تبلیغات
فال - فال هفته اول آذر ماه

فال هفته اول آذر ماه

سه شنبه 3 آذر 1388 09:15 ق.ظ

نویسنده : fanuss

 

www.tehrangol.com

با عضویـت رایگان در سایت ویستا بازار هر هفته می توانید فال آن هفته خود را زیر صفحه کنترل پنل یعنی صفحه «ویستای من» بخوانید. فال هفته از بهترین منابع خارجی ترجمه می شود لذا فال زیر بر مبنای هفته میلادی (دوشنبه 23/11/2009 تا یکشنبه 29/11/2009) می باشد.

مقدمه مشترک برای متولدین تمام ماهها

 مراقب دوستان و اطرافیان خود باشید دوستان خوب می توانند شما را به قله بلندترین کوهها برسانند اما دوستان بد شما را به اعماق دره پرتاب می کنند. پس با دقت به اطراف خود نگاه کنید و دوستان بیهوده را از افراد مورد اعتماد و صادق جدا کنید.

موفق باشید

متولدین فروردین

با آغاز ماه جدید روزهای سرشار از عشق، زیبایی، سفر و ... را خواهید داشت. این روزها انرژی زیادی دارید و برای شروع هر کاری کاملاً آماده اید، ترجیحاً پروژه های سنگین و مهم را دراین هفته آغاز کنید. در روزهای پایانی هفته یکی از آرزوهای قدیمی شما برآورده می شود و در هفته های بعدی موفقیت های زیادی نصیب شما خواهند شد و شما در بین همه خواهید درخشید.

متولدین اردیبهشت

این هفته فرصت مناسبی برای تجزیه  و تحلیل خودتان (از لحاظ نوع زندگی، شغل، خانواده و ...) است. جایگاه خودتان را با اهداف و آرزوهایتان مقایسه کنید و بررسی کنید که آیا در مسیر مناسب هستید یا نه! در روزهای پایانی هفته شانس شما در زمنیه ی شغلی تان بالا خواهد رفت و موقعیت های کاری زیادی به دست خواهید آورد.

متولدین خرداد

در این هفته شانس شما در ارتباطات و دوستی هاست. پس روزهای خود را با دوستان جدید و قدیمی خود بگذرانید. بهتر است از تک روی دست بردارید و کمی هم کار گروهی را تجربه کنید، استفاده از نظر دوستان، تجربیات و مهارت های آنها از مزایای کارهای جمعی است. یادتان باشد که در زندگی تان رویاهایتان را در نظر بگیرید و بعد حرکت کنید.

متولدین تیر

در این هفته و با آغاز شدن ماه جدید سخت کوشی و تلاش نیز آغاز می شود و حجم کار شما زیاد می شود، بادقت به امور کاری تان رسیدگی کنید و استراحت و تفریح را به هفته های بعدی موکول کنید. مطمئناً شما از این کار نتیجه ی خیلی خوبی خواهید گرفت. در میان مشغله های کاری خانواده خود را فراموش نکنید و به بهانه های مختلف در کنار آنها باشید.

متولدین مرداد

در این هفته سرمایه گذاری و یا شروع هر کار جدیدی از شما یک برنده خواهد ساخت پس دست به کار شوید. حرف زدن و برنامه ریزی را کنار بگذارید الآن وقت عمل کردن است. این روزها بهتر است سطح دانش و یا تحصیلات خود را بالا ببرید و از این دانش در انجام امور مختلف استفاده کنید، پایان هفته را در کنار دوستان و یا خانواده خود بگذرانید.

متولدین شهریور

در این هفته ولخرجی را کنار بگذارید و پس انداز کنید، این روزها حتی برای سرمایه گذاری و خرید و فروش های مهم نیز زمان خوبی نیست آن را به هفته های بعدی موکول کنید. با دقت بیشتری قدم بردارید و تمامی اتفاق های ممکن را در هر زمینه ای بررسی کنید. در اواسط این هفته یک دوست جدید پیدا خواهید کرد، این دوست برای شما خیر و برکت زیادی به همراه خواهد داشت.

متولدین مهر

در این هفته کارهای اداری خسته کننده و مسئولیت های روزمره اوقات شما را پر خواهند کرد. اما در عوض شما شانس زیادی در زمینه دوستی و ارتباطات خواهید داشت و اوقات فراقت جذاب و دلنشینی خواهید داشت، پایان هفته را به استراحت در کنار دوستان و خانواده بگذرانید و یا به خرید بروید و مقداری از پس اندازتان را صرف لذت بردن از خرید کنید.

متولدین آبان

بهتر است این هفته را به استراحت و خیالبافی بگذرانید و از این لحظات آرامش بخش لذت ببرید. می توانید این لحظات را با یک دوست خوب قسمت کنید. خرید و فروش، سرمایه گذاری، مسئولیت های روزمره و تلفن های کاری را به هفته های بعدی موکول کنید و سعی کنید خاطرات دلپذیری را از این روزها برای هفته های بعدی ببرید.

متولدین آذر

سطح انرژی، شانس و روحیه شما در این هفته بسیار بالاست و این شاید بهترین وقت برای سرمایه گذاری و شروع پروژه های مهم در یک سال آینده باشد. می توانید از این شانس در ارتقای سطح شغلی و یا درخواست ترفیع تان نیز استفاده کنید. آخر هفته را به استراحت و تفکر در منزل بپردازید.

متولدین دی

در این هفته و با شروع ماه جدید بهتر است کمی از کارهای روزانه ی خود را سبک کنید و بیشتر به استراحت و برنامه ریزی بپردازید، اهداف خود را دور و غیر منطقی ندانید، آنها به راحتی قابل دسترسی اند فقط باید در مسیر درست گام برداید. اگر پروژه ای در زمینه ی خرید و فروش یا سرمایه  دارید، روز یکشنبه بهترین زمان برای انجام این کار است.

متولدین بهمن

در این هفته ماهی سرشار از آرزو و رویا آغاز می شود. سعی کنید بیشتر در جمع باشید و زندگی اجتماعی را تجربه کنید، این نوع زندگی راحت تر و لذت بخش تر از گوشه نشینی و تنهایی است. شانس مالی و درآمد شما در پایان هفته بسیار بالا خواهد رفت با این پول وسایلی را که مدت هاست در فکر خریدشان بودید بخرید ولی ولخرجی نکنید.

متولدین اسفند

ارتباط خود را با مدیران، رئیسان و والدین خود بهتر کنید و مطمئن باشید که از انجام این کار پشیمان نخواهید شد. در روزهای پایانی هفته سطح انرژی شما پایین خواهد آمد و شما نیاز به استراحت و آرامش بیشتری خواهید داشت. با شروع هفته ی بعد شانس مالی شما بالا خواهد رفت پس پروژه های خرید و فروش خود را به آن روزها موکول کنید.      
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -