تبلیغات
فال - فال هفته آخر آذر ماه

فال هفته آخر آذر ماه

دوشنبه 23 آذر 1388 11:48 ق.ظ

نویسنده : fanuss

                   

مقدمه

سختی ها در این دنیا گذرا هستند و سخت ترین مشکلات در گذشت زمان آسان می شوند ولی فرصت زندگی کردن و لذت بردن از آن تکرار نمی شود. آرزومند باشید و در هیچ زمانی امیدتان را از دست ندهید. آرام باشید و این آرامش را به اطرافیانتان نیز انتقال دهید.

فروردین

این هفته آخرین هفته از دوران سخت کوشی و پر مشغله ی شماست و از هفته ی بعد شما مدتی را در استراحت خواهید گذراند، ممکن است در این هفته یک پروژه کاری جدید را شروع کنید. حرفهای زیادی دارید که بهتر است آن را با یک دوست مورد اعتماد در میان بگذارید، اگر چنین کسی در اطرافتان نیست حرفهایتان را روی کاغذ بنویسید.

اردیبهشت

در این هفته تغییرات مهمی در زندگی و شغل (و یا تحصیلات) شما ایجاد می شود. این تغییرات برای شما شانس و خوش بینی به همراه می آورند. در زمینه ی ارتباطات خود با دقت بیشتری عمل کنید. حذف کردن یک دوست و یا اضافه کردن شخصی جدید به زندگی آنقدرها که شما تصور می کنید راحت نیست و توجه زیادی را می خواهد.

خرداد

در این هفته ارتباطات و دوستی ها نقش مهمی در زندگی شما ایفا می کنند پس در روزهای سه شنبه تا پنج شنبه به دنبال دوستی های جدید باشید. در روز سه شنبه و جمعه یک موفقیت عالی نصیب شما خواهد شد. در جمع های خانوادگی حضور بیشتری داشته باشید و از آنها غافل نشوید. پایان هفته را به مطالعه و استراحت بپردازید.

تیر

این هفته آخرین هفته ی نگرانی و مشغله های کاری هستند پس صبور باشید و مثل همیشه وظایفتان را به بهترین نحو انجام دهید. در این هفته دعوتی رسمی به یک پروژه را خواهید داشت. در روزهای پنج شنبه و جمعه از ریسک کردن دوری کنید و منتظر دوستان جدیدی باشید که همین روزها به سراغ شما خواهند آمد.

مرداد

دراین هفته روزهایی سرشار از عشق، زیبایی و لذت خواهید داشت. زندگی را دوست داشته باشید و در هر شرایطی از آن لذت ببرید، بد نیست که با مشورت یک دوست خوب برنامه ای عالی برای زندگی تان بچنید و بیشتر از آن لذت ببرید. پایان هفته را به تفریح و شادی در کنار دوستان یا خانواده خود بگذرانید.

شهریور

شما  یک دوره ی زمانی نسبتاً طولانی را پشت سر گذاشتید و اکنون زمان شروع دوباره است. با دقت تصمیم بگیرید و برنامه ریزی کنید. مسلماً چیزهای زیادی از زندگی شما تغییر یافته است، این تغییرات را در برنامه هایتان بگنجانید. با این کار دنیا نیز دریچه های دیگری را به روی شما باز خواهد کرد.

مهر

این هفته به اندازه ی کافی  وقت دارید که همه کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و در آخر هفته نیز با خیال راحت به استراحت و تفریح بپردازید. در روزهای شنبه و یکشنبه ریسک نکنید و پول هایتان را پس انداز کنید. ارتباطات و دوستی های خود را افزایش دهید و از این روابط لذت ببرید.

آبان

تا زمانی که شانس مالی تان دوباره بالا برود هم چنان به پس انداز کردن و احتیاط در این زمینه ادامه دهید. روز چهارشنبه هیچ پروژه ی جدیدی را شروع نکنید و حتی بهتر است که تا شروع هفته بعد صبر کنید. مواظب باشید که در چرخه ی تکرار نیفنید، برنامه های متنوع را ترتیب دهید و سعی کنید روزهایتان مثل هم نباشد.

آذر

سطح انرژی، شانس و فعالیت شما در این هفته هم چنان بالا خواهد ماند پس تا پایان هفته که نیاز به استراحت زیادی دارید با شور و اشتیاق به وظایف خود رسیدگی کنید، مراقب خرج های اضافه و بیهوده ی خود باشید و با دقت بیشتری خرید کنید. سلامتی مهم ترین مسئله در زندگی است، وقتی را برای رسیدگی به این مسئله مهم قرار دهید.

دی

دراین هفته شما شاداب و سرزنده هستید و مدام در حال رویاپردازی و فکر کردن به آرزوهایتان می باشید. روز چهارشنبه روز خوبی برای ریسک کردن نیست پس با احتیاط عمل کنید، در روزهای پایانی هفته به استراحت بپردازید و مراقب وضعیت سلامتی خود باشید. روز یکشنبه شانس بسیار زیادی خواهید داشت.

بهمن

دراین هفته یکی از آرزوهایتان به حقیقت می پیوندد. اگر منتظر فرصتی هستید تا یک پروژه ی جدید را شروع کنید این هفته فرصت بسیار مناسبی است (بهتر است شروع آن از ظهر سه شنبه تا پنج شنبه شب باشد). خریدهای خود را به روز یکشنبه موکول کنید، هفته آینده شانس مالی شما افزایش خواهد یافت.

اسفند

این هفته آخرین هفته از استرس شغلی و مشغله  های زیا است. در انجام پروژه های کاری تان تردید نکنید و با دقت و سرعت زیاد آنها را انجام دهید. روز یکشنبه انرژی شما در سطح خوبی قرار می گیرد و احساس خوبی خواهید داشت. پایان هفته را استراحت کنید و به ذهن و جسم خود آرامش دهید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -