تبلیغات
فال - فال هفته آخر دی ماه

فال هفته آخر دی ماه

سه شنبه 29 دی 1388 11:00 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

همیشه در زندگی روزمره کمی بیشتر از حد معمول خوش بین باشید و حتی در وقایع به ظاهر بد نیز به دنبال نکات مثبت و خوب بگردید. کنجکاو باشید و در هر سؤال یا مشکلی به دنبال راه حل و اطلاعاتی درباره آن بگردید.

موفق باشید

فروردین

در این هفته شانه هایی از عشق را در زندگی تان پیدا خواهید کرد و در این میان شغلتان و موقعیت اجتماعی شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. یادتان باشد که تمام اتفاقات گذشته و حال پیغام هایی را در بردارند و کسانی در زندگی موفق هستند که از این پیام ها درس بگیرند و از آن در اتفاقات بعدی کمک بگیرند.

اردیبهشت

در این هفته موجی از آرامش و سکون زندگی شما را فرا خواهد گرفت و در اواسط هفته عشق به سراغ شما می آید. این روزها فرصت خوبی برای ارتقای شغلی شماست پس وقت را تلف نکنید و در خواست خود را به مدیرانتان ارائه دهید. صبورتر باشید و با عصبانیت های بیهوده زندگی را تلخ نکنید.

خرداد

این روزها تغییرات زیادی را در همه ی قسمت های زندگی تان مشاهده می کنید. بهتر است روی افکارتان تمرکز کنید و آنها را نیز تغییر دهید، سعی کنید مسائل ناراحت کننده را سریع فراموش کنید و آنها را مدت زیادی در ذهن خود نگه ندارید. در اوایل هفته بعد یک اتفاق هیجان انگیز منتظر شماست.

تیر

بهتر است در روابط عشقی_عاطفی خود جدیت بیشتری داشته باشید، تغییرات زیاد در افکار و رفتار شما کاملاً مشخص است، این رفتار از شما مزدی بی ثبات و غیر قابل اعتماد می سازد که باعث طرد شدن شما می شود. جمعه  و شنبه ی این هفته شانس زیادی در روابط خود خواهید داشت، با ادامه دادن کارهای غلط این شانس را از دسن ندهید.

مرداد

در پایان این هفته شانس و موقعیت به شما رو خواهند کرد و پیشرفت های زیادی را برایتان به ارمغان می آورند، بهتر است این هفته را به اتمام کارهای نیمه تمام خود بپردازد و بیشتر استراحت کنید. مواظب باشید موقعیت شغلی شما تأثیری در روابط دوستی یا عاطفی تان نگذارد.

شهریور

با پایان یافتن این هفته و شروع هفته ی بعدی شانس زیادی در زمینه ارتباطات و دوستی ها به شما رو خواهند کرد و عشق و لذت زیادی به زندگی شما اضافه خواهد شد، بهتر است در بین کارهای روزمره و وظایف عادی خود به وضعیت خانه و خانواده تان نیز رسیدگی کنید و از حال آنها بی خبر نمانید.

مهر

در پایان این هفته یکی از پروژه های مهم شما به پایان خواهد رسید و نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت، به غیر از آن پایان هر قسمت باشروع قسمت دیگر همراه است و قسمت مهم دیگری از زندگی تان آغاز خواهد شد. شما اهیمت زیادی به کار خود می دهید ولی بهتر است گاهی نیز به استراحت خود اهمیت بیشتری بدهید.

آبان

یک شانس قدیمی در این هفته تکرار خواهد شد، سعی کنید به درستی راجع به آن تصمیم بگیرید. در این هفته شانس شما در پول و درآمد است، آن را بیهوده خرج نکیند و با آن برای آینده ی خود برنامه ریزی کنید. در روز دوشنبه با شنیدن یک خبر خوب بسیار خوشحال خواهید شد، پایان هفته را به استراحت بپردازید.

آذر

شانس شما در این هفته در تمامی زمینه ها بالا خواهدبود و در هر کاری که شروع کنید موفق می شوید. فقط کافی است که از زندگی لذت ببرید و موقعیت های اطرافتان را ببینید و انرژی تان را در راه های بهتر استفاده کنید. بهتر است در بین کارهای زیاد خود وقتی را برای بودن در کنار خانواده تان بگذرانید.

دی

این هفته را به ا ستراحت بپردازید و به سلامتی خود توجه بیشتری کنید. ممکن به نظرتان موقعیت های شغلی خوبی در این هفته داشته باشید ولی پیشنهاد ما استراحت و تفریح است. در این هفته سعی کنید خرید و فروشی انجام ندهید و خریدهای خود را به اوایل هفته ی بعد موکول کنید.

بهمن

این هفته شانس شما در پول و موقعیت شغلی است و پیشنهادهای مهمی به شما خواهد شد که لازم است آنها را بررسی کنید و با دقت زیادی تصمیم بگیرید. یک دوست خوب در روزهای پایانی هفته به سراغ شما خواهد آمد و به همراه خود خبرهای خوبی را برایتان خواهد آورد.

اسفند

این هفته را بیشتر به استراحت بپردازید و برای برنامه های آینده تان برنامه ریزی کنید خوش بین باشید و حتی از شادی های کوچک هم نهایت لذت را ببرید. روابط خود را رئیس و یا مدیرتان بهتر کنید تا از کار و وظایف روزانه ی خود نیز لذت ببرید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -