تبلیغات
فال - فال هفته 31 آبان

فال هفته 31 آبان

چهارشنبه 3 آذر 1389 03:55 ب.ظ

نویسنده : fanuss

برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید. به آرامی حرکت کنید و در طی مسیر از تجربیات خود لذت ببرید تا بتوانید در آینده از آنها کمک بگیرید و یا آنها را در اختیار دیگران قرار دهید.
فروردین
این روزها شما غرق در خیال و رویا شده اید ولی موقعی به مشکل برمی‌خورید که نتوانید فرق بین رویا و واقعیت را تشخیص دهید. شما می‌توانید با فکر کردن در مورد زندگی ای که خودتان برگزیده اید از رویاهایتان استفاده بهینه ببرید. جزئیات تصویر ایده آلی که برای خودتان ترسیم کرده اید را تصور کنید و زندگی تان را به سمت آن هدایت کنید.

اردیبهشت

به نظر می آید که شما در کنترل کردن وقایع به مشکل برخورده اید و هرچه بیشتر تلاش می‌کنید، اوضاع پیچیده تر می‌شود. الان شما باید با تظاهر به مسلط بودن به همه چیز ،صلاحیت و شایستگی خود را نشان دهید و اوضاع را تحت کنترل خود درآورید. تا وقتی ‌که شما خودتان خود را باور نداشته باشید، نمی‌توانید تصویر ذهنی تان را به واقعیت تبدیل کنید.
خرداد

در این هفته شما کمی‌ احساس سبکی می‌کنید. اما هنوز احساسات حل نشده مربوط به گذشته در شما باقی مانده است و در زندگیتان تاثیر منفی میگذارد، این احساسات شما را در یک نقطه تاریک و بی سرانجام نگه می‌دارد. به جای فکر کردن به گذشته فقط از تجربیاتتان کمک بگیرید و در لحظه حال زندگی کنید.
تیر
سعی کنید بدون هیچ انتظاری از اطرافیان احساسات خود را ابراز کنید. به خودتان اعتماد کنید و برای احساسات خود بیشتر اهمیت قائل شوید.در  کارهایتان از افراد باتجربه و آگاه کمک بگیرید و بر روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنید.

مرداد
در این هفته سعی می‌کنید آزاد و بی تکلف باشید، اما خودتان هم می‌دانید که مسئولیتهای خیلی زیادی پیش رو دارید که باید ظرف چند روز آینده تمامشان کنید. بخشی از زندگی شما در این هفته وارد بازی پیچیده ای می شود ، سعی کنید با هوش بالایتان این بازی را تحت کنترل خود در آورید.

شهریور

در این هفته خیالبافی شما به اوج خود می رسد و  آرامش شما را تحت تاثیر قرار می دهند. بهتر است بدانید  که شما در حال عبور از یک مرحله به مرحله دیگر زندگی تان هستید، پس سعی نکنید جلوی تصورات ذهنی خود را بگیرید. درعوض این خلاقیت خود را در زندگی واقعی تان به کار گیرید.
مهر

شما این هفته در کانون توجه دیگران هستید و نسبت به عشق و علاقه ای که به شما هدیه می‌شود حس خوبی دارید. این احساس خوب را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید و سعی کنید هفته ای آرام و بی دغدغه را بگذرانید چرا که از هفته بعد روزهای پر مشغله ای در پیش رویتان خواهد بود.

آبان

سعی کنید که از مسیولیت هایتان فرار نکنید و کارهایتان را به موقع انجام و تحویل دهید. جدی گرفتن کارها و تمرکز بر آنها باعث می شود مدیرانتان نیز شما را جدی بگیرند .شاید بعد از یک دوره مسیولیت پذیری بتوانید به ارتقا جایگاه شغلی تان جدی تر فکر کنید.

آذر

سلسله روابط پیچیده ای در زندگی شما وجود دارد که باعث می شود در طول زندگی تان بارها و بارها به افراد پر قدرت تر نیاز پیدا کنید، در این مورد کوتاهی نکنید و خجالت نکشید چرا که این تنها راهی است که شمارا به درستی در این مسیر پرپیچ و خم یاری می کند.

دی

متفاوت بودن شما در تمامی مراحل زندگی تان دلیل خوبی برای انزوا و عقب نشینی شما از اطرافیان نیست، تفاوت های دیگران را بپذیرید تا متفاوت بودن خودتان پذیرفته شود.به دنبال فردی باشید که کلید بسیاری از مشکلات شما را در دست دارد.

بهمن
لازم نیست وقت زیادی را برای اطرافیانتان در نظر بگیرید یادتان باشد که یک کار کوچک و کمی‌ مهربانی می‌تواند نتایج خیلی بزرگی به همراه داشته باشد. انرژی خود را در کارهای بی ارزش به هدر ندهید شما با این سطح از انرژی کارهای بزرگی می توانید انجام دهید.

اسفند

واقع بینی در زندگی اهمیت زیادی دارد اما هیچ چیز تا زمانی كه ظاهر نشده كامل نیست پس به جای عقب انداختن زمان ، هر چه سریعتر تصمیم بگیرید و ذهن خود را سردرگم نگذارید،انعطاف پذیری می‌تواند بهترین سلاح شما برای روبرو شدن با مسایل باشد .

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -