تبلیغات
فال - فال آخر هفته امرداد ماه

فال آخر هفته امرداد ماه

دوشنبه 26 مرداد 1388 10:43 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

هم چنان به حرکت خود ادامه دهید و اجازه ندهید که شکست های کوچک شما را سست کنند و یا بر روند پیشرفت شما تأثیر منفی بگذارند. زندگی همیشه در جهت مثبت به پیش می رود پس با آن همراه شوید و خود را از نگرانی های بیهوده نجات دهید. از قلب خود پیروی کنید و از نشانه های اطرافتان در تشخیص راه ها کمک بگیرید. همه جا به دنبال آرامش باشید و فراموش نکنید آرامش روح و جسم بهترین قدرت برای انجام کارهاست.

موفق باشید

فروردین

هفته ای زیبا و رمانتیک در پیش رو دارید ولی در این میان وظایف مهم خود را نیز فراموش نکنید. در روزهای یکشنبه و دوشنبه مشکلی در زمینه کاری تان بوجود می آید که مقدار زیادی از انرژی تان صرف این مشکل می شود. روزهای بعدی را به استراحت و بازسازی انرژی و روحیه خود بپردازید. نفس عمیق بکشید و با ایجاد آرامش در زندگی تان باعث بوجود آمدن اتفاقات مثبت شوید. روزهای پایانی هفته را با برنامه های هیجان انگیز پر کنید.

اردیبهشت

در این هفته طراوت و تازگی تمام لحظات شما را پر خواهند کرد و عشق و دوستی به سراغ شما می آیند برای تغییر دادن روش ها و یا حتی انسان های اطرافتان به آنها زمان بدهید و انتظار تغییرات ناگهانی را از هیچ چیز نداشته باشید. در روزهای پایانی هفته یکی از سرمایه گذاری های شما به نتیجه می رسد و پول زیادی به دستتان می رسد، مقداری از این پول را در زمینه علاقه مندی هایتان خرج کنید و بقیه را پس انداز کنید.

خرداد

 شما این هفته در سطح خوبی از انرژی و روحیه قرار دارید. پس به وظایف و مسئولیت های روزمره خود به خوبی رسیدگی کنید و از اوقات فراغت خود برای بیشتر کردن روابط اجتماعی و دوستی هایتان استفاده کنید. یادتان باشد که زندگی سرشار از تضاد و تفاوت است و انتظار نداشته باشید که تمامی افراد مانند شما فکر کنند و یا در هر زمینه ای با شما موافق باشند در پایان این هفته ماهی پر از شانس و اقبال در زمینه کاریتان آغاز خواهد شد.

تیر

سطح انرژی و شانس شما در اوایل این هفته به شدت افزایش خواهد یافت. اما اجازه ندهید هیجان و احساسات مسیر زندگی شما را مشخص کنند. در این هفته داد و ستد زیادی خواهید داشت، جلوی آنها را نگیرید و بگذارید کارها طبق روال معمول به پیش برود. این هفته فرصت مناسبی برای ایجاد روابط عشقی- عاطفی نیست پس تا هفته ی بعد دست نگه دارید. روزهای پایانی هفته به انجام کارهای مهم مشغول شوید موفقیت و شانس با شماست.

 

مرداد

          در این روزها مسئولیت های روزانه، در ارتباطات معمولی و آرامش در خانه تمامی لحظات شما را پر خواهند کرد و در  کل روزهای عادی و بی دردسری را پشت سر خواهید گذاشت، پس شما هم با آرامش به زندگی کردن ادامه دهید و زندگی را سخت نگیرید. لازم نیست مخالفت های خود را در هر زمینه ای به رؤسا و مدیرانتان اعلام کنید. اشخاص مختلف عقیده ها و عکس العمل های متفاوتی در شرایط دارند.

