تبلیغات
فال - فال هفته سوم دی ماه

فال هفته سوم دی ماه

دوشنبه 14 دی 1388 08:55 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

سعی کنید از هر چیزی که دارید برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید، اگر در زمان حال از آنچه که دارید نتوانید استفاده کنید ممکن است آنها در آینده اصلاً به کارتان نیایند و شما باری بیهوده را سال های سال به همراه خود جا به جا کنید.

موفق باشید

فروردین

روزهای تردید و دودلی به پایان رسیده و از این هفته کارهایتان به خوبی پیش می رود وشما به هرچه که بخواهید می رسید. در روز چهارشنبه مراقب روابط خود باشید و با دوستان جدید خود محتاطانه برخورد کنید. روز دوشنبه روز شانس شماست. بهتر است از این شانس در بهتر انجام دادن مسائل شغلی خود استفاده کنید.

اردیبهشت

هم چنان به انجام پروژه های قدیمی و کارهای ناتمام خود ادامه دهید. این کار را در مورد روابط و دوستی های خود نیز انجام دهید و آنها را با دقت بررسی کنید. سعی کنید در خانه آرام تر باشید و با بی صبری آرامش خانه ی خود را بر هم نزنید. در روز دوشنبه یک تماس تلفنی و یا یک خبر خوب خواهید داشت پایان هفته را به تفکر بپردازید.

خرداد

تا هفته ی بعد شروع پروژه های جدیدتان را به تعویق بیندازید و هم چنان بر کارهای قبلی خود تمرکز کنید. این روزها بهتر است بیشتر بر خانواده خود تمرکز کنید و به مشکلات آنها رسیدگی کنید. روز دوشنبه یک هدیه غیرمنتظره دریافت خواهید کرد. در این هفته از سرمایه گذاری های بزرگ پرهیز کنید.

تیر

در این هفته روابط و دوستی های خود را به جدی بگیرید و آنها را در الویت برنامه ی خود قرار دهید. تمرکز خود را بیشتر کنید تا خطاهایتان کمتر شود. با این کار خودتان و اطرافیانتان راضی تر خواهید بود و نتایج کارها نیز بهتر خواهد شد. بهتر است با دقت بیشتری پول های خود را خرج کنید و مقداری پس انداز برای مواقع نیاز داشته باشید.

مرداد

اگر قصد خرید بزرگ یا مهمی دارید بهتر است آن را به هفته های بعدی موکول کنید و از هر گونه خرید و فروش یا سرمایه گذاری اجتناب کنید. در روز دوشنبه شانس مالی خوبی خواهید داشت. بهتر است روزهای آخر هفته را استراحت کنید و مطمئن باشید که کارها خود به خود خوب پیش خواهد رفت. برای زندگی تان برنامه ریزی کنید.

شهریور

این هفته نیز پروژه ی جدیدی را شروع نکنید و تا هفته ی بعد برای شروع آن صبر کنید. یکی از دوستان قدیمی شما به سوی شما بازگشته است. بهتر است مثل گذشته دوستی خوبی را با او شروع کنید مسلماً تغییرات زیادی را حس می کنید. در روزهای پایانی هفته شانس و انرژی شما بسیار بالا خواهد بود.

مهر

در این هفته بهترین کار رسیدگی به کارهای شخصی خودتان مثل سلامتی، خانواده، اطرافیان و غیره است. در روز چهارشنبه این هفته یک دوست یا همسایه قدیمی را ملاقات خواهید کرد. شاید وقت آن است که تغییراتی در زندگی خود بدهید، از تغییرات ظاهری شروع کنید، جای وسایل را درخانه عوض کنید و دکوراسیون جدیدی را بچینید.

آبان

از انجام هر پروژه ی جدیدی تا هفته ی بعد خودداری کنید (مخصوصاً شغلی یا درسی). در این هفته یک دوست قدیمی را ملاقات خواهید کرد و درهای شانس و اقبال به رویتان باز خواهد شد اگر کاری ناتمام ذهن شما را  مشوش کرده به سرعت آن را انجام دهید حتی اگر مجبور شوید کارهای دیگرتان را مدتی کنار بگذارید.

آذر

شانس مالی شما در این هفته بسیار بالا خواهد بود اما در زمینه ارتباطات و دوستی ها شانس بالایی ندارید پس بهتر است مراقب روابط خود باشید. سرگرمی های جدیدی برای خودتان پیدا کنید و اوقات فراغتتان را با کارهای جذاب پر کنید. شما شخصیت اجتماعی و فعالی دارید، از این روابط برای حل مشکلات خود استفاده کنید.

دی

هیچ پروژه ی شغلی یا دوستی را دراین هفته شروع نکنید. با پشتکار زیاد می توانید موفقیت های بیشتری بدست آورید و سریعتر به اهدافتان برسید. سعی کنید خودتان را در چرخه های تکراری زندگی نیندازید و زندگی را برای خودتان جذاب تر کنید. اگر از گذشته بدهی دارید سریعتر آن را پرداخت کنید.

بهمن

اگر مشکلی دارید که نمی توانید آن را حل کنید ممکن است به خاطر نداشتن معلومات در این زمینه باشد پس بهتر است دانش خود را بیشتر کنید تا بتوانید راحت تر مشکلاتتان را حل کنید. دایره ی روابط خود را به خاطر مسائل کوچک محدود نکنید و سعی کنید اجتماعی تر باشید در پایان هفته جواب سؤال های خود را خواهید گرفت.

اسفند

با دقت بیشتری به اطرافتان نگاه کنید، دوروبر شما پر از دوستان خوب و مورد اعتماد است. می توانید در لحظات ناراحتی یا شادی در کنار آنها باشید. در این هفته زندگی شما به آرامی جریان خواهد داشت و عشق و زیبایی تمامی لحظات شما را پر خواهد کرد. پایان هفته را به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 14 دی 1388 09:01 ق.ظ