تبلیغات
فال - فال هفته 22 شهریور

فال هفته 22 شهریور

پنجشنبه 25 شهریور 1389 09:24 ق.ظ

نویسنده : fanuss

کمک به دیگران در هر شرایطی می تواند شیرین و لذت بخش باشد. پس در این کار دریغ نورزید و از توانایی های تان برای کمک به  دیگران نیز استفاده کنید. موفق باشید.

فروردین

کار زیاد و نگرانی در مورد سلامتتان در اواسط هفته شدت می گیرد. با شروع  ماه بعد فرصت تازه ، افق های جدید و ملاقات های هیجان انگیز به سراغ شما می آید. برای موفق شدن ، باید دیپلماتیک ، قابل انعطاف و با پشتکار باشید. دوشنبه تا چهارشنبه این هفته زمانی است که فرصت های بزرگ و هم چنین موانعی بزرگی برایتان بوجود می آیند. پنجشنبه برای شما روز چالش و شنبه روز آزمون است.

اردیبهشت

سپتامبربرای شما ماه لذت عشق و خطر است به شغل ، سلامتی ، ماشین آلات ، برنامه ریزی  و... فکر کنید .یک ملاقات در بعد از ظهر دوشنبه یا چهارشنبه خواهید داشت که سرگرم کننده و شادی بخش هستند! در این هفته بیشتر مشغول کارهای روزمره خواهید بود و از پنج شنبه بار مسئولیت شما سنگین خواهد شد ، شما به اندازه کافی انرژی و توان دارید اما ساکت و متفکرعمل می کنید.

خرداد

در این هفته انزوا ، خستگی و انحراف از مسیر زندگی در شما دیده می شود. اما شروع ماه بعد برای شما روابط ، ریسک و پاداش را به همراه خواه داشت. دوشنبه تا چهارشنبه موقعیت های کاری زیادی برایتان پیش خواهد آمد . موانع و فرصت های زیاد  ممکن است به تولد دوباره زندگی شما منجر شود. ذر روز جمعه شانس مالی شما افزایش خواهد یافت.

تیر

در این هفته برنامه اصلی خود را روی پروژه های دوستی و ارتباطات خود بگذارید ، احتمالا در این هفته می توانید یک شریک کاری مناسب پیدا کنید ویا یک رابطه عشقی جدید را شروع کنید. به قول های خود وفادار باشید و به راحتی اعتماد دیگران نسبت به خودتان را از دست ندهید ،یک شنبه روز شانس شماست.

مرداد

شما لازم نیست که تمامی اطرافیانتان را راضی نگه دارید ، کمک رساندن به دیگران در شرایطی خوب است که به خود شما لطمه ای نزند. اگر موقعیتی تحت کنترل شما نیست دستپاچه نشوید و سعی کنید با کمک منطق و عقل خود کنترل اوضاع را دردست بگیرید و به درست هدایتش کنید. این بهترین سلاح برای بهتر کردن اوضاع است.

شهریور

در این هفته یک سفر کاری لذت بخش اما کوتاه خواهید داشت ، وامی را که مدت هاست به دنبال آن هستید دریافت میکنید ،سعی کنید این وام را در جای مطمئنی سرمایه گذاری کنید . اواسط هفته شانس و انرژی شما بسیار بالا خواهد رفت ، از این انرژی برای ساماندهی برنامه هایتان استفاده کنید . آخر هفته ی آرام و زیبایی خواهید داشت .

مهر

تغییرات در زندگی را بپذیرید و با آنها مقابله نکنید ، با این کار لذت بیشتری از زندگی و تغییرات دائمی آن می برید. بهتر است در انجام همه ی کارها حتی وظایف و مسئولیت های روزمره از استعدادها و قدرتهای ذاتی تان کمک بگیرید تا در کارهایتان موفق تر باشید و فشار کارها را نیز کمتر احساس کنید . همچنین سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه های مختلف زیاد کنید . روزهای پایانی هفته شما پر از تفریح و سرگرمی خواهد بود .

آبان

با آغاز این هفته تا پانزده روز دیگر حاله ای از شانس و انرژی شما را احاطه خواهد کرد و شما در هر پروژه و کاری موفق خواهید بود. از دوستان جدید و قدیمی خود در امور مهم راهنمایی بخواهیدو از دانش و تجربه آنها استفاده کنید . زندگی خود را مرتب کنید و این شلوغی را کنار بگذارید . در روزهای جمعه و شنبه عشق و هیجان به سراغ شما خواهند آمد

آذر

هفته سخت و پراز تلا شی را پیش رو خواهید داشت و کمی به بار وظایف تان اضافه خواهد شد. این تلاش ها حداکثر تا دوهفته دیگر نتایج خوبی را برایتان به ارمغان می آورند. در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه به دنبال پول باشید ، در این زمان شانس در همه کارها شما را همراهی خواهد کرد. آخر هفته خاطره انگیزی خواهید داشت

 دی

در این هفته روابط  و دوستی هایتان عمیق تر می شود و در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت . بهتر است انرژی خود را صرف کارهای کوچک و بی ارزش  نکنید و از آن برای برنامه ریزی و اهداف مهم خود استفاده کنید. حدودا تا یک ماه دیگر سطح انرژی بالایی خواهید داشت از این انرژی برای ارتقای سطح شغلی خود استفاده کنید

بهمن

در این هفته روابط عاشقانه تمامی لحظات شما را پر خواهند کرد و احتمالا یک مسافرت کوتاه مدت خواهید داشت  اگر مایل به سرمایه گذاری طولانی مدت روی پروژه ای هستید ، شروع آن را به دو هفته بعد موکول کنید و از این زمان برای جمع آوری اطلاعات مربوط به آن استفاده کنید. آخر هفته تان را در یک گردش دسته جمعی بگذرانید.

اسفند

پروژه جدیدی را در این هفته آغاز نکنید و کارهای ناتمامتان را به پایان برسانید تا کمی از این آشفتگی ذهنی رهایی یابید. سعی کنید کمی در زندگیتان تغییرات مثبت ایجاد کنید، این تغییرات باید جزیی و طولانی مدت باشند تا بتوانند در پیشرفت تان موثر باشند. آخر هفته را خوب استراحت کنید تا انرژی تان تجدید شود.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -