تبلیغات
فال - فال هفته ی اول شهریور ماه

فال هفته ی اول شهریور ماه

دوشنبه 2 شهریور 1388 08:28 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

          شروع ماه جدید بهتربن فرصت برای بازنگری در برنامه ها و پروژه هاست. لیست کارهای روزانه خود را از تعهدات قدیمی خالی کنید و فهرستی از اهداف و مسئولیت های آینده تان را در آن بگذاربد. یادتان باشد که خوش شانسی در زندگی، افراد مثبت اندیش و کوشا بیشترین اثر را دارد و این افراد در همه حال نهایت لذت را از زندگی می برند.

فروردین

          در این هفته تمامی کارهای خود را با دقت به پایان برسید، این روزها شک و دودلی در تمامی کارها به سراغ شما خواهند آمد. در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ملاقات های زیادی خواهید داشت و دوستان جدیدی به جمع شما اضافه می شوند. ممکن است در پایان این هفته مشکلات مالی و خانوادگی کمی شما را آزار دهد. واقع بین باشید و با عقل و منطق بر این مشکلات چیره شوید.

اردیبهشت

در این هفته مواظب روابط عاطفی و خانوادگی باشید و با آرامش و درایت اجازه ندهید که مشکلات کوچک تبدیل به دعواهای بزرگ شوند. این روزها سطح انرژی شما بسیار بالاست پس فرصت خوبی است تا پروژه های مهم خود را شروع کنید و یا برای ملاقات با افراد مهم برنامه ریزی کنید. در روزهای پایانی هفته منتظر یک اتفاق خوب باشید، این اتفاق می تواند دعوت شدن به یک مسافرت گروهی، هدیه گرفتن یک کتاب و یا شروع یک دوستی باشد.

خرداد

بیشتر مواظب افراد دوروبرتان باشید. مخصوصاً کسانی که تظاهر به دوست داشتن شما می کنند. این دوستان دروغکی بدترین دشمنان شما هستند. تا پایان هفته که انرژی شما به حالت طبیعی باز می گردد صبور باشید و بیشتر استراحت کنید. درروزهای پایانی این هفته شخصیت های متفاوتی را ملاقات خواهید کرد که هیجان زیادی به زندگی شما می بخشد. ارتباط با یک دوست سرزنده و شاداب می تواند خیلی چیزها را در زندگی تغییر دهد.

تیر

برنامه هایتان را کمی سبک تر کنید و اهداف مهم و ضروریتان را در الویت قرار دهید. با اینکار انرژِی بیشتری برای رسیدن به اهدافتان خواهید داشت. در روزهای پایانی هفته با یک تماس تلفنی از طرف یک دوست غافلگیر می شوید. خیالبافی را کنار بگذارید و کمی منطقی تر به زندگی نگاه کنید. احتمالاً در این هفته یک جابجایی (تغییر محل مسکونی و یا مسافرت) را در برنامه هایتان خواهید داشت.

 

 

 

مرداد

اگر در این هفته به کارتان اهمیت بیشتری بدهید و تلاش تان را زیاد کنید پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت سلامتی و زیبایی دو بخش بسیار مهم زندگی اند که باید بیشتر از اینها به آن توجه کنید. تعطیلات پایانی هفته فرصت بسیار خوبی برای جبران این کم کاری هاست. یادتان باشد که همیشه راه های ارزان تری هم برای حل مشکلات و انجام کارها وجود دارد.

شهریور

          در این هفته سطح انرژی شما بالا نخواهد بود، ولی گوشه گیری هم کمکی به این موضوع نمی کند، پس شاداب تر باشید و با دید لذت بردن به زندگی نگاه کنید. به خانواده خود اهمیت بیشتری بدهید و یک نقشه ی خوب برای بهتر کردن روابط در خانواده بکشید. آنها را در شادیهایتان سهیم کنید و در حل مشکلاتشان به آنها کمک کنید، محبت کردن را حتی به افراد غریبه فراموش نکنید.

مهر

          این هفته برای شما سرشار از خوش شانسی و برکت است پس می توانید هر چیزی را امتحان کنید. اگر روابطتان با رئیس، مدیران و یا بزرگ خانواده تان با مشکلی مواجه شده، این روزها بهترین فرصت برای از بین بردن کدورت هاست. روزهای یکشنبه و دوشنبه برای شما سرشار از عشق و لذت خواهد بود. پس این روزها را به سادگی از دست ندهید، از هفته بعد شانس مالی شما افزایش زیادی خواهد داشت.

آبان

          نباید انتقاد و مخالفت اطرافیانتان در رابطه با کارهای شما باعث دلسردی شما شود، از انتقادهای درست در پیشرفت کارهایتان استفاده کنید و به بقیه آنها توجه نکنید، یادتان باشد شما هرگز نمی توانید تمامی اطرافیانتان را راضی نگه دارید. شادی ها و لذت های زندگی تان را با دیگران تقسیم کنید و غم هایتان را برای خودتان نگه دارید.

آذر

          در این هفته مشغله کاری شما افزایش می یابد، سعی کنید آرامش ذهنی تان را به خوبی حفظ کنید تا بتوانید به خوبی از پس همه کارها بر بیایید. خلاق و فعال باشید و از زندگی تان نهایت لذت را ببرید، در اینصورت از طرف همه تحسین می شوید. در پایان این هفته روابط عاشقانه شما به سردی میل می کند، بهتر است با آرامش و صبوری این مشکل را حل کنید.

 

 

 

دی

          در این هفته و با شروع ماه جدید سختی ها برایتان آسان می شود و تفریحات، لذت ها و سرگرمی ها به سراغ شما می آیند، بهتر است این روزها را تنها نگذارنید و شادی هایتان را با دوستان و خانواده تقسیم کنید. اگر مایل به سرمایه گذاری در این روزها هستید، دوشنبه بهترین فرصت است، هم چنین اثرات مشکلات قبلی و اشتباهات گذشته در چهارشنبه این هفته به پایان خواهند رسید.

بهمن

          با شروع این هفته ماهی پر از شانس و اقبال در زمینه های مالی برایتان آغاز می شود. در این هفته با انرژی زیادی اهدافتان را دنبال کنید و کارهای عقب افتاده تان را انجام د هید و پایان هفته را نیز به تفکر و استراحت بپردازید، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه عشق و شانس شما را احاطه خواهد کرد. پس اگر می خواهید کار جدیدی را شروع کنید چهارشنبه شب بهترین فرصت است.

اسفند

          عشق های شیرین و احساسات زیبا تمام لحظات شما را پر خواهند کرد و شما احتمالاً شریک زندگی تان را در این هفته پیدا خواهید کرد. در ماه جدید وظایف و تعهدات جدیدی به برنامه هایتان اضافه خواهد شد. بهتر است آنها را با دقت بررسی کرده و سپس به برنامه هایتان اضافه کنید. در مسائل شغلی خود تلاش بیشتری کنید، مطمئناً نتایج خوبی از این کار می گیرید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -