تبلیغات
فال - فال هفته دوم اسفند ماه

فال هفته دوم اسفند ماه

یکشنبه 9 اسفند 1388 10:51 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

اگر باور داشته باشید که مهم ترین مسئله در زندگی شما سلامتی تان است ناخودآگاه مراقب سلامتی جسمی و روحی خود خواهند بود. اوقاتی را برای ورزشهای جسمی و ذهنی در نظر بگیرید و با تفکر، مدیتیشن، یوگا و حتی کارهایی مثل نقاشی، باغبانی و نویسندگی آرامش روحی خود را در سطح خوبی نگه دارید.

فروردین

مدتی است که در زمینه کاری یا تحصیلی دچار بی برنامگی و آشفتگی شده اید، شاید بهتر باشد مدتی کارهای خود را سبک تر کنید و استراحت کنید تا بتوانید راحت تر زندگی خود را برنامه ریزی و مدیریت کنید و یا اگر لازم است تغییراتی در خواسته ها و برنامه هایتان بدهید و زندگی خود را لذت بخش تر کنید.

اردیبهشت

این هفته یکی از آرزوهای شما به حقیقت می پیوندد و احتمالاً یک پیوند عاشقانه در انتظار شما خواهد بود. فرصت ها را از دست ندهید و آنها را در لحظه شکار کنید لازم نیست در همه کارها تعلل کنید و فرصت ها را به عقب بیندازید چرا که خیلی از آنها برگشت ناپذیرند. روزهای چهارشنبه و پنج شنبه این هفته دوستان جدیدی را ملاقات خواهید کرد.

خرداد

جایگاه شغلی و اجتماعی شما رو به تغییرات و زندگی شما در حال پیشرفت است. این هفته شما روزهای شادی خواهید داشت و زندگی لذت بخش تر خواهد بود، دوستانتان را همراهی کنید و با آنها برنامه های تفریحی را شرکت کنید. روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ی این هفته شانس شما بسیار بالاست پس در هر زمینه ای که دوست دارید ریسک کنید.

تیر

در روزهای پایانی این هفته منتظر یک خبر خوب باشید، یک دوست قدیمی قصد کمک به شما را دارد به او اجازه دهید که وفاداری خود را به شما ثابت کند. اجازه ندهید که جزئیات و فرعیات زندگی شما را مشغول نگه دارد. به کارهای مهم و اساسی برسید و به جزئیات به اندازه ی لازم اهمیت دهید.

مرداد

در این هفته درآمدتان بسیار بالا خواهد بود و می توانید لوازمی را که مدت ها در پی خریدشان بودید خریداری کنید، این روزها هم چنین روابط خوبی با خانواده خود دارید مواظب باشید که با بهانه گیری های بیهوده این روابط را تیره نکنید. روزهای پایانی هفته را به استراحت در کنار خانواده بپردازید و ار تعطیلات خود لذت ببرید.

شهریور

مدتی است که با یکی از دوستان خود رابطه ی خوبی ندارید و اتفاقات پیاپی این رابطه را تیره تر کرده است سعی کنید با صداقت و محبت این دوست خوب را به سمت خود بازگردانید. روز دوشنبه روز شانس شماست و در روزهای پایانی هفته شانس مالی خوبی خواهید داشت، از این فرصت برای پس انداز کردن استفاده کنید.

مهر

این هفته بیشتر برنامه های شما در زمینه شغلتان خواهد بود و ایام شلوغ و پر دغدغه ای را خواهید داشت ولی جواب بسیاری از سؤال هایتان را خواهید گرفت و وقایع جالبی برایتان اتفاق خواهد افتاد. در روزهای شنبه و یکشنبه شانس مالی خوبی خواهید داشت و روزهای آخر هفته با لذت و تفریح برایتان همراه خواهد بود.

آبان

در این هفته روزهایی سرشار از عشق، هیجان، خلاقیت و لذت خواهید داشت، در روزهای پایانی این هفته باید در رابطه با یک امر مهم تصمیم گیری کنید. عجله نکنید و با دقت و حوصله تمامی جوانب را بررسی کنید. روزهای سه شنبه و چهارشنبه روز شانس شماست و در سطح خوبی از انرژی قرار خواهید داشت.

آذر

در این هفته لحظات شما بسیار آرام و در سکون کامل خواهد گذشت، پس نفس عمیق بکشید و به استراحت و تفکر بپردازید. در پایان این هفته یک پروژه کاری خوب به شما پیشنهاد خواهد شد ولی بهتر است شروع آن را به هفته ی بعدی موکول کنید سطح شانس و انرژی شما با شروع هفته ی بعد افزایش زیادی خواهد داشت.

دی

از بین تفریحات کوچک و بزرگ سعی کنید کوچک ترین اما لذت بخش ترین را انتخاب کنید. در این هفته یک ملاقات دوستانه دوستی چند ساله ای را برای شما  شکل می دهد. روزهای دوشنبه و سه شنبه محتاطانه عمل کنید. سطح انرژی و شانس شما در زمینه های سلامتی، عقیل و خانواده در این هفته بالا خواهد بود.

بهمن

پول هایتان را پس انداز کنید و دست از ولخرجی بردارید، این پول ها می توانند درآینده موقعیت های خوبی را برای شما ایجاد کنند. روز پنج شنبه بسیار محتاطانه عمل کنید و روزهای پایانی هفته را به تفریح و خوش گذرانی بپردازید. بهتر است جدی تر به زندگی نگاه کنید و به برنامه های خود نظم و ترتیب بدهید.

اسفند

روابط خود را مدیریت کنید و هر یک از اطرافیان تان را در جای اصلی خود قرار دهید با این کارها رویه زندگی شما کمی تغییر خواهد کرد و منظم تر خواهد شد. این هفته شانس شما در روابط و مسافرت های کاری است. پایان هفته را به استراحت و تفکر بپردازید و در اوقات خود به سازماندهی کارهایتان رسیدگی کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -