی وارد می شوید. پس با اجتماعی بودن، تفریح، گردش و در جمع دوستان بودن نگذارید این حالت به شما غالب شود. ارتباط با دوستان سرزنده و شاداب می تواند خیلی در زندگی شما مؤثر باشد.

اسفند

نکته بینی و عیب جویی را کنار بگذارید و کمی از زندگی لذت ببرید. اگر کسالتی داشته باشید در اواخر این هفته رفع خواهد شد با این حال آخر هفته را به مطالعه و استراحت بپردازید. احتمالاً در این هفته یک جابجایی (تغییر در محل مسکونی یا مسافرت) را در برنامه ریزی هایتان خواهید داشت. با شروع هفته ی بعدی سطح انرژی شما بالا خواهد رفت.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -