تبلیغات
فال - فال هفته ی آخر مهرماه

فال هفته ی آخر مهرماه

شنبه 2 آبان 1388 02:46 ب.ظ

نویسنده : fanuss

www.tehrangol.com

مقدمه

وقتی به مشکلی بر می خورید که توانایی حل کردن آن را ندارید و یا زمان حل شدن آن نرسیده، بی جهت دست و پا نزنید، این کار فقط شما را خسته و عصبی می کند. بهتر است با آرامش به دنبال راه حل بگردید. در رابطه با دوستان خود تجدید نظر کنید و هر کسی را برای دوستی نپذیرید.

موفق باشید

فروردین

در روزهای دوشنبه و سه شنبه کمی ناامیدی و افسردگی به روزهای شما اضافه خواهد شد، با شرکت در میهمانها و بودن در جمع دوستان اجازه ندهید این حالات بر شما غالب شوند. در اوقات بیکاری تان تصاویری از آینده بسازید و هر چند وقت یکبار این تصاویر را در ذهن خود مرور کنید. روز جمعه این هفته روز شانس شماست.

اردیبهشت

این هفته در کل روزهای آرام و بی دغدغه ای خواهید داشت و لحظات شما در آرامش و سکون می گذرند، ولی ممکن است کمی ناراحتی از سوی یکی از دوستانتان داشته باشید که با صبوری و آرامش برطرف خواهد شد. اگر در پی سرمایه گذاری و یا خرید و فروش هستید بهتر است تا شروع شدن هفته ی بعد دست نگه دارید.

خرداد

در این هفته اگر مایل به شروع پروژه های جدید در زمینه شغل، سلامتی و یا تحصیلاتتان هستید بهتر است کمی بیشتر مراقب باشید و با دقت بیشتری عمل کنید وگرنه می توانید آغاز کردن این پروژه ها را به هفته های بعدی موکول کنید. در پایان این هفته یکی از رازهای مهم زندگی شما آشکار می شود و علامت سؤال بزرگی را از ذهن شما پاک می کند.

تیر

این روزها زندگی شما پر از معما و اتفاقات عجیب شده است، کنجکاوی بیهوده فقط باعث به هم خوردن آرامش و تلف کردن انرژی مفیدتان می شود پس اجازه دهید زندگی روال خود را طی کند و شما نیز با آن همراه شوید. آخر این هفته با یک مشکل مالی به ظاهر پیچیده مواجه می شوید که به راحتی قابل حل است. دوشنبه این هفته روز شانس شماست.

مرداد

این عصبانیت بیهوده ی شما از همه چیز اثر بدی بر روحیه و افکار شما دارد. با انجام ورزش های ذهنی و مدیتیشن های کوتاه در طول روز آرامش را به فکر خود بازگردانید. (چند نفس عمیق در طول روز و تصور مناظر زیبا می تواند بسیار مؤثر باشد). از هر فرصتی استفاده کنید تا روابط عاطفی و عاشقانه ی خود را بهبود بخشید.

شهریور

در روزهای یکشنبه و دوشنبه مشکلی به ظاهر کوچک برای شما پیش می آید که باید به سرعت برای حل کردن آن اقدام کنید چون وجود این مسئله باعث بروز مشکلات بسیار بزرگی در زندگی شما می شود. این هفته بهتر است که به خانواده خود بیشتر توجه کنید و مسائل کم اهمیت تر را مدتی کنار بگذارید. در روز چهارشنبه این هفته به هیچ وجه ریسک نکنید.

مهر

شما انسان زیاده طلبی هستید و این بزرگترین مشکل شماست، سعی کنید کمی ایده آل تر و منطقی تر فکر کنید و از افراد و کارها انتظارات نامعقول نداشته باشید. این هفته را بیشتر به دنبال پول باشید و هم چنین با دیگران درباره سرمایه گذاری آن مشورت کنید. پایان هفته را به استراحت در منزل و در کنار خانواده بگذرانید.

آبان

سطح انرژی، احساسات و توانایی شما در این هفته بسیار بالا خواهد بود و این وضعیت تا یکشنبه ی هفته ی بعد ادامه خواهد داشت. خود را از مسائلی که دیگران با آن درگیرند و به شما مربوط نیستند دور نگه دارید و مشغله ی ذهنی بیهوده برای خود ایجاد نکنید. در روزهای دوشنبه و سه شنبه فرصت ها در هر جایی منتظر شما هستند.

آذر

این هفته ی شما کاملاً معمولی و بی دردسر و  طبق روال گذشته خواهد گذشت، ملاقات های دوستانه در پایان هفته می تواند شما را کمی از یکنواختی درآورد. این روزها می توانید به بررسی کارها و وظایف خود در زمینه شغلی، خانوادگی، سلامتی و غیره بپردازید و ایرادهای احتمالی و کم کاری هایتان را جبران کنید.

دی

شادی و امیدواری در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه به سراغ شما می آیند و بر انرژی و روحیه ی شما تأثیر مثبت می گذارند، در این هفته دو شانس بزرگ بدست می آورید که باید هوشیار باشید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. در روزهای پایانی هفته اضطراب از نتیجه ی یک پروژه مهم شما را در بر می گیرد و نگرانی شما بی مورد است. موفقیت حتمی است.

بهمن

در این هفته یک موفقیت کاری در انتظار شماست که البته کمی مشکلات برای به انجام رساندن آن وجود دارد. بعد از انجام این کار در پایان این هفته بهتر است به استراحت بپردازید و خود را برای پروژه های بعدی آماده کنید، بهتر است شادی های خود را با دیگران تقسیم کنید و به آنها در انجام کارهایشان انرژی و روحیه بدهید.

 

اسفند

در اواسط این هفته سطح انرژی و شانس شما بسیار بالا می رود و پروژه هایتان را با سرعت و موفقیت به پایان می رسانید، در انجام پروژه های مهم تعلل نکنید و با پشتکار هر چه سریعتر آنها را انجام دهید، این زمان مناسب ترین وقت برای انجام کارهای سخت است، در انجام هر کاری در چهارچوب قانون عمل کنید و با این کار توانایی عیب جویی را از دیگران بگیرید.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -