تبلیغات
فال - فال هفته 23 آبان

فال هفته 23 آبان

دوشنبه 24 آبان 1389 09:55 ق.ظ

نویسنده : fanuss


شما حتما باید در محل کارتان در برنامه‌ها و خواسته‌های خود تغییراتی بدهید، این تغییرات می‌تواند در زمینه شرایطی باشد که مرز بین موفقیت و شکست شما را تعیین می‌کنند. نباید فراموش کنید، که مشکلات کوچکی که هم اکنون با آنها روبرو شده اید پیش زمینه مشکلات بزرگتری هستند که بعداً پیش رو خواهید داشت.
فروردین
هم اکنون شما در تلاش هستید که مشکلات خود را کوچک جلوه دهید، برای رفتن به مرحله بعدی زندگی به الهامات خود تکیه ‌کنید. پیدا کردن یک حد تعادل در زندگی همیشه بسیار مشکل است. صبور باشید چرا که از هفته آینده راههای موفقیت بر شما باز خواهند شد.

اردیبهشت
شاید یک نفر کمکش را از شما دریغ کرده و تنهایتان بگذارد، اما ناامیدی اوضاع را بدتر می کند. بهتر است به جای اینکه به افراد دیگر اعتراض کرده و آنها را مقصر بدانید خودتان دست به کار شده و همه چیز را درست کنید. اما اجازه ندهید تمرکزتان از موضوع اصلی منحرف شود، برای اینکه یکی از بزرگترین توانایی‌های شما این است که می‌توانید با دقت و تمرکز نسبت به حوادثی که در لحظه حال به وقوع پیوسته واکنش نشان دهید.

خرداد
متاسفانه هر چه زمان می گذرد احساسات شما نیز تغییر متغیرتر می شود. به جای سرسختی کردن و پافشاری کردن بر روی دیدگاه‌هایتان،کمی واقع بین تر باشیدو تا موقعی که مجبور نشده‌اید هیچ تصمیم بلند مدتی نگیرید؛ جوابی که این روزها می‌دهید لزوماً آخرین جواب شما نخواهد بود!

تیر
شما می‌خواهید دیگران باور داشته باشند که شما همه چیز را تحت کنترل خود دارید و کارهای خیلی زیادی از دستتان بر می‌آید. اما اعتماد به نفس بیش از اندازه نیز می‌تواند مشکلات خودش را به همراه داشته باشد. بهترین کار این است که با دیدی مثبت همراه با واقع بینی به آینده نگاه کنید، اما خودتان را برای برنامه‌هایی که این روزها به وقوع می‌پیوندد نیز آماده کنید.
مرداد
این روزها شما می‌توانید در طیف گوناگون و گسترده ای از حقایق غرق شوید، حقایقی که با دیگران مخالف کرده و تناقض دارند. شما احساس می‌کنید که مجبورید حقیقت را از توده انبوهی از اطلاعات بیرون بکشید، اما هروقت که فکر می‌کنید می‌دانید چه اتفاقی افتاده، همان لحظه می‌فهمید که فکرتان اشتباه بوده است. فراموش نکنید که برای شناختن واقعیت به زمان زیادی احتیاج دارید.

شهریور

متاسفانه نشان دادن خشم و عصبانیت اصلا شما را به اهدافتان نزدیکتر نمی‌کند، اما شما دلتان نمی‌خواهد که جلوی خشمتان را بگیرید. اگر سعی کنید که احساسات خود را مخفی کنید، آنها از بین نمی‌روند، اما اگر کمی‌درنگ کنید می‌توانید با رفتاری مناسب تر و مثبت تر ترسهای خود را ابراز کنید.
مهر
از انتظارات و توقعات بیش از اندازه ای که دیگران ازتان دارند اجتناب کنید، واکنش و عکس العمل آنها نباید برایتان مهم باشد. در این هفته اگر می‌خواهید به درستی کارهایتان را انجام دهید، فقط و فقط به خودتان تکیه کنید و روی پای خود بایستید.

آبان
هم اکنون دست کشیدن از یک آرزو، یک ایده و یا یک برنامه نشانه شکست خوردن نیست. اما آمادگی شما را برای اجازه دادن به ورود پتانسیل‌های جدید به زندگی تان نشان می‌دهد. اگر برای حفظ کردن دیدگاهی که مدت زمان زیادی به دردتان نخورده مبارزه کنید، حتی نمی‌توانید فکر خود را تغییر دهید.

آذر
این روزها امکان دارد شما بیش از اندازه روی ایده ای پافشاری کنید، که این موضوع آنقدرها هم که فکر می‌کردید برایتان خوب نیست اصلاح کردن یک بازی به مراتب بهتر از دفاع کردن از آن است پس موضع گیری های بیهوده را کنار بگذارید و مسایل را با دقت بررسی کنید.

دی

در این هفته شاید شما فشار كاری زیادی را تجربه كنید، چرا كه در خانه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید. اما شما نمی‌توانید از زیر بار وظایفتان در محل كار و مسئولیت‌های اجتماعی خود فرار كنید. اگرچه شما این روزها تنها بودن را ترجیح می‌دهید، ولی در این هفته اصلاً این كار درست نیست.

بهمن
در این هفته احساسات شما شبیه باد بهاری شده است که از این سو به آن سو می‌وزد اگرچه برای شما جالب است که با افکارتان از این سو به آن سو پرواز کنید مثل اینکه سوار بر یک کایت هستید، ولی شما هیچ وقت نفهمیدید که یک تغییر و تحول ناگهانی باعث می‌شود روی زمین سقوط کنید

اسفند
هم اکنون عضو یک گروه شدن، برای کار شاید کار خیلی آسانی نباشد، برای اینکه شما احساس می‌کنید در جمع آنها مثل یک بیگانه هستید. درحقیقت شما فکر می‌کنید افراد دیگر زیاد از ایده‌های شما استقبال نمی‌کنند، اما شما خودتان هم در این عدم پذیرش نقش دارید نباید حالت تدافعی داشته باشید و به جای اینکه منتظر بمانید، نقش و مسئولیتهای خود را برای خود و دیگران شفاف سازید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -