تبلیغات
فال - فال این هفته

فال این هفته

سه شنبه 20 مرداد 1388 08:22 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

فکر کردن و تأکید زیاد بر مشکلات زیباییهای زندگی را کمرنگ تر و حل کردن مشکلات را سخت تر می کند. تفکر روی مسائل سخت زندگی باید فقط برای حل کردن آنها باشد و نه بیشتر. برای پیشرفت در زندگی از هر چیزی که می توانید کمک بگیرید، دوستان، خانواده، ارتباط با افراد مهم و در آخر استفاده از دانش و تجربه های قبلی خودتان. باید به آرامی گام بردارید و نگاهی مثبت و با آرامش به زندگی داشته باشید.

فروردین

          در این هفته تمامی روزهای شما به آرامی خواهد گذشت و لحظات زیبا و رمانتیکی خواهید داشت. سعی کنید در مواقعی که هیجان زده یا ناراحت می شوید به درستی تصمیم بگیرید و اجازه ندهید احساسات به عقلتان مسلط شود. سطح انرژی شما بسیار بالاست پس لازم است که نگران مشکلات و سختی های زندگی تان باشید چرا که به راحتی از پس همه آنها برخواهید آمد. در پی پس انداز کردن پول باشید.

اردیبهشت

          قبل از هر چیزی (حتی کار و مشغله روزمره) به فکر خانواده خود باشید. به زودی مشکلاتی سر راه شما خواهند گرفت که جز با کمک خانواده تان قابل حل شدن  نیستند. سطح انرژی شما در اواسط هفته کمی پایین می آید پس بهتر است کارهای خود را سبک تر کنید. در پایان هفته خبر موفقیت یک پروژه قدیمی شما به گوش می رسد و موقعیت جدیدی بر سر راه شما قرار می گیرد که قرار گرفتن در آن به نفع شماست.

خرداد

          در این هفته لحظات شما سرشار از تغییر و پیشامدهای جدید و تازه است. بهتر است در این روزها تجدید نظری هم به شغلتان بکنید و اگر لازم است آن را تغییر دهید. این چند روز شانس شما در این گونه تغییرات بسیار بالاست. لزومی ندارد که شما تمامی خواسته های اطرافیانتان را برآورده کنید، شما باید فقط در حد توانایی و صلاحدید خودتان به دیگران کمک کنید و نهن بیشتر، بهترست این هفته از رفتن به هر مسافرتی خودداری کنید.

تیر

            در این هفته تمامی انرژی خود را صرف پول درآوردن، خرید و فروش و سرمایه گذاری کنید، در این هفته ملاقات های زیادی خواهید داشت و با افراد مهمی ارتباط برقرار می کنید، این افراد در مشاوره دادن و راهنمایی کردن شما در آینده نقش مهمی خواهند داشت. روی کارهای مهمی که می خواهید انجام دهید خوب تفکر کنید و بیهوده ریسک نکنید. هفته ی پر مشغله ای خواهید داشت، بهتر است آخر هفته را به استراحت و تفکر بپردازید.

مرداد

            سطح شانس، انرژِی و روحیه شما در این هفته بسیار بالا خواهد رفت، موقعیت های زیادی در اطرافتان است که از آنها به درستی استفاده نمی کنید و با اینکه آنها بسیار واضح و نزدیک اند، شما آنها را ندیده می گیرید. در این هفته دیدار با دوستان قدیمی و خاطرات گذشته شما را سرشار از لذت و نشاط می کند، یکی از راه های افزایش انرژی فکر کردن به خاطرات خوب گذشته و یا رویاها و آرزوهاست. پس انداز کردن را فراموش نکنید.

شهریور

            به استراحت و آرامش ادامه دهید و برای آینده تان برنامه ریزی کنید. برای رسیدن به آرزوهای بزرگ بهتر است اول به آرزوها و اهداف کوچکتر برسید و از انرژِی آنها برای اهداف بزرگتر استفاده کنید. برای برنامه ریزی می توانید از یک مشاور یا دوست خوب کمک بگیرید. زیادتر تفکر کنید و سعی کنید با این کار به آرامش برسید، بهتر است از تمرینات مدیتیشن نیز کمک بگیرید.

مهر

          دایره ی روابط اجتماعی شما گسترده می شود و دوستان زیادی پیدا می کنید، در این شرایط راجع به روابط تان تفکر کنید و هر کس را در جای مناسب خود در اطرافتان قرار دهید. این روزها ممکن است یک رابطه عشقی- عاطفی نیز برایتان ایجاد شود که نشاط و لذت زیادی را به زندگی شما اضافه می کند. در میان این ارتباطات خانواده خود را فراموش نکنید و زمانی را نیز به آنها اختصاص دهید، می توانید در روزهای پایانی هفته آنها را به یک گردش دعوت کنید.

آبان

          به شغل خود اهمیت بیشتری بدهید و در پی جلب رضایت مدیران و رؤسای خود باشید. شانس مالی شما در این هفته کاهش می یابد پس مواظب مخارج و هزینه های خود باشید. برای موفقیت در زندگی باید روی مسائل مثبت تأکید کنید و از انرژی تان در جهت پیشرفت استفاده کنید و از موقعیت هایی که به سراغ شما می آیند نهایت استفاده را ببرید. زندگی را آسان تر بگیرید تا بتوانید راحت تر زندگی کنید.

آذر

          در این هفته از انجام کارهای ریسک دار، مثل سفر کردن، سرمایه گذاری، خرید و فروش و انجام پروژه های مهم دوری کنید و بیشتر وقت خود را به تفکر و اموری که احتیاج به برنامه ریزی دارند اختصاص دهید. در این هفته ملاقات های هیجان انگیزی خواهید داشت و از آنها انرژی گرفته و لذت می برید. ساعاتی را به خودتان اختصاص دهید و درون افکارتان غرق شوید و لذت تنهایی را تجربه کنید.

دی

          در این هفته به روال عادی کار و زندگی خود ادامه دهید و کار جدیدی را شروع نکنید. این هفته برای سرمایه گذاری و یا خرید و فروش های مهم زمان مناسبی نیست و بهتر است آنها را به هفته های بعدی موکول کنید. یادتان باشد که توجه به سلامتی یک تفریح برای اوقات فراغت نیست بلکه مسئله ای مهم است که باید در تمامی برنامه های زندگی گنجاده شود. این روزها از ریسک کردن و انجام کارهای داوطلبانه بپرهیزید.

بهمن

            ارتباطات و دوستی ها تمامی این هفته شما را پر خواهند کرد و دوستان جدیدی اطراف شما را در بر می گیرند، این اتفاقات وقتی مثبت خواهند بود که شما جوانب احتیاط را در نظر بگیرید و از روی احساسات عمل نکنید. در این هفته جواب بسیاری از سؤالات خود را خواهید یافت و رویاهای دست نیافتنی به شما نزدیک تر می شوند. روابط عاشقی خود را مستحکم تر کنید و به هر بهانه ای به اطرافیانتان محبت کنید.

اسفند

            زندگی خود را بر پایه کار و سلامتی پایه گذاری کنید، در زمان هایی که شانس شما در زمینه کار و شغلتان بالاست از فرصت ها استفاده کنید و موقعیت شغلی تان را ارتقا دهید و سلامتی تان را نیز جز برنامه های روزانه قرار دهید و به آن توجه زیادی کنید. در روزهای پایانی هفته ملاقاتی خواهید داشت که به یک رابطه عاطفی منجر خواهد شد. خبرهای خوشی در اوایل هفته بعد منتظر شما هستند.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -