تبلیغات
فال - فال هفته 16 مرداد

فال هفته 16 مرداد

دوشنبه 18 مرداد 1389 09:47 ق.ظ

نویسنده : fanuss

در این هفته بیشتر به فکر سلا متی خود باشید. اگر باور کنید که مهم ترین مسئله در زندگی انسان سلامتی است ناخوداگاه مراقب سلامتی روحی و جسمی تان خواهید بود. احتمالا جابجایی های زیادی در این هفته وجود خواهد داشت از عوض کردن خانه تا درخواست شغل جدید و.... موفق باشید.

فروردین

از این هفته تا پایان این ماه سطح انرژِی روحی و جسمی شما بالا خواهد بود اما توصیه ما به شما ادامه د ادن پروژه های فعلی و قبلی است . برای نتیجه گرفتن از کارها بهتر است کمی حوصله داشته باشید کارهای بزرگ سریعا نتیجه نمی دهند. روزهای پایانی این هفته برای شما  سرشار از عشق و زیبایی خواهد بود.

اردیبهشت

هم چنان به استراحت و برنامه ریزی ادامه  دهید شما در حال وارد شدن به سالی پراز شانس و انرژی می باشید و می توانید کارهایی با ریسک بالا را با موفقیت انجام دهید. دراین هفته ملاقاتی خواهید داشت که به یک دوستی خوب منجر خواهد شد ولی روابط عاشقانه در این هفته توصیه نمی شود. آخر هفته را به استراحت و تفکر درباره اهدافتان بگذرانید.

خرداد

زندگی شما گسترده تر خواهد شد و وظایف تان نیز بیشتر می شود. دوستی تان را با کسانی ادامه دهید که به ارزش ها و اخلاقیات پایبند باشند. این افراد می توانند مشاوران خوبی برای رساندن شما به هدفتان باشند. در اواخر این هفته عشق و پول به سراغ سما می آیند. در این هفته یک مسافرت کوتاه یک روزه خواهید داشت.

تیر

هفته سخت و پراز تلا شی را پیش رو خواهید داشت و کمی به بار وظایف تان اضافه خواهد شد. این تلاش ها حداکثر تا دوهفته دیگر نتایج خوبی را برایتان به ارمغان می آورند. در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه به دنبال پول باشید ، در این زمان شانس در همه کارها شما را همراهی خواهد کرد. آخر هفته خاطره انگیزی خواهید داشت.

مرداد

در این هفته آرامش زندگی شما را در بر خواهد گرفت. برای پیشرفت و موفقیت بهتر است دانش خود را افزایش دهید و یا تحصیلات خود را ادامه دهید. در این هفته یک ملاقات هیجان انگیز خواهید داشت ، بهتر است با کسانی ارتباط برقرار کنید که شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنند. پنج شنبه این هفته خبرهای خوبی در رابطه با شغلتان می شنوید.

شهریور

اگر در تصمیم گیری هایتان مشکل دارید و یا بر سر موضوعاتی دودل هستید از مشورت با دوستان خوبتان کمک بگیرید و به نشانه های اطرافتان نیز توجه کنید. زندگی خود را بر پایه امور معنوی و سلامتی قرار دهید و با آرامش و درایت تصمیم بگیرید. در این هفته پروژه جدیدی   را شروع نکنید . آخر هفته زیبا و آرامی خواهید داشت.

مهر

در این هفته روابط  و دوستی هایتان عمیق تر می شود و در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت . بهتر است انرژی خود را صرف کارهای کوچک و بی ارزش  نکنید و از آن برای برنامه ریزی و اهداف مهم خود استفاده کنید. حدودا تا یک ماه دیگر سطح انرژی بالایی خواهید داشت از این انرژی برای ارتقای سطح شغلی خود استفاده کنید.

آبان

ذهن شما خیلی آشفته است و می خواهید همه کارها را با هم انجام دهید این کار باعث می شود که از هیچ چیز نتیجه درستی نگیرید ،  پس برنامه ریزی کنید و به کارهایتان نظم دهید. تقریبا از دو هفته بعد سرتان خلوت می شود و می توانید کمی استراحت کنید. آخر هفته را به تفکر و برنامه ریزی درباره مسائل زندگی بپردازید.

آذر

بهتر است کار یا درستان را کمی سبک تر کنید و به خانواده ، امور شخصی ، سلامتی و... خودتان بیشتر اهمیت دهید. این هفته زمان خوبی برای شروع روابط عاشقانه نیست این کار را به هفته های بعد موکول کنید. انتقاد پذیر باشید (مخصوصا از افراد خانواده تان) و با کمک آنها سطح زندگی خود را ارتقا دهید.

دی

در این هفته روابط عاشقانه تمامی لحظات شما را پر خواهند کرد و احتمالا یک مسافرت کوتاه مدت خواهید داشت  اگر مایل به سرمایه گذاری طولانی مدت روی پروژه ای هستید ، شروع آن را به دو هفته بعد موکول کنید و از این زمان برای جمع آوری اطلاعات مربوط به آن استفاده کنید. آخر هفته تان را در یک گردش دسته جمعی بگذرانید.

بهمن

از امروز تا دو هفته دیگر شانس بسیار خوبی در زمینه اقتصادی خواهید داشت و به هر چیزی که دست بزنید تبدیل به طلا می شود . اما مواظب باشید که پولتان را بیهوده خرج نکنید و خوب پس انداز کنید چرا که به زودی در یک سرمایه گذاری به این پول احتیاج پیدا خواهید کرد. در این زمان احتمالا یک مسافرت کاری خواهید داشت مه در پیشرفتتان موثر خواهد بود.

اسفند

پروژه جدیدی را در این هفته آغاز نکنید و کارهای ناتمامتان را به پایان برسانید تا کمی از این آشفتگی ذهنی رهایی یابید. سعی کنید کمی در زندگیتان تغییرات مثبت ایجاد کنید، این تغییرات باید جزیی و طولانی مدت باشند تا بتوانند در پیشرفت تان موثر باشند. آخر هفته را خوب استراحت کنید تا انرژی تان تجدید شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -