تبلیغات
فال - فال هفته 10 مرداد

فال هفته 10 مرداد

دوشنبه 11 مرداد 1389 11:52 ق.ظ

نویسنده : fanuss

اگر راه حلی برای مشکلاتتان پیدا نمی کنید احتمالا همه راهها را امتحان نکرده اید. بیشتر سعی کنید و اطلاعاتتان را زیاد کنید ، دانش کافی به شما در حل کردن راحتتر مشکلات کمک بسزایی می کند. موفق باشید.

فروردین

در روزهای دوشنبه سه شنبه مشکلات زیادی برای شما پیش خواهد آمد ، به جای خودخوری و ناراحتی با مشکلات مبارزه کنید و آنها را از سر راه خود بردارید. این مشکلات می تواند در زمینه کار، عشق، روابط خانوادگی، تحصیلات و یا هر چیز دیگری باشد. آخر هفته تغییرات زیبایی در زندگی تان ایجاد خواهد شد، محدودیت ها را کنار بگذارید و از آنها لذت ببرید.

اردیبهشت

سطح انرژی و شانس شما در این هفته بالا خواهد رفت و فرصت خوبی است تا پروژه های مهم خود را شروع کنید. روزهای یکشنبه و سه شنبه اطرافیان تان مشکلات زیادی خواهند داشت، می توانید به آنها در رفع گرفتاری هایشان کمک کنید. البته تا جایی که برای خودتان مشکل ساز نشود. در پیدا کردن عشق واقعی تان احتیاط کنید و به ندای قلبتان گوش دهید.

خرداد

مشکلات کوچکی که در زندگی شما وجود دارند به زودی از بین خواهند رفت پس کمی تحمل داشته باشیدو اجازه ندهید این مشکلات قدرت پیدا کنند و اهداف زندگی تان را تغییر دهند.با بزرگترها و دوستان خوب راجع به مشکلاتتان صحبت کنید و از آنها کمک بخواهید. اگر برنامه ریزی خاصی در ذهنتان دارید آن را تقویت کنید و انگیزه هایتان را قوی کنید.

تیر

آرزوهای بزرگ و انگیزه های بالا در این هفته به سمت شما هجوم خواهند آورد. پیشنهاد ما به شما انجام کارهایی است که به خود شما مربوط است مثل رسیدگی به امور زیبایی و سلامتی وعشقی تان. در این هفته ممکن است روابط شما با اطرافیان با اختلال مواجه شود و رسیدگی به کارهای شخصی تان نیز ممکن است آن را شدیدتر کند. بسیاری از مشکلاتتان در اوایل هفته بعد حل خواهد شد.

مرداد

در این هفته حالاتی مثل کسالت و سکون برایتان رخ خواهد داد اما به جای ناراحتی سعی کنید ین دوره را با آرامش طی کنید. از یکشنبه تا سه شنبه مشکلاتی برایتان پیش می اید که ناراحت کننده هستند ، اما با پایان یافتن هفته این مشکلات نیز به پایان می رسند و تغییرات جالبی نیز در روابطتان ایجاد می شود که نقش مهمی در آینده شما خواهند داشت.

شهریور

در روزهای یک شنبه تا سه شنبه احساسات عمیق و شدید افکار شما را پر خواهند کرد این حالت مشکلات زیادی را در روابط شما ایجاد خواهند کرد ممکن است احساسات متناقضی نسبت به اعضای خانواده تان داشته باشید که با کنترل آنها می توانید تا آخر این هفته این احساسات را برطرف کنید ، به آنها محبت کنید و نشان دهید که برای شما مهم هستند.

مهر

اگر شما به دنبال زمانی برای برنامه ریزی آینده تان هستید می توانید خوشحال باشید چرا که این هفته پر از فرصت های خوب برای تکمیل برنامه آینده و اهدافتان است. در این فرصت شش ماه گذشته خود را بررسی کنید و بهترین اهداف را برای آینده تان در نظر بگیرید ، شما در پایان این ماه به یک زندگی جدید و زیبا وارد می شوید.

آبان

در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه که سطح انرژی تان بالا می رود اهدافتان را دنبال کنید . روزهای یک شنبه و دوشنبه شانس مالی تان کاهش می یابد و ممکن است در شغلتان نیز اختلالاتی ایجاد کند اما روزهای جمعه و شنبه شانس مالی بسیار خوبی خواهید داشت. اهدافتان را بررسی کنید و زندگی تان را به خوبی به جریان بیندازید.

آذر

ممکن است در این هفته احساس ناراحتی و خستگی کنید اما شما دوستان خوبی دارید که در زندگی تحصیلات و شغلتان به شما کمک می کنند (اگر چه اهداف یکسانی با شما ندارند ) پس می توانید به راحتی با آنها مشورت کنید. شما پتانسیل زیاد و اهداف بزرگی دارید، از اواخر این هفته که سطح انرژی شما به حالت عادی بازگشت ،میتوانید فعالیت هایتان را از سر بگیرید.

دی

در این هفته از افسردگی و ناراحتی نجات خواهید یافت و تغییرات زیادی در روابط خانوادگی و شغلیتان ایجاد خواهد شد، سعی کنید در این تغییرات از الهامات و بینش خود کمک بگیرید . در روزهای یکشنبه و دوشنبه رابطه دوستی جدیدی را شروع نکنید و نگران پایان یافتن اتفاقات و پیشامدها هم نباشید چرا که در این هفته جریانات زندگی پایان خوبی برایتان خواهد داشت . آخر هفته را به استراحت و تفکر بپردازید .

بهمن

روابط و پیشامدهای خوب در این هفته به کمک شما می آیند و افق فکری شما را دچار تغییرات مثبت میکنند . یک ملاقات غیرمنتظره و جالب برایتان رخ خواهد داد که نتیجه خوبی در بر خواهد داشت پس این فرصت خوب را از دست ندهید و با ایراد های جزیی و کم اهمیت یک شانس خوب را از خودتان نگیرید . آخر هفته شاد و جذابی خواهید داشت .

اسفند

تغییرات بزرگی در روابط ، شغل، سبک زندگی و سلامتیتان بوجود خواهد آمد. شما نیز با درایت و تفکر در نشانه های اطرافتان به این تغییرات کمک کنید و به آنها سرعت دهید . مواظب باشید که با اعمال این تغییرات دیگران ناراحت نشوند و ارتباطات خانوادگی و شغلی تان زیر سوال نروند . پس با دقت زیادی موضوع را بررسی کنید و دست به انجام کار بزنید . آخر هفته درهای موفقیت به رویتان باز خواهد شد .

   
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -