تبلیغات
فال - فال هفته دوم آبان ماه

فال هفته دوم آبان ماه

پنجشنبه 14 آبان 1388 09:16 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

لزومی ندارد تمام برنامه ریزی های شخصی تان را با اطرافیان در میان بگذارید، فقط با افراد باتجربه و دانا کلیت آن را در میان بگذارید و اجازه دهید شما را راهنمایی کنند، با اینکار احتمال اشتباه کردن در پروژه های مهم تان از بین می رود. زیبا نگر باشید و همیشه چهره مثبت وقایع را ببنید با اینکار زندگی نیز چهره ی زیباتری خواهد داشت.

موفق باشید

فروردین

در این هفته زندگی شما بر پایه اسرار و معماست و علامت سؤال های زیادی در ذهن تان بوجود می آید، لازم به کنجکاوی زیاد نیست این قضیه با تمام شدن هفته خود به خود پایان می یابد، این هفته شریک شما مشکلاتی را برایتان بوجود می آورد، با آرامش و مدیریت صحیح این مشکلات را به راحتی حل خواهند کرد.

اردیبهشت

در این هفته ارتباطات و دوستی های زیادی خواهید داشت و دوستان خوبی پیدا می کنید که در آینده تأثیر مثبتی بر زندگی شما خواهند داشت. در سه هفته ی آینده کار و مشغله ی زیادی خواهید داشت و یک دوره سخت کوشی را برایتان به همراه خواهد داشت. سطح انرژی و شانس شما در آخر این هفته بسیار بالا خواهد رفت و شما در انجام کارهای سخت یاری می کند.

خرداد

این هفته  را بیشتر استراحت کنید و به احساسات قلبی و کسانی که دوستشان دارید رسیدگی کنید، کارهای ناتمام و عقب افتاده تان را انجام دهید و در اوقات فراغت برای آینده تان برنامه ریزی کنید. در اواخر این هفته پولی که مدت هاست قرار است به دستتان برسد به شما داده می شود و می توانید آن را در جایی مطمئن سرمایه گذاری کنید.

تیر

در این هفته اوقات بیشتری را در کنار خانواده خود بگذرانید، مطمئن باشید که از این راه آرامش زیادی کسب خواهید کرد، به مشکلات آنها رسیدگی کنید و بابت مشکلات خودتان از آنها راهنمایی بخواهید. می توانید در اوقات فراغت به دوستان و یا کسانی که قلباً دوستشان دارید سر بزنید و در کنار آنها لحظات شادی داشته باشید.

 مرداد

در این هفته مشغله های کاری و مسئولیت های روزمره تمامی لحظات شما را پر خواهند کرد، مواظب باشید این مشغله ها  روی سلامتی شما تأثیر نگذارند و الویت را سلامتی روح و جسم خود قرار دهید. در این روزها یک ارتقا شغلی در انتظار شماست و دریچه های موفقیت را به روی شما باز خواهند کرد.

شهریور

در این هفته درآمد شما بسیار بالا خواهد رفت و پولی را که مدت هاست در انتظارش هستید بدست می آورید. مواظب باشید که آنرا بیهوده خرج نکنید، بهترین کار سرمایه گذاری در جای مطمئن است. اوقات فراغت خود را به برنامه ریزی و تفکر بپردازید و هدف های خود را بازنگری کنید، تلاش کردن بدون هدف به نتیجه ی خوبی منتهی نمی شود.

مهر

در این هفته مراقب پول هایتان باشید و ریسک نکنید، این روزها آرزوهای شما در زمینه ارتباطات عاطفی و عاشقانه به حقیقت می پیوندد و لحظات شیرینی را برایتان رقم می زند. از ابتدای این هفته تا یک ماه دو شانس بزرگ به شما رو می کنند و بخشی از آرزوهایتان را برآورده می کنند. پایان هفته را به استراحت و تفکر بپردازید.

آبان

در این هفته شما بر امواج شانس و قدرت قرار دارید، در نتیجه می توانید پروژه های مهم زندگی تان را شروع کنید و نتایج فوق العاده ای از آنها بگیرید، در این هفته یک مأموریت یا مسافرت کاری در انتظار شما خواهد بود، آن ر ا بپذیرید و نهایت تلاشتان را برای نتیجه ی بهتر انجام دهید. در پایان این هفته خبرهای خوشی به گوش شما خواهند رسید.

آذر

سطح انرژی شما در این هفته بالا نیست پس بهتر است بیشتر اوقات خود را به استراحت و برنامه ریزی بپردازید، در این ماه یک شانس کوچک در زمینه شغلتان باعث بوجود آمدن یک موفقیت بزرگ خواهد شد پس مراقب باشید فرصت ها را از دست ندهید. در اواخر این هفته یک تفریح جدید را تجربه می کنید که با روحیات شما سازگار است و باعث لذت و هیجان در شما می شود.

دی

هدف های شما در درست ترین حالت قرار گرفته اند و مناسب با روحیات شما هستند ولی شاید لازم باشد راههای رسیدن به آنها را با دقت بیشتری بررسی کنید و اگر لازم است راه های دیگر را نیز امتحان کنید، احساسات بیش از اندازه شما را در رسیدن به راه درست دچار مشکل می کند پس افکار خوود را بر پایه عقل و منطق قرار دهید.

بهمن

این روزها یک عشق قدیمی به سراغ شما می آیند و زندگی شما را دچار تحول و تغییر می کند، احساسات را کنار بگذارید و منطقی عمل کنید، این هفته بهترین کار رسیدگی به خانواده و بودن در کنار آنهاست. در تمامی روزهای این هفته از سرمایه گذاری و خرید و فروش اجتناب کنید و فقط به برنامه ریزی و تفکر بپردازید، هفته ی بعد با بالا رفتن سطح انرژی تان می توانید هر پروژه ای را آغاز کنید.

اسفند

این هفته با تغییراتی عمیق در زندگی شما همراه خواهد بود و چیزهایی را که امروز آرزوی شماست ممکن است فردا برایتان مسئله ای مهمی نباشد، این روزها تصمیم گیری شما بر آب است پس بهتر است هیچ تصمیم مهمی در این روزها نگیرید. روزهای آخر هفته را جشن بگیرید و در کنار دوستان و خانواده به تفریح بپردازید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 26 آبان 1388 08:29 ق.ظ