تبلیغات
فال - فال هفته اول اسفند ماه

فال هفته اول اسفند ماه

یکشنبه 9 اسفند 1388 10:51 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

لیست برنامه ریزی روزانه خود را از تعهدات قدیمی خالی کنید و فهرستی از دیدگاهها و اهداف جدیدتان را در آن قرار دهید. یادتان باشد که خوش شانسی فقط برای افراد در اوج معنی ندارد و همه می توانند خوش شانس باشند و زندگی موفق نیز داشته باشند.

موفق باشید

فروردین

در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه که سطح انرژی تان بالا می رود، اهدافتان را دنبال کنید و در روزهای پایانی به دنبال پول باشید، اهدافتان را در نظر بگیرید و زندگی تان را به جریان بیندازید، شم پتانسیل زیاد و آرزوهای جالبی دارید پس از آنها کمک بگیرید و زندگی موفقی را پایه ریزی کنید.

اردیبهشت

اگر اطرافیانتان مشکلاتی در زندگی خود دارند خوب است که به آنها کمک کنید ولی تا حدی که به زندگی و شرایط عادی خود لطمه نزنید. ممکن است در این هفته احساس سردرگمی و ناراحتی کنید که به خاطر پایین آمدن سطح انرژی تان است و در روزهای پایانی هفته به حالت عادی خود باز خواهید گشت.

خرداد

اجازه ندهید که مشکلات کوچک اهداف بزرگ شما را تغییر و یا تحت تأثیر قرار دهند. با دیگران راجع به مشکلاتتان صحبت کنید و از آنها کمک بخواهید خیلی از مشکلات راه حل های ساده ای دارند که فقط با استفاده از تجربیات دیگران می توانید آنها را بشناسید در پیدا کردن عشق واقعی خود به ندای قلبی تان گوش دهید.

تیر

به جای ناراحتی و فرو رفتن در خود مشکلات مبارزه کنید و آنها را از سر راهتان بر دارید. یادتان باشد که فکر و قدرت انسان از هر مشکلی قوی تر است. سعی کنید در هر زمینه ای که فعالیت می کنید راه حل های پیشرفت در آن را پیدا کنید و همیشه دغدغه تان بالا بردن سطح زندگی خود و اطرافیان باشد.

امرداد

در روزهای پایانی این هفته احساساتتان شدید می شود و این حالت تأثیراتی را روی روابط شما خواهد گذاشت. بدبینی را کنار بگذارید و با کی صبر و حوصله این مرحله از زندگی خود را نیز به آسانی رد کنید. به خانواده خود نشان دهید که نگرانی ها و مشکلات آنها برای شما نیز مهم است.

شهریور

در این روزها که آخرین روزهای زمستان هستند در یک خواب زمستانی عمیق فرو بروید و از آن لذت ببرید. مشکلات و مشغله های خود را نادیده بگیرید و به استراحت بپردازید. در روزهای پایانی هفته و یا شروع هفته ی بعدی سطح انرژِ و شادابی شما نیز افزایش خواهد یافت و مثل یک دونده ی ماهر مسیرهای عقب افتاده را جبران خواهید کرد.

مهر

آرزوهای بزرگ و انگیزه ی بالا در این هفته افکار شما را پر خواهند کرد. بهتر است زیاد از حد ریسک نکنید و این انرژی را صرف یک یا دو کار مهم کنید و آن را بیهوده در جاهای دیگر خرج نکنید. روابط خود را با اطرافیانتان بهبود بخشید و یک بخش مهم از زندگی تان را به راحتی سرو سامان دهید.

آبان

اگر در این هفته با کارتان اهمیت بیشتری دهید و تلاشتان را دو برابر کنید، هر تلاشی در این هفته موفقیت مضاعفی را برای شما در پی خواهد داشت. در روزهای پنج شنبه و جمعه ملاقات های زیادی خواهید داشت و این ملاقات ها فرصت مناسبی برای پیدا کردن یک شریک کاری است.

آذر

دوشنبه ی این هفته روز شانس شماست پس می توانید هر چیزی را امتحان کنید و یا در هر زمینه ای ریسک کنید. در این هفته ملاقات های مهمی خواهید داشت آنها را جدی بگیرید و ارتباطات خود را قویتر کنید. در روزهای پایانی هفته سطح انرژی شما پایین خواهد آمد پس بعد از یک هفته ی پر مشغله چند روز را به استراحت بپردازید.

دی

دراین هفته سطح انرژی شما کمی پایین خواهد آمد پس بهتر است بیشتر استراحت کنید و کار جدیدی را شروع نکنید. اگر می خواهید به انسان مهمی تبدیل شوید برنامه ریزی هایتان را بادقت و تمرکز انجام دهید و منتظر شروع یک زندگی استثنایی و موفقیت آمیز باشید. روز شنبه ی هفته ی بعد عشق، زیبایی و خلاقیت شما را احاطه خواهند کرد.

بهمن

زندگی شما به زودی گسترده تر خواهد شد و وظایف و مسئولیت هایتان نیز بیشتر خواهد شد. دوستی با افراد را ترجیح دهید که به ارزش ها و اخلاقیات پایبند باشند این افراد بهترین مشاوران برای دستیابی شما به موفقیت هستند. در این هفته یک مسافرت کوتاه اما لذت بخش خواهید داشت.

اسفند

ذهن آشفته ای دارید و دوست دارید همه ی کارها را با هم انجام دهید، این دیدگاه باعث می شود که از هیچ کاری نتیجه ی درستی نگیرید و لذت کافی را نبرید. پس به کارهایتان نظم دهید و آنها را الویت بندی کنید. این هفته زمان خوبی برای شروع روابط عاشقانه نیست این کار را به هفته ی بعدی موکول کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -