تبلیغات
فال - فال هفته 25 مهر

فال هفته 25 مهر

دوشنبه 26 مهر 1389 09:42 ق.ظ

نویسنده : fanuss

با شروع این هفته ماهی پر کار برایتان آغاز خواهد شد ، در این ماه شما بسیار پرمشغله خواهید بود علاوه براینکه چندین سفر کاری نیز خواهید داشت . اما در عوض شانس عاطفی و ارتباطی بالایی خواهید داشت و در زمینه برقراری رابطه بسیار موفق خواهید بود . در روز چهارشنبه قرار ملاقات مهمی خواهید داشت . در روزهای آخر هفته شما بسیار رمانتیک و عاشقانه خواهد بود .

فروردین

این هفته فرصت خوبی برای شروع پروژه های جدید است پس با برنامه ریزی و تفکر برنامه های جدیدتان را شروع کنید . از الان تا تا حداقل یک ماه دیگر شانس اقتصادی و مالیتان بالا خواهد بود ، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید ، البته پس انداز کردن را فراموش نکنید . پایان هفته را به استراحت و تفکر در دل طبیعت بپردازید و با این کار آرامشتان را بیشتر کنید .

اردیبهشت

تردید و دودلی که مدتها همراه شما بود در این هفته از بین خواهد رفت ، بهتر است کمی از حجم کار خود کم کنید و به سلامتی روحی و جسمی و همچنین خانواده خود بیشتر اهمیت دهید . مطمئنا" به خاطر سخت کوشی و تلاش های قبلیتان اگر مدتی نیز بیشتر استراحت کنید ، جایگاه شغلی تان همچنان در سطح خوبی خواهد ماند . بهترین برنامه برای تعطیلات آخر هفته شما یک گردش دسته جمعی با خانواده است .

خرداد

بهتر است این هفته را به استراحت و برنامه ریزی راجع به کارهای آینده تان بگذرانید . تلاش های گذشته شما  در این هفته و هفته بعدی نتیجه بسیار خوبی را برایتان به ارمغان می آورد. همچنین در این هفته پول زیادی بدست می آورید ، لازم نیست همه آن را پس انداز کنید ، بد نیست کمی از آن را صرف خوشگذرانی خودتان کنید . در این هفته همچنین بعد عاطفی و معنوی زندگیتان تغییرات مثبتی خواهد داشت .  

تیر

در این هفته یک سفر کوتاه مدت اما بسیار لذت بخش خواهید داشت ، سعی کنید به معلومات خود اضافه کنید ، این کار میتواند از طریق ادامه تحصیل یا وارد شدن به دانشگاه انجام گیرد . شما در این هفته وارد یک دوره زمانی خاص میشوید ، این دوره از نظر عشقی ، عاطفی برایتان بسیار مهم است و تأثیر بسزایی در آیندتان دارد. خبرهای خوشی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به گوشتان میرسد .

مرداد

راجع به وابستگی هایتان تفکر کنید و آنهایی را که مضر میدانید از خود دور کنید ، سعی کنید وابستگی هایی را نگه دارید که باعث ایجاد شادی و پیشرفت شما می شوند . سطح علمی ( درسی ) خود را بالا ببرید و از این پیشرفت ها لذت ببرید . در روزهای سه شنبه و چهارشنبه یک ملاقات هیجان انگیز خواهید داشت .

شهریور

در این هفته بیشتر مراقب روابط دوستی و عاطفی خود باشید و سعی کنید دوستان خوبتان را به راحتی از دست ندهید ، حتی اگر شرایط ادامه دادن روابط را برایتان سخت کرد. این موضوع شامل خانواده و والدینتان هم میشود ، نگذارید که به آسانی این روابط سرد شوند . به دنبال شادی باشید و به بهانه های مختلف شادی را به خانه تان راه دهید ، برپا کردن مهمانی ها ، رفتن به مسافرت و حتی یک گردش یک روزه راه مناسب و ساده ای برای شاد بودن است .

مهر

چهارشنبه این هفته شروع یک ماه تلاش و سخت کوشی برای شماست ، این ماه را جدی بگیرید چرا که تلاش بیشتردر این زمان پایان بهتر و نتیجه جالب تری را برایتان به ارمغان می آورد . در این ماه هم چنین تغییرات اساسی در شیوه زندگیتان ایجاد خواهد شد که با این تغییرات زندگی شما به سمت بهتر شدن پیش میرود . روزهای آخر هفته را به استراحت ، تفکر و برنامه ریزی برای آینده بپردازید .

آبان

در این هفته یکی از آرزوهای قدیمیتان به واقعیت می پیوندد و در کل از سطح انرژی و روحیه ی بالایی برخوردار خواهید بود . این روحیه خوب تا اواخر هفته بعد شما را همراهی خواهد کرد . در روزهای سه شنبه و چهارشنبه کسی را ملاقات میکنید که مانند یک چراغ راههای موفقیت را بر شما باز خواهد کرد . آخر هفته را به استراحت و تفریح بگذرانید .

آذر

سعی کنید در زندگیتان به دنبال کارهای ارزشمند باشید ، این روزمرگی کل جهان را در بر گرفته، در پی کارهای متفاوت باشید ، کارهایی که جز ارزش مادی ارزش معنوی نیز دارند.سرمایه گذاری روی این نوع کارها باعث بهتر شدن روحیه و یافتن آرامش درونی می شود و حتی بهتر است در انجام کارهای عادی نیز روحیات خودتان و ارزش معنوی کارها را نیز در نظر بگیرید .

دی

به آرامی گام بردارید و خونسردی خود را حفظ کنید ، داشتن آرامش حتی در کارهای خسته کننده نیز میتواند از سختی آن کار کم کند . در این هفته روابط خوبی با خانواده و والدین خود خواهید داشت . با انجام کارهای شایسته این روابط را بهتر و بهتر کنید .در پایان این هفته یک موفقیت بسیار عالی در زمینه شغلتان بدست می آورید و شانس اقتصادیتان همچنان بالا خواهد ماند.

بهمن

در این هفته پیشرفت شغلی قابل توجهی خواهید داشت ، این پیشرفت را به شما تبریک می گوییم ، مطمئنا" با ادامه دادن تلاشتان میتوانید به بهترین موقعیت های شغلی دست پیدا کنید . یادتان باشد که در کنار کارهای روزانه از سلامتی خودتان نیز غافل نشوید ، میتوانید در هفته یک روز را به ورزش و استراحت اختصاص دهید تا بتوانید علاوه بر جایگاه شغلی خوب ، جسم سالمی نیز داشته باشید .

اسفند

در این هفته تمامی کارهایتان به خوبی پیش می رود و می توانید پروژه های جدید کاری و یا روابط دوستی جدیدی را آغاز کنید .همچنین در این هفته دودلی و تردیدی که مدت هاست راجع به موضوعی دارید برطرف خواهد شد و نتیجه خوبی را برایتان رقم خواهد زد . این نتیجه میتواند شروع یک رابطه عاطفی در زندگیتان باشد . روزهای آخر هفته را در منزل به استراحت بپردازید .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -