تبلیغات
فال - فال هفته ی سوم آبان ماه

فال هفته ی سوم آبان ماه

دوشنبه 18 آبان 1388 02:14 ب.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

اکثر اوقات نگران چیزهایی هستید که توجه شما هیچ تأثیری در بهبود آنها ندارند و آنها روال عادی خود را طی می کنند. انرژی خود را بر اتفاقات و پروژه هایی قرار دهید که در عهده ی شماست و می توانید بر آن اثرگذار باشید. بعضی روزها لازم است مانند افراد بازنشسته رفتار کنید و هیچ انتظاری از خود نداشته باشید و در آرامش کامل استراحت کنید. این کار انرژی شما را در روزهای بعدی چند برابر می کند.

موفق باشید

فروردین

این هفته اتفاقاتی عجیب (خوب و بد) در زمینه شغل یا تحصیلات شما می افتد. این روزها شما ملاقات های مهمی را در پیش رو دارید و موفقیت آینده شما بستگی به این روابط دارد، از بین اطرافیان تان یک نفر به شدت به شما علاقمند است، قبل از هر تصمیمی به دقت همه چیز را بررسی کنید.

اردیبهشت

 در این هفته شانس شما در روابط و دوستی ها بسیار بالا خواهد بود و موقعیت های اجتماعی خوبی در این روزها نصیب شما خواهد شد. اگر به مشکل پیچیده ای برخورد کردید آن را با هر کسی در میان نگذارید و به سراغ لفراد متخصص در این کار بروید، اعتماد زیاد از حد به اطرافیان و دوستان عواقب خوبی در پی ندارد.

خرداد

مراقب و هوشیاری در همه زمینه های سلامتی، شغل، دوستی ها و غیره لازم است. این هفته از ریسک کردن و خرید و فروش و سرمایه گذاری پرهیز کنید و فقط در حد تصمیم گیری و تفکر درباره پروژه های مهم آن را انجام دهید. مراقب افراد دردسرساز در اطرافتان باشید.

تیر

شما همانند هفته ی قبل روزهای آرام و رمانتیکی را تجربه خواهید کرد و شانس شما در روابط و دوستی ها بسیار بالا خواهد بود. در روزهای پایانی هفته پول زیادی به دستتان خواهد رسید، آن را به هیچ وجه خرج نکیند. چرا که به زودی پروژه های مهمی را با این پول باید شروع کنید. آخر هفته را به تفکر و برنامه ریزی بپردازید.

مرداد

در زندگی خود با دقت بنگرید و موارد بی استفاده را دور بریزید، خاطرات تلخ، دوستان بی فایده وسایل بی مصرف و هر چیزی که فقط اطراف شما را شلوغ کرده و سودی ندارد. سطح انرژی شما در روزهای پایانی هفته به شدت بالا می رود، از این انرژی می توانید در بالا بردن موقعیت شغلی یا تحصیلی خود استفاده کنید.

شهریور

در این روزها تمامی اوقات شما صرف کارهای اداری و رفت و آمدهای روزمره و مسئولیت های همیشگی خواهد شد، در اوقات فراغت تان وقت بیشتری را به استراحت و آرامش اختصاص دهید. در روزهای پایانی هفته (مخصوصاً جمعه وشنبه) شانس شما در روابط و دوست یابی بسیار بالا خواهد بود و دوستان بسیار خوبی پیدا خواهید کرد.

مهر

در این هفته با توجه به اتفاقاتی که برایتان رخ خواهد کرد. مجبورید کمی جدی تر به زندگی نگاه کنید و در رابطه با تصمیم گیری هایتان دقت بیشتری به خرج دهید. در روزهای دوشنبه و سه شنبه سطح انرژی شما بالا خواهد رفت و در نتیجه کمی خیالبافی و خوشبینی شما افزایش می یابد، ریسک نکنید و این انرژی را صرف برطرف کردن مشکلاتتان کنید.

آبان

سطح انرژی وشانس شما هم چنان بالا خواهند ماند، در این هفته ی پروژه ی کاری به شما پیشنهاد می شود که باید راجع به آن خوب تحقیق کنید و بعد تصمیم بگیرید. سعی کنید کمی اجتماعی تر باشید و بیشتر در جمع دوستان تان شرکت کنید و دامنه ی دوستی هایتان را وسیع تر کنید، دوستان خوب می توانید ار عزیزترین افراد نیز مفیدتر واقع شود.

آذر

این هفته را به استراحت و آرامش بپردازید و در اوقات فراغتتان برنامه ریزی کنید، تلاش کنید که موقعیت های بهتری در زمینه شغل یا تحصیلاتتان بدست آورید. این کار فقط با برنامه ریزی صحیح و تلاش زیاد قابل اجرا است. در روز چهارشنبه از یک دوست نه چندان صمیمی خبر خوشحال کننده ای به دستتان می رسد. در پایان هفته سطح انرژی خوبی خواهید داشت.

دی

از آرزوها خود پیروی کنید و با کمک آنها راه درست را بیابید، برنامه ریزی کنید و با دقت گام بردارید. شاید وقت آن باشد که کمی تغییرات در زندگی خود ایجاد کنید تغییراتی که شما را به آرزوهایتان نزدیک تر کند. در روزهای سه شنبه و چهارشنبه شانس بالایی در همه زمینه ها خواهید داشت و احتمالاً دوستان خوبی پیدا می کنید.

بهمن

این روزها بهتر است به وضعیت خانوادگی خود بیشتر توجه کنید و زمانی را برای بودن در کنار خانواده خود قرار دهید. در روزهای سه شنبه و چهارشنبه سطح انرژی شما کمی پایین می آید پس بهتر است خود را از مشغله های روزمره دور کنید و به استراحت بپردازید. رابطه با دوستان و گذراندن ساعاتی در کنار آنها می تواند انرژی شما را بهبود بخشد.

اسفند

این هفته منتظر اتفاقات عجیب و هیجان انگیز در اطرافتان باشید و از آنها لذت ببرید، شاید توجه به هر کدام از این اتفاقات شما را به سمت رسیدن به آرزوهایتان سوق دهد. در روزهای پایانی این هفته پیشنهادی از سوی یک دوست خوب موقعیت های بسیار عالی برای شما به همراه می آورد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 26 آبان 1388 08:29 ق.ظ