تبلیغات
فال - فال هفته اول بهمن ماه

فال هفته اول بهمن ماه

سه شنبه 29 دی 1388 11:01 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

شیوه زندگی شما فقط وقتی تغییر می کند که شما بخواهید، سعی کنید در سال جدید میلادی احساسات را جدی تر بگیرید و از هر چیزی که می توانید در زندگی لذت ببرید. به دنبال یک شریک خوب در زندگی بگردید و مطمئن باشید که اگر انتخابتان درست باشد در کنار راهنمایی و حمایت او می توانید به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید.

موفق باشید

فروردین

در این هفته موفقیت شغلی زیادی خواهید داشت و موقعیت شغلی تان ارتقا پیدا خواهد کرد. این روزها شانس شما در امور اقتصادی فوق العاده است پس پروژه های سرمایه گذاری را بپذیرید و منتظر موفقیت های بعدی باشید. مشکلاتی که دارید را با کمک افراد قابل اعتماد و مطمئن حل کنید و به هر کس اجازه داخل شدن به زندگی شخصی تان را ندهید.

اردیبهشت

کمی از هیاهو و شلوغی اطرافتان را کم کنید و وسایل و افراد اضافه در زندگی تان را حذف کنید. دقیق و منظم باشید و به وسایل و کارهایتان نظم و ترتیب بدهید با این کار زمان را دردستانتان خواهید گرفت و لذت بیشتری از زندگی و اوقات فراغت خود خواهید برد. هفته ی آینده سطح انرژی بسیار بالایی خواهید داشت.

خرداد

این هفته شانس شما در روابط و دوستی هاست و لحظات شما سرشار از عشق و محبت خواهد بود. گوشه گیری و انزوا را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید، قرارهای کاری و یا تفریحی با دوستانتان را حتماً در بین کارهای خود قرار دهید. آخر این هفته فرصت خوبی برای یک سفر تفریحی و یا گردش دسته جمعی است.

تیر

اگر در این هفته زمان بیشتری را به کارتان اختصاص دهید و فعالیت تان را بیشتر کنید پیشرفت قابل توجهی در زمینه کارتان خواهید داشت و تا مدت ها از این موفقیت خوشحال و راضی خواهید بود. اگر در برنامه هایتان تغییرات جزئی ایجاد کنید (مثل الویت بندی کارها) می توانید راحت تر به نتیجه برسید.

امرداد

این روزها بیشتر مراقب روابط عاطفی و خانوادگی باشید و با آرامش و درایت اجازه ندهید که مشکلات جو گرم خانه را دچار مشکل کنند. در روزهای پایانی هفته منتظر یک اتفاق خوب یا یک خبر خوب باشید، احتمالاً در پایان این هفته یا شروع هفته ی بعد یک جابه جایی را در برنامه هایتان خواهید داشت.

شهریور

در این هفته تردید و دودلی به سراغ شما خواهد آمد و به دنبال آن ذهن تان سرشار از افکار بیهوده خواهد شد. رهایی از این افکار راحت نیست اما با ورزش و تمرینات ذهنی و بودن در کنار خانواده و دوستان می توانید تا حدود زیادی این افکار را کنترل کنید. پایان هفته را به آرامش و تفریح بپردازید.

مهر

در این هفته آرزوهایتان یکی یکی به حقیقت می پیوندد و موج جدیدی از انرژی زندگی شما را در بر می گیرد. پس به استراحت و تفکر بپردازید و در اوقات فراغت خود برای کارهایتان برنامه ریزی کنید. در روز های پنج شنبه یا جمعه یک شخص جالب را ملاقات خواهید کرد و از او راههای متفاوتی از زندگی کردن را یاد می گیرید.

آبان

این فرصت مناسبی برای شروع و یا ادامه ی برنامه های اقتصادی و سرمایه گذاری است پس بهتر است پروژه هایتان را با دقت و حوصله پیگیری کنید. ذهن خود را شلوغ نکنید و از پرداختن به کارهای بیهوده و وقت گیر خودداری کنید. پایان هفته با یک خبر خوب از موفقیت هایتان خستگی کارها از تنتان بیرون می رود.

آذر

سطح انرژی، روحیه و شانس شما بسیار بالاست اما احتمال خطا و اشتباه در شما زیاد است. پس بهتر است این هفته را به کارهای عادی و روزمره بپردازید و از انجام کارهای ریسک دار بپردازید. به خانواده خود بیشتر توجه کنید و به مشکلات آنها بپرازید. پایان هفته را به استراحت و تفریح بگذرانید و انرژی خود را برای هفته بعد تجدید کنید.

دی

در این هفته روابط دوستانه و یا عاطفی زیادی را شروع خواهید کرد. به دیگران فرصت دهید و از آنها نخواهید که در لحظه تصمیم بگیرند. شک و دودلی برای هر کسی وجود دارد. سطح انرژی شما در روزهای پایانی هفته به شدت بالا می رود، از این انرژی می توانید در بالا بردن موقعیت شغلی یا تحصیلی خود استفاده کنید.

بهمن

کمی کنجکاو باشید و به اتفاقات اطرافتان بیشتر توجه کنید شاید جواب سؤال هایتان بسیار بد شما نزدیک باشند، روابط عاطفی و خانوادگی شما مدتی که کمرنگ شده، این هفته فرصت خوبی برای بازسازی دوباره ی این روابط مهم است. روزهای آخر هفته شما با شادی و لذت فراوان همراه خواهد بود.

اسفند

بدخلقی و بی حوصلگی را کنار بگذارید و از نعمت های اطرافتان لذت ببرید، زندگی شما در شرایط خوبی قرار دارد پس سعی کنید با بهانه های بیهوده آن را به کام خود تلخ نکنید. در این هفته زندگی شما به آرامی جریان خواهد داشت و هیچ اتفاق غیر منتظره ای در انتظار شما نیست. پس بهتر است به استراحت و تفریح مشغول شوید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -