تبلیغات
فال - فال هفته ی سوم آذر ماه

فال هفته ی سوم آذر ماه

دوشنبه 16 آذر 1388 11:01 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

نگاه خود را به زندگی زیباتر کنید، می بینید که همه چیز قشنگ تر می شود و لحظات
زندگی تان شیرین تر می شود. از گذشته فقط تجربیات و خاطرات خوب را نگه دارید و بقیه را دور بریزید. شاید در بعضی کارها بهتر باشد که منطق را کم رنگ تر کنید و از احساسات و الهامات پیروی کنید.

فروردین

روزهای این هفته با تغییرات کوچک و بزرگ در زندگی شما همراه است و این تغییرات زندگی شما را به سمت پیشرفت و بهتر شدن به پیش می برند. خانواده ی خود را فراموش نکنید و در مشکلات و سختی ها در کنار آنها باشید چرا که در گرفتاری هایتان بهترین افراد برای کمک به شما خانواده تان هستند.

اردیبهشت

در این هفته جریان خوبی از انرژی، روحیه و شانس تمام زندگی شما را در بر می گیرند و این جریان تا چندین هفته ادامه خواهد داشت. هفته ای آرام و کم مشغله خواهید داشت و دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد و ممکن است رابطه ای عاشقانه ای را شروع کنید. آخر هفته را استراحت کنید و به تجدید انرژی بپردازید.

خرداد

دست از ولخرجی بردارید و پول های خود را پس انداز کنید و سعی کنید به اندازه ی درآمدتان برای مخارج خود تصمیم بگیرید. در اواسط هفته سطح انرژی و روحیه شما کاهش می یابد و در نتیجه تمایل به استراحت بیشتری دارید اما اجازه ندهید این حالت بر شما غالب شود و در اوقات استراحت به تفکر، تفریح و معاشرت با دوستان بپردازید.

تیر

این هفته را در آرامش استراحت کنید و کمتر در اجتماعات حاضر شوید و با اینکار به روح و جسم خود را آرامش دهید. اگر بخواهید به تمامی رفتارهای و تفکرات اطرافیانتان واکنش نشان دهید به زودی خسته می شوید و از انجام کارهای خودتان باز می مانید. در روزهای پایانی این هفته خبرهای خوشحال کننده ای را خواهید شنید.

مرداد

این روزها بهتر است به باسازی شخصیت خود بپردازید و در رابطه خود با اطرافیانتان مجدداً تصمیم گیری کنید. مشخص کنید که با چه کسانی رابطه دارید و چرا. سعی کنید دوستانی را انتخاب کنید که با شخصیت شما هماهنگی دارند. چرا که بخش مهمی از زندگی انسان را دوستان او تشکیل می دهند.

شهریور

تا آخر هفته که دوباره شانس مالی شما بالا برود اقتصادی تر عمل کنید و ولخرجی را کنار بگذارید.انرژی خود را کاملاً صرف پروژه ی مهم زندگی تان کنید، اگر کمی از استعدادهای ذاتی و ذکاوت درونی خود استفاده کنید می توانید در تمامی برنامه هایتان به راحتی موفق شوید و به اهداف خود برسید.

مهر

روزهای پایانی این هفته برای شما پر از لحظات شیرین و عاشقانه خواهد بود و ساعت های شادی را در کنار دوستان و خانواده تان خواهید گذراند. روابط دوستی و عاطفی مهمی را در روزهای پنج شنبه تا شنبه در پیش رو خواهید داشت ولی مواظب باشید که باعث رنجش دوستان و خراب شدن روابط نشوید.

آبان

در این هفته از لحاظ عاطفی درگیری هایی خواهید داشت، اگر کمی صبور باشید و با حوصله عمل کنید در پایان هفته این درگیری ها تبدیل به روابط شیرینی خواهند شد. وقت آن است که شیوه ی زندگی تان را تغییر دهید و بیشتر به سلامتی و زیبایی تان اهمیت دهید. آخر هفته ی خوبی را در کنار خانواده تان خواهید داشت.

آذر

مدتی است که مشغله کاری شما بسیار زیاد شده است به تلاش خود ادامه دهید و دلسرد نشوید، مطمئن باشید که به زودی نتیجه ی این سخت کوشی را خواهید دید. پایان هفته را به استراحت و تفکر بپردازید و هفته ی بعد را با امیدواری و بسیار مصمم شروع کنید. دعوت دوستانتان را بپذیرید و اوقات فراغت تان را با آنها بگذرانید.

دی

حدوداً تا چند هفته ی بعد درهای موفقیت به رویتان باز خواهد شد، اما شما در انتظار آن نمانید و موقعیت های کوچک را از دست ندهید. این روزها زندگی شما جریان آرامی خواهد داشت و در سطح انرژی خوبی قرار خواهید گرفت. مراقب باشید که پیشرفت تان در هر زمینه ای روابط دوستانه و خانوادگی شما را کمرنگ نکند.

بهمن

این هفته آغاز چندین هفته ی رمانتیک و زیبا برای شماست. این هفته ها را با بدخلقی و بی صبری با کام خود تلخ نکنید. در این هفته از انجام کارهایی که ریسک بالا دارند پرهیز کنید و کمی هم کارهای خود را سبک تر کنید و از این لحظات شیرین نهایت استفاده را ببرید. در روزهای پایانی هفته ملاقات هیجان انگیزی خواهید داشت که به یک دوستی خوب ختم می شود.

اسفند

روزهای یکشنبه و دوشنبه درهای شانس و موفقیت به رویتان باز می شود. پس بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و شروع یک پروژه ی جدید است. روابط خانوادگی و عاطفی تان مدتی است که کم شده، این هفته فرصت خوبی برای بازبینی و ساختن دوباره ی این رابطه هاست.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -