تبلیغات
فال - فال هفته سوم بهمن ماه

فال هفته سوم بهمن ماه

یکشنبه 9 اسفند 1388 10:41 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

عشق واقعی خود را پیدا کنید این عشق می تواند بزرگترین هدف زندگی شما باشد که شما را راهنمایی می کند و به شما انگیزه و هیجان می دهد. این انگیزه می تواند بهترین عامل برای جلو بردن و پیشرفت شما در هذ زمینه ای باشد.

موفق باشید

فروردین

در این هفته از روزهای سه شنبه تا جمعه درهای موفقیت به روی شما باز خواهد شد و سطح شانس شما بسیار بالا خواهد بود و آرزوهایتان به حقیقت می پیوندد. در پایان هفته نیز شادی، هیجان و تفریح لحظات شما را شیرین خواهد کرد. این روزها احتمال دارد تغییرات جزئی در زندگی شما ایجاد شود.

اردیبهشت

روزهای جمعه و شنبه ی این هفته بهترین فرصت برای انجام و یا شروع پروژه هایتان است بهتر است این هفته به فکر ایجاد و تغییراتی در زندگی خود باشید این تغییرات می تواند تغییر محل سکونت، محل کار و ... باشد. روحیه ی خستگی ناپذیری دارید که شما را در مقابل هر کار و  مشکلی محکم و با استقامت نگه میدارد.

خرداد

هفته ی سختی در پیش رو دارید پر از مشغله و مسئولیت ها ی مهم. پس با پشتکار و وقت زیاد به پیش بروید. نتایج خوب این کارها در آینده خستگی شما را برطرف می کند. با یک سفر کوتاه مدت در آخر هفته می تواند هم تجدید انرژی کنید و هم از نظر جسمی و روحی در شرایط بهتری قرار گیرید.

تیر

در روزهای پایانی هفته در پی بالا بردن سطح شغلی خود باشید و سعی کنید از راه های مختلف درآمد خود را افزایش دهید چرا که در این روزها شانس و انرژی شما ب سیار بالاست. محبت کردن و عشق ورزیدن را فراموش نکنید و سعی کنید اوقات بیشتری را در کنار خانواده خود بگذرانید.

مرداد

سعی  کنید مثبت اندیش باشید و اینقدر ذهن خود را درگیر سختی ها و پیچیدگی های زندگی نکنید. شاید این مشکلات و سختی ها راهی برای رسیدن به قسمت های قشنگ و هیجان انگیز زندگی باشد. یک ذهن منفی نگر می تواند تمام لحظات زیبای زندگی را به کام شما تلخ کند.

شهریور

آرامش و سکون تمام روزهای این هفته شما را پر خواهند کرد و لحظات شما را سرشار از عشق، شانس و خوش بینی می کنند. در روزهای پایانی هفته یکی از آرزوهایتان به حقیقت می پیوندد. این هفته هم چنین تردید و سردرگمی از زندگی شما دور می شود و ذهنتان به آرامش بیشتری دست می یابد.

مهر

مسئولیت های خود را بازبینی کنید و مطمئن باشید که همه چیز در سر جای اصلی خود قرار گرفته و زمانتان را به درستی تقسیم کرده اید، با نوشتن و برنامه ریزی هدف هایتان می توانید زمان بندی مناسب هر کدام را بدست آورید. در روزهای پایانی هفته شانس مالی شما بسیار بالا خواهد رفت.

آبان

حجم کاری شما در این هفته کاهش خواهد یافت و فرصت بیشتری برای استراحت و رسیدگی به کارهای خانه و شخصی خود دارید. در روزهای پایانی هفته خبرهای خوبی از یک دوست می شنوید. روابط عاشقانه ی خود را مستحکم تر کنید و اجازه ندهید که عشق تمام لحظات شما را پر کند و شما را در بر گیرد.

آذر

بخش های مهم و اصلی زندگی شما در حال تغییر و پیشرفت است. از انرژی و استعدادهای ذاتی خود برای کمک به این پیشرفت استفاده کنید استفاده از این امکانات بهترین راه برای موفق شدن است. در پایان هفته یک پروژه ی قدیمی به نتیجه می رسد و موج شادی زندگی شما را در بر می گیرد.

دی

روزهای یکشنبه و دوشنبه ی این هفته را استراحت کنید و خود را برای یک هفته ی پرمشغله آماده کنید. دانسته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از معلومات و تجربیات آنها استفاده کنید. در روزهای پایانی هفته شانس مالی خوبی خواهید داشت و از چند جای مختلف پول هایی به دستتان می رسد.

بهمن

این هفته بهتر است امور مهم زندگی خود را سرو سامان دهید و به مدیریت آنها بپردازید. مثلاً درآمد، پس انداز، سطح شغلی، سطح تحصیلات و .... این روزها بسیار آرام و بی دغدغه در حال عبور هستند و بهترین کار لذت بردن از زندگی و آرامش آن است. با شروع هفته بعد شانس زیادی در ارتباطات خواهید داشت.

اسفند

این هفته بهترین فرصت برای برنامه ریزی تصمیمات مهم و بزرگ است. سطح انرژی شما در این هفته بسیار بالاست و می توانید به راحتی تمام مسئولیت های سنگین و کارهای سخت را انجام دهید. دوستی های غیر مفید را کنار بگذارید و از دوستان خوبتان به عنوان مشاور در امور مهم کمک بگیرید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -