تبلیغات
فال - فال هفته دوم دی ماه

فال هفته دوم دی ماه

سه شنبه 8 دی 1388 12:01 ب.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه
مشکلاتتان را پیدا کنید و راه های مناسبی برای حل آنها بیابید، البته مهم تر از راه حل، پیدا کردن علت آن مشکل و راهی برای تکرار نشدن آن است. بدهی های خود را به موقع بپردازید عقب انداختن آن موجب استرس بیهوده و بر هم خوردن آرامش ذهنتان است.

موفق باشید

فروردین

در این هفته بهتر است پروژه ی جدید (کاری یا دوستی) را شروع نکنید و برنامه های قبلی خود را دنبال کنید. انجام دادن پروژه های قبلی باعث تمرکز و دقت بیشتر شما و هم چنین نتیجه گیری بهتر خواهد شد. در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ملاقات های هیجان انگیزی خواهید داشت. روز یکشنبه را به دنبال پول باشید.

اردیبهشت

در این هفته هیچ پروژه ی جدیدی (مسافرت، دوستی، پروژه کاری و ...) را آغاز نکنید و سعی کنید اشتباهات خود را در کارها و وظایف روزانه کمتر کنید و با دقت بیشتری آنها را انجام دهید. یکشنبه ی این هفته شانس بالایی در خرج کردن پول و خرید و فروش خواهید داشت. در روز دوشنبه از شرکت در اجتماعات خودداری کنید.

خرداد

این روزها بهتر است پروژه های جدیدی را به برنامه هایتان اضافه نکنید (مخصوصاً در زمینه خانه و خانواده) و مسئولیت های قبلی را با دقت و حوصله به انجام برسانید. یادتان باشد که بعضی مسائل فقط با ابراز عشق و علاقه حل خواهند شد. سطح شانس و روحیه شما در روزهای پایانی هفته بسیار بالا خواهد بود.

تیر

در این هفته شروع پروژه جدیدی توصیه نمی شود و شما باید با حوصله و دقت برنامه های قبلی خود را دنبال کنید، دقت و تمرکز خود را دو برابر کنید و از عجله کردن خودداری کنید. در این روزها یک دوست قدیمی به دیدن شما می آید که هدیه ای از بهشت برایتان به همراه دارد. سطح شانس شما در روزهای پایانی هفته بالا خواهد بود.

مرداد

از این هفته تا پایان دو هفته ی بعد از شروع پروژه های جدید در هر زمینه ای خودداری کنید، روزهای تفریح و شادمانی به پایان رسیده و وقت آن است که به زندگی عادی و مسئولیت های روزمره خود بازگردید. روزهای یکشنبه و دوشنبه محتاطانه عمل کنید، در روزهای چهارشنبه یکی از آرزوهای قدیمی ولی کوچکتان به حقیقت می پیوندد.

شهریور

تا حدوداً دو هفته ی دیگر بهتر است از شروع پروژه های جدید خودداری کنید و تمرکز خود ار بر روی پروژه های نیمه تمام خود بگذارید. حسرت خوردن را کنار بگذارید و به جای گذشته در زمان حال زندگی کنید. در روزهای پایانی این هفته یک تصمیم گیری سخت را در پیش رو خواهید داشت، با بررسی شرایط و کمک گرفتن از دیگران می توانید بهترین راه را انتخاب کنید.

مهر

آنقدر سرگرم کار شده اید که خواسته ها و نیاز های اولیه زندگی خود را فراموش کرده اید، به اصل خود برگردید و دوباره برای زندگی خود برنامه ریزی کنید. بهتر است پروژه ی کاری یا درسی جدیدی را در این روزها آغاز نکنید ولی برنامه ریزی برای پروژه های آینده تان بسیار خوب است. عشق و هیجان در روزهای پایانی هفته به سراغ شما می آیند.

آبان

مواظب خطاهای احتمالی و بی دقتی هایتان باشید، بهتر است تمام تمرکز خود را روی کارهای نیمه تمام بگذارید و فعلاً پروژه ی جدیدی را آغاز نکنید. صبورتر باشید و در حالت بی حوصلگی هیچ کاری را انجام ندهید، روز یکشنبه لحظاتی سرشار از عشق و هیجان خواهید داشت. پایان هفته از ریسک کردن بپرهیزید.

آذر

بهتر است تا دو هفته ی دیگر هیچ پروژه ی جدیدی را در زمینه سرمایه گذاری، شغلی و ... آغاز نکنید و وقت و انرژی خود را به پروژه های نیمه تمام قبلی اختصاص دهید. در این هفته شانس مالی خوبی خواهید داشت و وسیله ای را که مدت ها به دنبالش بودید می توانید خریداری کنید. روز یکشنبه لحظات شاد و خاطره انگیزی خواهید داشت.

دی

سطح انرژی و شانس شما در این هفته بسیار بالا خواهد بود ولی بهتر است شروع پروژه های جدید را به تعویق بیندازید. (تا حدوداً دو هفته ی دیگر). از این انرژی در انجام کارهای نیمه تمام و مسئولیت های عقب افتاده تان استفاده کنید. روز چهارشنبه خبر موفقیت یکی از پروژه هایتان شما را خوشحال می کند. در روز یکشنبه عشق و دوستی به سراغ شما می آید.

بهمن

شما همچنان در سالی سرشار از شانس، تازگی و آزادی قرار دارید. پس از این روزها لذت ببرید. بهتر است در این هفته پروژه ی جدیدی را آغاز نکنید و انرژی خود را روی مسئولیت های روزمره خود بگذرانید. در این هفته شانس شما در زمینه عشق و دوستی بسیار بالاست و در پایان هفته پول زیادی به دست تان می رسد.

اسفند

وقت آن است که به برنامه ریزی بپردازید و اهداف خود را مشخص کنید، زندگی بی هدف بسیار کسل کننده و بدون هیجان است. آرزوهایتان و راه های رسیدن به آنها را مشخص کنید. پول خود را در جای مناسبی سرمایه گذاری کنید و شیوه ی زندگی کردن خود را دگرگون کنید. در این هفته بهتر است پروژه ی کاری جدیدی را آغاز نکنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 14 دی 1388 09:01 ق.ظ