تبلیغات
فال - فال هفته ی آخر بمن ماه

فال هفته ی آخر بمن ماه

یکشنبه 9 اسفند 1388 10:50 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

روزهای زندگی مانند امواج دریا فرورفتگی و برآمدگی دارند و شما در آبهای زندگی به بالا و پایین حرکت می کنید از دیگران انتظار نداشته باشید که در این دریای مواج شما را همراهی کنند شما باید با تکیه بر قدرت ها و توانایی های خود گنجینه های واقعی زندگی را پیدا کنید و با آرامش و توانمندی زندگی کنید.

فروردین

در این هفته شجاعت و در نتیجه ریسک شما نیز بیشتر می شود و از همیشه ماجراجوتر هستید. این دید مثبت و شور و هیجان شما به دیگران سرایت خواهد کرد و روزهای جالبی را برای شما به ارمغان می آورد، یادتان باشد که افراد ماجراجو زودتر به آرزوهایشان دست می یابند، این روزها اوقات بیشتری را در میان جمع بگذرانید.

اردیبهشت

این روزها پایبندی های زیادی در زندگی تان دارید، مسئولیت ها و وظایف روزمره شما را احاطه کرده اند تا جایی که می توانید حقایق را در نظر بگیرید و از خیالبافی و رویا پردازی پرهیز کنید. با این کار فرصت بیشتری برای انجام وظایف خود دارید. با پایان یافتن هفته نیز هم چنان سطح انرژی بالایی خواهید داشت و هفته ی خوبی در پیش رو دارید.

خرداد

تنبلی را کنار بگذارید و کارهایتان را به سرعت هرچه تمام تر انجام دهید، به عقب انداختن کارها به تنها آنها را سبک تر نمی کند بلکه انرژی زیادی را از شما می گیرد پس مثل همیشه پرشور و انرژی به جلو پیش بروید. بهتر است این روزها به نصایح دیگران توجه نکنید و از ذهن و تجربیات خودتان استفاده کنید. این نصایح بعضی اوقات باعث گیج تر شدن شما میشود.

تیر

این روزها سردرگم و مردد هستید و ذهنتان دائماً از سمتی به سمت دیگر می رود. پس بهتر است کارها و وظایف مهم تان را به اوقات دیگری موکول کنید. پیدا کردن را مناسب در چنین شرایطی بسیار سخت است. راجع به وابستگی هایتان فکر کنید و سعی کنید وابستگیهای بیهوده ی زندگی را به سرعت حذف کنید.

مرداد

قدرت تفکر و تصور شما در این روزها بالاست پس از خلاقیت خود استفاده کنید و در انجام پروژه ها و کارهای مهم خود از آن کمک بگیرید. مواظب باشید که این خلاقیت و هیجان ناشی از آن شما را در رویا غرق نکند. ممکن است این رویا پردازی ها شما را از حقایق اصلی زندگی دور کند.

شهریور

راجع به شخص مورد علاقه خود فکر کنید و اجازه دهید علاوه بر زندگی و قلب تان در ذهنتان نیز جایگاهی داشته باشد. مواظب باشید علاقه زیادتان منجر به سوء تفاهم و تصمیم گیری های عجولانه مثل دخالت در زندگی یکدیگر نشود. در روزهای پایانی هفته در یک جمع خانوادگی شرکت خواهید داشت و لحظات شیرینی را تجربه خواهید کرد.

مهر

سطح انرژی و هیجان شما هم چنان بالا و بالاتر می رود پس در این هفته به کارهایی دست بزنید که نیاز به شجاعت و هیجان دارند. احتمالاً در این روزها زندگی برایتان یک مسیر جدید را رقم خواهد زد  و یا یک دوست جدید به زندگی شما اضافه خواهد شد. با شور و شوق به پیش بروید و مطمئن باشید که مهمترین ها برایتان اتفاق خواهد افتاد.

آبان

اگر در این روزها احساس تنهایی می کنید و به یک دوست نیاز دارید از فرصت هایتان برای آشنایی و ایجاد رابطه استفاده کنید و یک دوست و همراه خوب را برای خود پیدا کنید این هفته هم چنین شانس خوبی در ایجاد روابط عاشقانه خواهید داشت پس تجربیات بد و تلخ گذشته را در دفتر خاطرات خود پنهان کنید و به یک شروع تازه فکر کنید.

آذر

سعی کنید بیشتر در اجتماعات قرار بگیرید و از گوشه گیری و مخفی شدن بپرهیزید، اینطور نیست که همیشه اتفاقات خوب به درب منزل شما  بیایند شما باید به دنبال آنها بگردید. قدرت تان را صرف کارهای بیهوده نکنید و آن را فقط برای خودتان و موفقیت هایتان خرج کنید، روزهای پایانی هفته را به تفکر بپردازید.

دی

شما قدرت استدلال خوبی دارید و حتی خیلی ار بحث ها را به نفع خود تمام میکنید پس نگران جلسات کاری این هفته نباشید و با اعتماد به نفس و محکم به پیش بروید. این روزها از انجام کارهای داوطلبانه پرهیز کنید و روال عادی کار خود را در پیش بگیرید.

بهمن

شاید شما بهتر از آنچه فکر می کنید عمل کرده باشید ولی همیشه کارها طبق خواسته ی شما پیش نمی روند و نتایج دلخواه بدست نمی آید و سرزنش کردن خود بی فایده است. بهتر است مدتی را استراحت کنید تا انرژی ازدست رفته شما به حالت طبیعی باز گردد و سپس به زندگی عادی خود باز گردید.آخر هفته را به تفکر و استراحت بپردازید.

اسفند

اگر واقعاً در انتخاب خود گیج شده اید به صدای قلبتان گوش دهید و برای مدت کوتاهی منطق و دلیل را کنار بگذارید. به صدای درونتان گوش دهید و مطمئن باشید که بهترین راه را به شما نشان خواهد داد. این هفته بهتر است از انجام کارهای بلند مدت و جدی پرهیز کنید و آنها را به هفته های آینده موکول کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -