تبلیغات
فال - فال هفته ی دوم بهمن ماه

فال هفته ی دوم بهمن ماه

دوشنبه 5 بهمن 1388 08:32 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

اگر احساس کردید که عشق گمشده ی زندگی تان را پیدا کرده اید با چشمانی بسته به سمت آن پیش نروید، شما باید از منطقتان کمک بگیرید و بررسی کنید آیا این عشق واقعی است یا در اثر نوسانات روحی شما ایجاد شده است. خوش بینی زیادی نتایج خوبی را در بر نخواهد داشت.

موفق باشید.

فروردین

در این هفته روزهایی سرشار از سرگرمی، خوش بینی، شادی و هیجان خواهید داشت. یک سفر یا یک جابجایی نیز در این هفته در برنامه هایتان خواهد بود. این روزها در روابط و دوستی های خود ریسک کنید و از موفقیت های پی در پی لذت ببرید. روز چهارشنبه به امور منزل رسیدگی کنید و ترجیحاً در خانه بمانید.

اردیبهشت

این روزها فرصت خوبی برای نشان دادن توانایی هایتان به اطرافیان است، با مدیر و رئیس خود رابطه ی خوبی برقرار کنید و کارهای خود را به او ارائه دهید. به سختی کار کنید و منتظر روزهایی باشید که نتایج خوب این کارها شما را شیرین خواهند کرد. روز دوشنبه شانس مالی بسیار خوبی خواهید داشت.

خرداد

در اوایل این هفته یک روز کامل را استراحت کنید تا انرژی شما تجدید شود و به سطح خوبی بازگردد. ایصن روزها درگیری های عاطفی-عشقی زیادی دارید، بهتر است صبورتر باشید و منتظر بمانید که زمان، این مشکلات را حل کند یادتن باشد که هر چیزی برای تغییر به زمان احتیاج دارد.

تیر

این هفته می تواند برای شما آغاز یک رابطه ی دوستی خوب و یا شروع یک جنگ باشد. خودتان هر یک از آنها را انتخاب خواهید کرد. در حقیقت شما می توانید با بی صبری و کم حوصلگی یک رابطه ی خوب را به یک جنگ تبدیل کنید. روز چهارشنبه را استراحت کنید، با پایان یافتن این هفته سطح انرژی و شانس شما بسیار بالا خواهد رفت.

مرداد

تصمیم قطعی بگیرید که بالاخره در چه زمینه ای دوست دارید پیشرفت کنید و علاقمندی هایتان را مشخص کنید. تردید زیاد و پریدن به شاخه های مختلف فقط وقت شما را تلف می کند. به آرزوهایتان باز گردید و انها را به دقت بررسی کنید احتمالاً هدفتان را پیدا می کنید. روز یکشنبه شانس مالی خوبی خواهید داشت از آن به درستی استفاده کنید.

شهریور

این روزها مشغله ی زیادی دارید و سرتان حسابی به کار گرم است. ادامه دهید و مطمئن باشید که در این کار موفق خواهید شد. در پایان این هفته یک وظیفه ی سنگین به شما محول خواهد شد. به دقت آن را بررسی کنید و اگر توانایی انجام آن را دارید قبولش کنید. موجی از شادی و هیجان روز پنج شنبه شما را فرا خواهد گرفت.

مهر

این هفته موفقیت های زیادی در زمینه دوستی ها (و حتی عشق) خواهید داشت و در روزهای چهارشنبه یا پنج شنبه یک انتخاب مهم در زندگی تان پیش می آید که باید وقت و دقت زیادی را مصرف آن کنید. در روزهای پایانی این هفته سطح انرژی شما بالا خواهد رفت و لحظات شور هیجان را تجربه خواهید کرد.

آبان

این هفته بهتر است در خانه بمانید و به امور منزل رسیدگی کنید، مرتب کردن، شست و شو، باغبانی، عوض کردن دکوراسیون و بودن در کنار خانواده کارهایی است که می توانید این هفته در منزل انجام دهید. اجازه ندهید که در چرخه بی نهایت تکرار و عادت بیفتید، هر چند وقت کارهای جدیدی انجام دهید و برنامه هایتان را عوض کنید.

آذر

این هفته یک سفر کوتاه مدت و مشغله های کاری زیادی خواهید داشت. روز چهارشنبه یک شانس در خانه ی می زند، با دقت تصمیم گیری کنید. این روزها هم چنیین فرصت خوبی برای یادگیری چیزهایی جدید است. کنجکاو باشید و از اطرافیان سؤال بپرسید، این کار بهترین روش برای استفاده از تجربیات دیگران است.

دی

در این هفته کارهای مهمی در پیش رو دارید پس با دقت تصمیم بگیرید ولی لازم نیست مثل یک کارگاه به تمامی امور دقت کنید و ریز بین باشید. نقاط تاریک را نادیده بگیرید و به سوی روشنی ها پرواز کنید، تکرار کردن خاطرات و تجربیات بد هیچ نقطه ی مثبتی را به زندگی شما اضافه نمی کند. در روزهای پایانی هفته ریسک نکنید.

 بهمن

سطح انرژِی، شانس و شادی شما در این هفته بسیار بالا خواهد بود. این فرصت را از دست ندهید و به دیگران در انجام کارهایشان کمک کنید و خودتان نیز پروژه های مهم تان را شروع کنید و یا دوستان جدیدی پیدا کنید و روابط تازه ای را شروع کنید. در روز دوشنبه عشق و هیجان به سراغ شما خواهد آمد.

اسفند

این روزها سطح انرژی بالایی دارید و می توانید بر روی هر کسی تأثیر مثبت بگذارید. اما بهتر است در زمینه کاری ریسک نکنید و پروژه ی جدیدی را آغاز نکنید. بهتر است به استراحت و تفریح بپردازید و لذت ببرید. کارهایی را که دوست دارید وقت بیشتری را برایشان در نظر بگیرید و از اوقات کاری خود کم کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 5 بهمن 1388 08:34 ق.ظ