تبلیغات
فال - فال هفته ی اول آبان ماه

فال هفته ی اول آبان ماه

سه شنبه 5 آبان 1388 11:25 ق.ظ

نویسنده : fanuss

www.tehrangol.com

مقدمه

  لبخند بزنید و عاشقانه به زندگی نگاه کنید، لذت بردن از زندگی بزرگترین هنر است. هرگز منتظر آمدن عشق و خوشبختی به زندگی خود نباشید، اینها را باید با دستان خود و در هر لحظه در زندگی خود بکارید و به اطرافیان خود محبت کنید و بدون اینکه انتظاری از آنها داشته باشید موفق باشید.

فروردین

  با آغاز این هفته وارد ماهی پر از تصمیمات و کارهای سخت می شوید، ممکن است این روزها احساس تنهایی کنید ولی نباید این احساس باعث شود که شما از هر کسی کمک بگیرید. دوستان مورد اعتماد بهترین گزینه برای رفع تنهایی شما در مشکلات هستند. سطح انرژی و احساسات شما در روز شنبه بسیار بالا خواهد بود.

اردیبهشت

  این هفته را استراحت کنید و به دنبال لذت بردن و تفریح در کنار دوستانتان باشید. تجربیات آنها را بشنوید و از آنها استفاده کنید. الآن زمان خرج کردن پول هایتان نیست، موقعیت های بهتر و نتایج عالی بعدها به سراغ شما می آیند. پایان هفته را استراحت کنید و به برنامه ریزی و تفکر بپردازید.

خرداد

  ماه جدید با روزهای تلاش و  سخت کوشی برای شما شروع شده است، مثل همیشه این روزها را با موفقیت و نتایج عالی پشت سر خواهید گذاشت. حرفهای شما گاهی اوقات تلخ و ناراحت کننده است، صبورتر باشید و موقعیت های زندگی خود را با بدخلقی از دست ندهید. در روزهای دوشنبه و سه شنبه زندگی آهنگ های عاشقانه ای برای شما می نوازد!

تیر

  در ماه جدید شما روزهایی سرشار از عشق، احساسات، زیبایی و لذت خواهید داشت با داشتن این احساسات خوب مراقب ریسک های ناخودآگاه تان باشید و در انجام هر کاری اول با دقت فکر کنید و مراقب از دست دادن پول هایتان باشید، سطح انرژی شما در این هفته بسیار بالا خواهد بود ولی شروع پروژه های جدید توصیه نمی شود.

مرداد

  این هفته تمامی برنامه های خود را تعطیل کنید و به امور منزل رسیدگی کنید، کارهای عقب افتاده و مشکلات انباشته شده نیاز به رسیدگی دارند و دقت آن است که با دقت آنها را بررسی کنید. سعی کنید معنای واقعی زندگی را درک کنید و به دنیال اهدافتان باشید، زندگی در حال گذشتن است با آن هماهنگ باشید.

شهریور

  در این هفته کارهای اداری، مسافرت های کاری و ارتباطات تمامی اوقات شما را پر خواهند کرد. موقعیت های کاری جدیدی برای شما به وجود می آیند که لازم است همه را به دقت بررسی و تحلیل کنید و مناسب ترین را انتخاب کنید. در روزهای پایانی هفته، عشق، تفریح و لذت به سراغ شما خواهند آمد.

مهر

  پول هایتان را پس انداز کنید چرا که در آینده ای نزدیک به آنها نیاز پیدا خواهید کرد، در این هفته دوستان جدیدی پیدا می کنید و از معاشرت با آنها لذت می برید، این روزها فرصت زیادی برای پیدا کردن یک شریک مناسب دارید، با این کار سطح انرژی و روحیه شما افزایش می یابد و روزهای جدیدی را تجربه خواهید کرد.

آبان

  در این هفته سطح انرژی، احساسات و روحیه شما بسیار بالا خواهد بود، پس می توانبد پروژه های مهم کاری تان را آغاز کنید. در این هفته یک هدیه ی بسیار عالی دریافت خواهید کرد که باعث موفقیت شما در آینده می شود. بی صبری بدترین کار برای شکست خوردن  چه در روابط و چه در رسیدن به هدف هاست. آرامش ذهنی خود را بیشتر کنید.

آذر

  بعد از یک سفر کاری موفقیت (یا یک مأموریت) که در این هفته خواهید داشت،استراحت کنید و سعی کنید انرژی ذهنی و جسمی خود را به حالت عادی برگردانید، در این روزها کارهای منزل، مشکلات اطرافیان و مشغله های خودتان همه و همه بر دوش شماست. با برنامه ریزی دقیق می توانید همه را کنترل و رسیدگی کنید.

دی

  در این هفته دوباره امیدواری و سرزندگی شما به حالت طبیعی بر می گردد و همه چیز را زیباتر می بینید و روزهایتان در آرامش نسبی می گذرد. زندگی مانند یک بازی است، دوستان جدیدی پیدا کنید و از این بازی لذت ببرید. تا آخر این ماه از ریسک کردن دوری کنید و در رابطه با هر تصمیمی با دقت تفکر کنید.

بهمن

  شما خسته هستید، بهتر است کمی استراحت کنید و بعد از یک هفته دوباره به روال عادی خود باز گردید، بهتر است از بین دوستان خود کسی را برای هم صحبتی و هم نشینی انتخاب کنید، این شخص می تواند بهترین راهنما و کمک رساننده به شما باشد. با پایان یافتن این هفته می توانید پروژه های مهم خود را آغاز کنید.

اسفند

  در این هفته آرامش و سکون بر شما غالب اند، با شروع این ماه مشغله ی شما بیشتر خواهد شد پس بهتر است در این هفته به سلامتی خود رسیدگی کنید و در هفته های بعدی نیز در رابطه با غذا، خواب و سلامتی اهمیت زیادی قائل شوید. در پایان این هفته شانس مالی شما بالا می رود و درآمد خوبی خواهید داشت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -