تبلیغات
فال - فال هفته 2 آیان

فال هفته 2 آیان

یکشنبه 2 آبان 1389 01:32 ب.ظ

نویسنده : fanuss

جهان امروز ما علاوه بر پیشرفت در زمینه تکنولوژی به پیشرفت در روابط و توجه به معنویات هم نیاز دارد پس بهتر است در زندگی ماشینی غرق نشوید و علاوه بر کار و شغل خود به احساسات و روابط نیز توجه کافی داشته باشید.

فروردین

هفته پر کار و پر مشغله ای را در پیش خواهید داشت ، ذهن خود را شلوغ نکنید تا بتوانید به راحتی از پس همه کارها برآیید ، یک راه خوب برنامه ریزی است ، با برنامه ریزی کاری از قلم نمی افتد و برنامه های روزانه دائما" به شما یادآوری میشوند . در این روزهای شلوغ خانواده خود را فراموش نکنید و اوقاتی را با آنها بگذرانید . در پایان هفته خبر یک موفقیت خستگی این کارها را از تن شما بیرون میکند .

اردیبهشت

هفته ای سرشار از طراوت و تازگی خواهید داشت ، بد نیست کمی استراحت کنید و از استرس خود کم کنید . یک خواب عمیق چند ساعته در جایی آرام میتواند راه خوبی برای آرام شدن باشد ، در این هفته ملاقاتهای هیجان انگیزی خواهید داشت و دوستان خوبی از این راه پیدا خواهید کرد . سطح انرژی شما در پایان هفته بسیار بالا خواهد رفت پس برای هفته ای سخت و پرمشغله آماده باشید .

خرداد

 هفته ای هیجان انگیز و سرشار از عشق و لذت خواهید داشت این شادمانی از ابتدا تا انتهای هفته همراه شما خواهد بود .  روابط شما با اطرافیان تغییرات زیادی خواهد یافت اما در نهایت به سمت خوبی پیش خواهد رفت . کنجکاو باشید و به دنبال معماهای زندگی خود بگردید ف جواب سوالهایتان را از کائنات بخواهید مطمئن باشید که آنها شما را یاری خواهند کرد .

تیر

سطح انرژی و روحیه و شانس شما در حد خوبی قرار خواهد داشت اما احتمال خطا و اشتباه شما زیاد است پس بهتر است این هفته به کارهای عادی و روزمره بپردازید و از شروع پروژه های جدید خودداری کنید و به هیچ عنوان به طرف کارهای ریسک دار نروید . در روابط عاطفی خود با دید باز تصمیم بگیرید و اجازه ندهید که عشق عقل شما را کور کند . روزهای پایانی هفته را به استراحت بپردازید و انرژی خود را بالاتر و بالاتر ببرید .

مرداد

در این هفته شروع کردن پروژه جدیدی توصیه نمیشود و بهتر است پروژه های قبلیتان را با دقت و پشتکار بیشتریپیگیری کنید و به اتمام برسانید . در روزهای سه شنبه و چهارشنبه یک پیشنهاد کاری خواهید داشت که تاثیرات مثبتی بر موقعیت شغلی شما میگذارد . روزهای جمعه و یکشنبه یک عشق قدیمی به سراغ شما خواهد آمد و لحظاتتان را سرشار از لذت و شادی خواهد کرد . پایان هفته با زیاد شدن شانس شما همراه خواهد بود .

شهریور

روابط شما به تازگی با مدیران و رئیسانتان خوب شده ، این روابط خوب را حفظ کنید و به موقع از آنها استفاده کنید ، هیچ چیز برای یک کارمند بهتر از رابطه خوب با مدیرانش نیست . بهتر است سطح علم و اگاهی خود را در زمینه های مختلف بالا ببرید . در این صورت هم خودتان دانش بیشتری خواهید داشت و هم میتوانید آن را به دیگران هدیه کنید . روز دوشنبه شانس در خانه شما را میزند بدون درنگ در را برویش باز کنید .

مهر

در این هفته ذهن شما برای انجام اشتباهات آماده است پس کارهایی را که احتیاج به دقت و توجه دارند به هفته های بعد موکول کنید ، درآمد شما به طرز عجیبی در طی 2 هفته بالا خواهد رفت ، با دقت آن را خرج کنید . به خانواده خود بیشتر توجه کنید و در تمام شرایط ( چه خوب و چه بد ) آنها را همراهی کنید ، محبت کردن را فراموش نکنید .

آبان

هم چنان پس انداز کردن درآمدتان را ادامه دهید . اما مواظب باشید که در هر حالت از حد تعادل خارج نشوید . بهتر است یک هدف مشخص را برای خودتان تعیین کنید و زندگیتان را در جهت آن برنامه ریزی کنید . بدهی های عقب افتاده خود را نیز بپردازید . تغییرات مهمی در زمینه کاریتان در حال وقوع است . دوشنبه روز موفقیت شماست . لذت و تفریح در پایان هفته به سراغ شما خواهد آمد .

آذر

در این هفته روابط دوستانه ویا عاطفی زیادی را شروع خواهید کرد. به دیگران فرصت تصمیم گیری بدهید و از هدایای مادی و معنوی که اطرافیان به شما می دهند استفاده کنید این هدیه می تواند حتی یک راهنمایی خوب باشد. روزهای پایانی هفته خبرهای خوشی را برایتان به همراه خواهد داشت .

دی

این هفته با تغییرات زیادی در زمینه ارتباطات و شغل شما همراه است  شاید وقت آن رسیده که یک شریک کاری مناسب پیدا کنید این شریک می تواند یک دوست قدیمی باشد . از دیگران در انجام کارها و تصمیم گیریها نظر خواهی کنید و از تجربیات اطرافیان استفاده کنید .همچنین سعی کنید بیشتر به امور منزل بپردازید.

بهمن

برای خرج کردن و سرمایه گذاری درآمد خود راههای جدیدتر و بهتری پیدا کنید ، این هفته به سلامتی خود بیشتر رسیدگی کنید و مواظب حال و روز خود باشید و یادتان باشد که صدمه به سلامتی جبران ناپذیر است . سطح انرژی شما در روزهای پایانی هفته به حالت طبیعی خود بازخواهد گشت ، تا آن زمان پروژه جدیدی را شروع نکنید و فقط برای پروژه هایتان برنامه ریزی کنید .

اسفند

 روزهای این هفته شما سرشار از عشق و لذت خواهد بود و یک دوست قدیمی به سمت شما بازمی گردد و راه های زیادی را برای شما میگشاید . در این روزها بهتر است برای کارهای روزمره خود را خیلی خسته نکنید و انرژی خود را برای انجام کارهای مهمتر ذخیره کنید .در پایان هفته انرژی شما شروع به بالا رفتن میکند و خبرهای خوشی به گوش شما خواهد رسید ، آخر هفته را به تفکر و برنامه ریزی بپردازید .

 

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -