تبلیغات
فال - فال هفته آخر آبان ماه

فال هفته آخر آبان ماه

سه شنبه 26 آبان 1388 08:27 ق.ظ

نویسنده : fanuss

www.hamsafar.com

مقدمه

با شروع هفته ی بعد منتظر یک خبر خوب و یا یک اتفاق هیجان انگیز باشید. اجازه دهید شادی یک اتفاق خوب در تمام ابعاد زندگی تان جاری شود و با تمام وجود از آن لذت ببرید، در زمان هایی که آرامش خیلی زیاد دارید از انجام معامله های بزرگ پرهیز کنید چرا که این آرامش زیادی باعث خونسردی و اعتماد زیاد از حد می شود.

موفق باشید

فروردین

با پایان یافتن این هفته ماهی پر از شانس و برکت برایتان آغاز خواهد شد. بهتر است کمی به سمت معنویات روی آورید و دنیا را طوری دیگر ببنید در اینصورت به طور قطع آرامش و لذت بیشتری را در زندگی احساس خواهید کرد. بهترین کار برای شروع آن است که کمی از درآمدتان را خرج کمک به افراد فقیر و یا شرکت در یک برنامه ی خیریه کنید.

اردیبهشت

هفته ای پر از ایده های تازه و برنامه های جدید را آغاز خواهید کرد و تحولات و تغییرات زیادی در شخصیت و زندگی تان رخ خواهد داد که بسیار هیجان انگیز خواهد بود، از نشانه های اطرافتان برای پیدا کردن راه های جدید استفاده کنید، این نشانه ها شما را به سمت بهترین ها هدایت می کنند. روز یکشنبه ی این هفته را ریسک نکنید و محتاطانه رفتار کنید.

خرداد

سعی کنید انتظار بیشتری از خودتان داشته باشید، بیشتر تلاش کنید و همیشه به دنبال پیشرفت باشید. ماندن در یک سطح (چه در کار و شغل و چه در زندی) زندگی را بسیار خسته کننده و آزار دهنده می کند. در روزهای پایانی هفته روابط اجتماعی و دوستانه ی شما بهتر می شود و دوستان جدیدی پیدا می کنید، بیشتر مواظب روابط خانوادگی خود باشید و به هر بهانه ای در کنار آنها باشید.

تیر

در این هفته سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد رفت و هم چنین روابط عاطفی و عاشقانه شما نیز بسیار خوب خواهد شد. به خانواده خود بیشتر اهمیت بدهید و اوقاتی را با آنها بگذرانید. پیشنهاد ما به شما یک مسافرت چند روزه در کنار خانواده است در روزهای پایانی هفته یک ملاقات مهم کاری خواهید داشت که برایتان موقعیت شغلی و مالی خوبی به ارمغان می آورد.

مرداد

در پایان این هفته و با شروع ماه جدید درهای شانس و انرژی به روی شما باز می شوند و حدوداً دو هفته شا در سطح خوبی از شانس و انرژی قرار خواهید داشت. بهتر است به سلامتی و زیبایی خود اهمیت بیشتری بدهید. ورزش کردن راه مناسبی برای حفظ سلامتی است. با بهتر شدن روحیه تان در پایان این هفته می توانید امور شغلی و اقتصادی تان را بازنگری کنید و برای بهتر شدن آنها برنامه ریزی کنید.

شهریور

کار روزانه و مسئولیت های روزمره ی شما در این هفته بیشتر می شود و روزهای پر مشغله و خسته کننده ای را در پیش رو خواهید داشت. معاشرت با دوستان و تفریحات دسته جمعی می تواند این کسالت را برایتان کم تر کند. تعطیلات آخر هفته را خوب استراحت کنید و برای از بین بردن مشغله ذهنی به مطالعه و تفکر بپردازید.

مهر

در این هفته سطح انرژی شما به شدت کاهش خواهد یافت، با استراحت و تفکر و انجام ریلکسیشن کمبود انرژی خود را می توانید تا حد زیادی جبران کنید. اگر احساس می کنید که حل کردن مشکلاتتان و یا پیدا کردن راه حل برای آنها سخت شده می توانید از یک فرد مورد اعتماد راهنمایی بگیرید. با شروع هفته ی بعد سطح انرژی شما به حالت اولیه باز خواهد گشت.

آبان

تا یک ماه دیگر (حدوداً 4 هفته) سعی کنید بیشتر پس انداز کنید و از خرج های بیهوده خود کم کنید. چرا که یک سرمایه گذاری مهم را در پیش رو دارید. با توجه به سطح بالای انرژی شما در این هفته پروژه های نیمه تمام خود را تمام کنید و از بین بقیه نیز آنهایی را که مهم ترند شروع کنید، صبورتر باشید و اجازه ندهید مسائل کوچک موجب ناراحتی شما شوند.

آذر

به نشانه های اطرافتان توجه کنید و سعی کنید با کمک آنها اهداف و برنامه هایتان را بر هم منطبق کنید، در روزهای پایانی این هفته و با شروع ماه جدید تغییرات مثبتی در زمنیه کاری شما ایجاد می شود. این روزها منتظر یک دوست قدیمی باشید، ممکن است این دوستی در همین روزها تبدیل به یک عشق عیمق شود!

دی

در این هفته احتمالاً مشکلاتی در روابط خانوادگی دارید و اوضاع منزلتان کمی به هم ریخته است، شما می توانید با خونسردی و حفظ آرامش جو خانه را بهتر کنید و با ایجاد جلسات خانوادگی اجازه ندهید مسائل کوچک تبدیل به مشکلات غیر قابل حل شوند. تعطیلات پایان هفته را فقط و فقط به استراحت اختصاص می دهید، این کار سطح انرژی شما را در تمام طول هفته بعد بالا نگه می دارد.

بهمن

بعد از چند هفته خستگی و کار زیاد این هفته نسبتاً آرام و سبک خواهد بود پس به کارها و مسائل شخصی خود رسیدگی کنید و خودتان را برای اتفاقات خوب و لذت بخش این هفته آماده کنید. د راین هفته منتظر آمدن کسی باشید که تغییرات اساسی در زندگی شما می دهد و شما را به رویا های دوران کودکی تان می رساند.

اسفند

شانس مالی خوب شما در این هفته نباید باعث ولخرجی شما شود، ای پول ها را پس انداز کنید تا در مواقع لازم بتوانید از موقعیت ها استفاده کنید. اجتماعی تر باشید و در مهمانی ها و جشن ها حضور پیدا کنید. در پایان ای هفته و یا در اوقات فراغت تان برنامه ریزی کنید و برنامه های روزمره تان را با دقت سازماندهی کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 26 آبان 1388 08:32 ق.ظ