تبلیغات
فال - فال هفته ی اول دی ماه

فال هفته ی اول دی ماه

سه شنبه 8 دی 1388 12:05 ب.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

بعضی اتفاقات در ذهن ما وقایع خوب و بعضی دیگر وقایع بعدی تعریف شده اند، این درست نیست که قبل از نتیجه ی یک اتفاق خوب یا بد بودن آن را تعیین کنیم، ممکن است بعضی از وقایع از نظر ما بد باشند اما نتایج مثبتی را در زندگی ما بگذراند. یادتان باشد هر اتفاقی که شما را به اهدافتان نزدیک تر کند اتفاقی خوشایند است.

فروردین

در این هفته یک ماه سرشار از عشق، سکون و آرامش آغاز خواهد شد. در اواسط هفته یکی از برنامه های شما با موفقیت به پایان خواهد رسید، این موفقیت نقش مثبتی در آینده شما دارد. از موقعیت های خود بیشتر استفاده کنید و تلاش کنید که جایگاه شغلی یا اجتماعی خود را روز به روز بهتر کنید.

اردیبهشت

ارتباطات و دوستی ها تمام زندگی شما را پر کرده است، این روابط بسیار خوب است البته در شرایطی که لطمه ای به زندگی شما نزند. در این هفته برنامه ی جدیدی را شروع نکنید و با جریان زندگی حرکت کنید. حتی شروع روابط جدید در این هفته توصیه نمی شود. با تفکر و استراحت از تعطیلات پایان هفته لذت ببرید.

خرداد

نسبت به اطرافتان کنجکاوی بیشتری نشان دهید و به نشانه ها و الهامات اطرافتان توجه کنید. آنها راهنماهای خوبی برای شما هستند. روابط عاطفی و خانوادگی شما مدتی است که سرد شده، این هفته فرصت خوبی برای بازبینی و دوباره ساختن این روابط است.

تیر

به نظر می آید که شغل شما نیاز به بازنگری و تغییر دارد، بهترین روز برای ایجاد این تغییرات یکشنبه ی همین هفته است. در این روز می تواند یک شغل جدید را آغاز کنید و یا درخواستی برای ارتقای جایگاهتان به رئیس یا مدیر شرکت خود ارائه دهید. روزهای پایانی این هفته برایتان سرشار از عشق و هیجان خواهد بود.

مرداد

احتمالاً تا چند هفته ی بعد درهای موفقیت به رویتان باز خواهد شد. اما بهتر است در انتظار این فرصت ها بقیه موقعیت ها (هر چند کوچک را) از دست ندهید. اما این روزها جریان خوبی از انرژی در زندگی شما جاریست و سطح شانس و روحیه خوبی دارید آخر این هفته لحظات بسیار شادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

شهریور

در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه منتظر اخبار خوبی در زمینه شغلتان باشید، هم چنین از ماه بعد و با شروع سال میلادی جدید، سالی پر از موقعیت های برای شما آغاز خواهد شد. مراقب باشید این پیشرفت ها در هر زمینه ای روابط دوستانه و خانوادگی شما را کمرنگ نکند.

مهر

در این هفته رویاهایتان به حقیقت می پیوندد و عشق و هیجان و شادی تمامی اوقاتتان را پر خواهد کرد. کمی فعال و آینده نگر باشید و اهداف و آینده تان را محکم تر بسازید و سعی کنید ریسک کنید. در پایان این هفته روزهای خوبی در انتظار شما خواهند بود. سطح شانس شما در هفته ی بعدی بسیار بالا خواهد بود.

آبان

شما مثل هفته ی قبل روزهای آرام و رمانتیکی را تجربه خواهید کرد و شانس شما در روابط و دوستی ها بسیار بالا خواهد بود. در روزهای پایانی هفته پول زیادی به دستتان خواهد رسید هر چیزی را که دوست دارید با این پول بخرید و از این خرید لذت ببرید. مراقب افراد دردسرساز در اطرافتان باشید.

آذر

روزهای موفقیت به پایان نرسیده و موفقیت های بعدی هنوز در راهند، وقت آنست که قدم مهمی را در زندگی تان بردارید. این کار باعث ایجاد شدن مشکلاتی در زندگی شما خواهند شد ولی نتایج شیرینی را برایتان به دنبال دارند. شما در این روزها چیزی فراتر از شانس و اقبال را به همراه خواهید داشت.

دی

بهتر است که شیوه ی زندگی تان را تغییر دهید و کمی به سلامتی و زیبایی تان توجه کنید. روزهای یکشنبه و دوشنبه ی هفته ی بعد برای شما بسیار مهم خواهد بود و اثر زیادی در آینده شما خواهد داشت و همچنین مشغله های کاری در این هفته بیشترین انرژی را از شما خواهند. آخر هفته را استراحت کنید و در رویاهایتان غرق شودید.

بهمن

این هفته بهتر است اوقات خود را به استراحت و برنامه ریزی راجع به کارهای آینده تان بگذرانید. تلاش های شما در این مدت نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهد آورد. مدتی است تردید و دودلی به تمامی قسمت های زندگی شما اضافه شده است، این تردیدها را کنار بگذارید و محکم تر قدم بردارید. این افکار آرامش روحی شما را بر هم می زنند.

اسفند

در این هفته شانس شما در روابط و دوستی ها بسیار بالاست و شخصیت های متفاوتی را ملاقات خواهید کرد. در زندگی صبورتر باشید و مشکلات را آسان ببنید، با این کار در آرامش بیشتری به سر خواهید برد. با شروع هفته بعد شانس زیادی در مسائل شغلی خواهید داشت و می توانید برنامه های جدیدی را شروع کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 14 دی 1388 09:00 ق.ظ