تبلیغات
فال - فال هفته ی دوم آذر ماه

فال هفته ی دوم آذر ماه

دوشنبه 9 آذر 1388 09:21 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

در انجام هر کاری عشق را فراموش نکنید و با اشتیاق به سمت هر کاری به پیش بروید. اگر در روابط خود مشکلی دارید یادتان باشد که این نوع مشکلات فقط با یک مکالمه ی صادقانه حل خواهد شد. علایق شما در طول چند سال به آرامی تغییر می کنند و این یعنی تولد و شروع تازه زندگی.

موفق باشید

فروردین

عشق، زیبایی و خلاقیت تمام لحظات این هفته ی شما را پر خواهند کرد. برای بیان تصمیمات خود با اعتماد به نفس بیشتری عمل کنید و دلایل خود را کاملاً برای خانواده و اطرافیان توضیح دهید. تغییر در سبک لباس پوشیدن یا تغییر دکوراسیون محل کار و منزل می تواند یک سرگرمی خوب برای شما باشد، این کار در روحیه شما تأثیر مثبت خواهد داشت.

اردیبهشت

در این هفته با معماهای زیادی در زندگی تان برخورد خواهید کرد. برای پیدا کردن جواب آنها عجله نکنید. در هفته های بعدی جواب آنها را به راحتی خواهید یافت. این روزها زمان خوبی برای خرید و فروش و یا معامله نیست پس به کارهای مشخص خود برسید و مسائل مهم را به هفته های بعدی موکول کنید. در پایان این هفته پول خوبی به دست شما می رسد. از آن لذت برید.

خرداد

یک ارتباط تازه با یک دوست خوب شما و زندگی تان را تحت تأثیر قرار می دهد. و شما دوباره عشق، لذت و هیجان را تجربه خواهید کرد. یک موقعیت کاری جدید در این هفته شما را غافلگیر می کند و این تغییرات در  شغلتان روحیه شما را تازه خواهد کرد. سطح انرژی شما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بسیار بالا خواهد بود پس ملاقات های مهم تان را در این روزها قرار دهید.

تیر

روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته برای شما شادی و هیجان به ارمغان می آورند. در این روزها می توانید علاوه بر تفریح و لذت بردن از این روحیه و انرژی برای حل کردن مشکلاتتان استفاده کنید. شانس مالی شما در روز پنج شنبه بسیار بالا خواهد بود پس انداز کردن را فراموش نکنید. در روزهای پایانی هفته استراحت کنید و به سلامتی خود رسیدگی کنید.

مرداد

لذت های کوچک در زندگی تان را فدای خواسته های بزرگ خود نکنید اگر توقعات خود را کم تر کنید و خواسته هایتان را ایده آل تر، می توانید لذت بیشتری از زمان حال ببرید. برنده شدن در یک مسابقه ی بزرگ در انتظار شماست. در پایان هفته لحظات هیجان انگیز و زیبایی خواهید داشت، در کنار دوستان تان می توانید انرژی از دست رفته ی خود را برگردانید.

شهریور

نوشتن بهترین راه خلاصی از افکاری است که دائماً در ذهن شما جا خوش کرده اند. سعی کنید به پیشرفت ها و موفقیت های گذشته فکر کنید. این کار شما را به زندگی دلگرم می کند و از اشتباهات شما می کاهد. اگر بدهی پرداخت نشده یا کار عقب افتاده ای دارید که فکرتان را مشغول کرده است در اولین فرصت راهی برای پرداخت و یا انجام آن پیدا کنید.

مهر

تغییرات در زندگی را بپذیرید و از آن لذت ببرید، شما مانند کسی هستید که سوار بر قطار زندگی به پیش می رود پس از این سفر و مناظر اطراف آن لذت ببرید. در این هفته دوستی های جدیدی در راه است که شما را وادار به آینده نگری می کند. در روزهای یکشنبه و دوشنبه یکی از آرزوهای شما به حقیقت می پیوندد و سطح انرژی و روحیه شما با شروع هفته ی بعد بسیار بالا خواهد رفت.

آبان

ارتباطات و دوستی ها تمام لحظات شما را پر کرده است. مواظب باشید این دوستی ها به زندگی طبیعی شما لطمه وارد نکند. رابطه عاشقانه ای که مدت ها در انتظارش بودید در اواسط هفته به سراغ شما خواهد آمد ولی شما با احتیاط با آن برخورد کنید. پایان هفته آرامی خواهید داشت با تفکر و استراحت از این تعطیلات لذت ببرید.

آذر

در این ماه پاداش زحمات و تلاش های قبلی خود را دریافت می کنید. اگر احساس  خستگی می کنید بهتر است چند روزی را استراحت کنید و به سلامت روح و جسم خود بپردازید. توصیه ی ما یک مسافرت چند روزه در کنار خانواده یا دوستان است. در روزهای پایانی هفته یک ملاقات هیجان انگیز خواهید داشت و شاید عشق گمشده ی خود را در این روزها بیابید.

دی

از اطرافیانتان در انجام کارهای فوری و یا مهم بگیرید. در این هفته یک مسئولیت مهم خواهید داشت. بر روی آن تمرکز کنید و آن را اولویت کاری خود قرار دهید. روز چهارشنبه و پنج شنبه شانس شما در زمینه معامله سرمایه گذاری بالا نیست پس از ریسک کردن بپرهیزید. روز یکشنبه خبرهای خوبی به گوش شما خواهد رسید.

بهمن

احتمالاً در این هفته به یک سفر کوتاه مدت کاری دعوت خواهید داشت، این سفر تأثیر زیادی در ارتقای شغل شما در آینده خواهد داشت. یکشنبه و دوشنبه را به دنبال پول باشید و آن را پس انداز کنید دوستان خوب بهترین مشاوران هستند و گذراندن وقت با آنها بهترین تفریح است، پایان هفته را با دوستانتان بگذرانید.

اسفند

پروژه های ناتمام خود را به پایان برسانید و کارهای عقب افتاده را انجام دهید. با خلوت کردن ذهن و اطرافتان می توانید راحت تر کارهای جدید را انجام دهید. با پس انداز کردن بیشتر و مدیریت بهتر اجازه ندهید که بحران اقتصادی به منزل شما راه پیدا کند. این هفته فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است و فرقی نمی کند که این سرمایه گذاری در چه زمینه ای باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 12 آذر 1388 08:38 ق.ظ