شهریور

          همچنان به استراحت، تفکر و برنامه ریزی ادامه دهید و فعلاً خود را درگیر مشکلات نکنید. وقت آن است که کمی به جسم و روح خود استراحت دهید و خود را از هر دغدغه ای خالی کنید، گذشته را رها کنید و فقط تجربیات مهم و خاطرات خوب آن را در ذهنتان نگه دارید. این هفته درباره روابط و دوستی هایتان محتاط تر عمل کنید، پایان این هفته شروع ماهی جدید است که بر ای شما نماد آغاز دوباره و حرکت به سمت جلو است.

مهر

با پایان یافتن این هفته یک ماه سرگرمی، لذت و خوشحالی نیز پایان می یابد و لازم است که شما به کار و مشغله خود باز گردید. در این هفته در زمینه روابط عاشقانه بسیار موفق خواهید بود و یک همراه خوب پیدا خواهید کرد. اوقات فراغت خود را به تفکر و برنامه ریزی بپردازید و الویت های زندگی تان را مشخص کنید. کمی صبورتر باشید و اینقدر در حالت تدافعی با دیگران
برخوردنکنید.

آبان

در هر مسئله ای با آرامش ولی محتاطانه برخورد کنید. جبهه گیری سریع در هر زمینه ای باعث کمتر شدن شانس شما در موفقیت و ناراضی شدن طرف مقابل می شود. این هفته بهتر است دور هر گونه روابط عاطفی و عاشقانه را خط بکشید. چرا که احساسات شما از تعادل لازم برای این روابط برخوردار نیستند. در روزهای پایانی هفته جواب چند سؤال مهم زندگی تان را خواهید گرفت. این روزها از ریسک کردن به شدت بپرهیزید.

آذر

          هم چنان به تفکر و خیال پردازی های یتان ادامه دهید و اجازه دهید لذت فرو رفتن در رویا شما را در بگیرد. اگر کار شما به خوبی پیش می رود و شغل نسبتاً خوبی دارید آن را ادامه دهید ولی اگر وضعیت شغلی خود ناراضی هستید آن را با دقت زیاد و احتیاط تغییر دهید. تا بتوانید شغلی که شایسته شماست و موجب آرامش شما می شود، پیدا کنید. خانواده خود را فراموش
نکنید و اوقاتی را برای در کنار هم بودن ترتیب دهید.

 

دی

          در این هفته آخرین روزهای باقیمانده از ماهی سرشار از تغییرات، مشغله و کشمکش را پشت سر خواهید گذاشت. با پایان یافتن این هفته راه های جدیدی در پیش روی شما قرار می گیرند که توسط آنها به راحتی مشکلات خود را پشت سر خواهید گذاشت. ولی هم چنان مشورت با دوستان با تجربه را مد نظر داشته باشید. به زودی یک دوست قدیمی بر روی درآمد شما تأثیر خوبی می گذارد. روز سه شنبه و چهارشنبه از سرمایه گذاری و خرید فروش دوری کنید.

بهمن

          این هفته ی شما سرشار از ارتباطات و دوستی ها خواهد بود. نگران شغل خود نباشید چرا که بزودی این موقعیت شما بهتر خواهد شد و پیشرفت خوبی و پیشرفت خوبی در زمینه کاریتان حاصل می شود. در روزهای پایانی هفته یک دوست قدیمی به سراغ شما می آید و خاطرات زیبایی را برای شما زنده می کند. در پایان این هفته و با شروع ماه جدید روزهایی سرشار از تغییرات، پیشرفت و عشق در انتظار شما خواهند بود.

اسفند

          این هفته از ریسک کردن دوری کنید و از مشغله های خود بکاهید. در این هفته ملاقات های تجاری و شغلی زیادی خواهید داشت اما هیچ کدام از آنها به یک دوست خوب و مفید منجر نمی شوند. روابط خود را با خانواده تان مستحکم تر کنید و از تجربیات و راهنمایی های آنها در حل مشکلاتتان کمک بگیرید. در پایان این هفته و با شروع ماه جدید لحظاتی سرشار از دوستی ها و موقعیت های جدید را تجربه خواهید کرد.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -