تبلیغات
فال - فال هفته آخر تیر

فال هفته آخر تیر

پنجشنبه 31 تیر 1389 11:38 ق.ظ

نویسنده : fanuss

 

اطرافیان خود را با دقت بررسی کنید و فرد مناسبی را به عنوان همکار و شریک انتخاب کنید . بهترین چیزها همیشه در نزدیکی شما هستند ، باید با دقت به اطرافتان نگاه کنید و آنها را بیابید . شاد باشید و خوش بینانه به زندگی نگاه کنید تا همواره در آرامش باشید

فروردین

اجازه ندهید کارهای بی اهمیت و جزئی شما را از انجام وظایفتان بازدارند . از دوشنبه تردید و دودلی در کارها به سراغتان می آید و اجازه نمیدهد که به راحتی تصمیم گیری کنید . در روزهای پایانی هفته لذت ، عشق و هیجان لحظات شما را پر خواهند کرد ، استراحت و تمرکز را فراموش نکنید .

اردیبهشت

ماهی پر از تلاش و سخت کوشی به پایان رسیده و وقت استراحت و لذت بردن است، رفتن به یک سفر کوتاه میتواند تمام خستگی های یک ماه را از تن شما بیرون بیاورد. این هفته فکر خود را از مسائل شغلی و کاری خالی کنید و با تمام وجود لذت ببرید.در روزهای جمعه و شنبه اتفاقات هیجان انگیزی زندگی شما را در بر میگیرد.

خرداد

در این هفته برعکس هفته های قبل شانس مالی شما به شدت کاهش میابد، پس مراقب مخارج و هزینه هایتان باشید و در این هفته از ریسک کردن بپرهیزید. بهتر است زمانی را نیز برای کارهای منزل در نظر بگیرید و با کارهایی مثل باغبانی، عوض کردن دکوراسیون خانه، جابجایی وسایل و غیره محیط خانه را جالب تر و دوست داشتنی تر کنید. تعطیلات پایان هفته بهترین زمان برای انجام این کارهاست.

تیر

شما به یک استراحت طولانی نیاز دارید تا بتوانید انرژی از دست رفته تان را بازگردانید و با دقت به حل مسائل و سازماندهی کارها بپردازید. در این هفته شانس شما در هیچ زمینه ای بالا نیست پس بهتر است ریسک نکنید و پروژه ی جدیدی را شروع نکنید ( حتی دوستی ها و ارتباطات جدید را به هفته های بعد موکول کنید ). ارتباط خود را با خانواده تان بهتر کنید و به هر بهانه ای وقت تان را در کنار آنها بگذرانید.

مرداد

در زمان استراحت در رویاهایتان غرق شوید و در زمان کار و فعالیت سعی کنید آنها را به واقعیت تبدیل کنید، داشتن یک هدف مشخص بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است. در روزهای پایانی این هفته ملاقات های هیجان انگیزی خواهید داشت که در یکی از آنها یک دوست خوب پیدا خواهید کرد . در این هفته بیشتر استراحت کنید و به انجام کارهای روزمره بپردازید، سطح انرژی شما در پایان هفته افزایش پیدا خواهد کرد.

شهریور

هفته زیبا و آرامی خواهید داشت و از تمامی لحظه های ان لذت خواهید برد، جنگیدن با زندگی بی فایده است، به آرامی با آن به پیش بروید. جواب سوالهایتان در نزدیکی شما هستند کمی با دقت تر به اطرافتان نگاه کنید. با مدیرا ن و رییس های خود رابطه بهتری ایجاد کنید تا آرامش خودتان بیشتر شود ، پایان هفته را استراحت کنید و برای آینده ی خود برنامه ریزی کنید.

مهر

این روزها از حجم کاریتان کم می شود و فرصت بیشتری برای استراحت دارید، در این اوقات فراغت تصمیم ها و برنامه هایتان را با دقت بررسی کنید و راجع به کارهایی که قصد شروع آنها را دارید تحقیق کنید. یک شروع اشتباه می تواند تمام برنامه ریزی هایتان را به هم بزند. در روزهای پایانی هفته یک ملاقات عاشقانه خواهید داشت.

آبان

در این هفته جواب بسیاری از معماها و سوال هایتان را خواهید یافت و از این سردرگمی و تردید نجات پیدا می کنید. این روزها مشغله زیادی دارید و به شدت درگیر کارهایتان هستید. از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید و خوب استراحت کنید. در روزهای چهارشنبه یا پنج شنبه خبرهای خوبی از یک دوست قدیمی به گوشتان می رسد.

آذر

در این هفته شانس شما در ارتباطات و دوستی ها بسیار بالاست، از این فرصت استفده کنید و دوستان خوبی را برای خود انتخاب کنید. دوستان خوب برای شما عشق، هیجان و آرامش به همراه می آورند . این روزها یکی از آرزوهای شما به حقیقت می پیوندد پایان هفته فرصت خوبی برای شروع پروژه های جدید است.

دی

این هفته بهتر است دوستی جدیدی را شروع نکنید و در ارتباطات با دقت بیشتری عمل کنید. مشکلات را بزرگتر از خودشان نشان ندهید و با آرامش با آنها برخورد کنید. در این هفته تغییرات زیاد و نسبتا خوبی در زندگی شما ایجاد می شود. پایان هفته فرصت خوبی برای استراحت و برنامه ریزی است .

بهمن

این هفته را بیشتر استراحت کنید و ملاقات های زیادی را ترتیب دهید. در این هفته شانس شما در زمینه دوست و ارتباطات بسیار بالاست. تغییرات زیادی در زندگی شما ایجاد شده است با کمک آنها زندگی تان را در جهت پیشرفت به پیش ببرید. پروژه کاری جدیدی را در این هفته آغاز نکنید و به استراحت و کسب انرژی بپردازید.

اسفند

استراحت کافیست و وقت آن است که زندگی خود را به روال عادی برگردانید و به کارهایتان رسیدگی کنید. به سلامتی خود اهمیت دهید و آن را جزو اولویت های خود قرار دهید از روزهای چهارشنبه سطح انرژی شما بالا خواهد رفت و می توانید پروژه های جدیدی را شروع کنید.   
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -