تبلیغات
فال - فال هفته 8آذر

فال هفته 8آذر

دوشنبه 8 آذر 1389 03:26 ب.ظ

نویسنده : fanuss

در شروع هر بخش از زندگی بهترین كاری كه می‌توانید بكنید این است كه به خودتان امیدواری داده و بعد شروع به كار كنید، به کاری که می خواهید انجام دهید ایمان داشته باشیدو نتایج مورد نظرتان را دائما در ذ هن خود مرور کنید. موفق باشید.

فروردین

در این هفته برنامه‌های شما هم مثل فكرتان مغشوش هستند،برنامه های مهم تان (مثل قرار ملاقات های مهم) را جایی یادداشت کنید تا حداقل آنها را از دست ندهید.  اگرچه شما می‌توانید پتانسیل‌های فراوانی كه در اطرافتان است را ببینید، اما نمی‌توانید از آنها بهره بگیرید. به وظایفی كه ضروری به نظر نمی‌رسند نپردازید؛ در این هفته اوقات فراغت زیادی خواهید داشت.

اردیبهشت

اعتماد به نفس خود را حفظ کنید، در این شرایط خیلی سخت است كه حدس بزنید دیگران چه واكنشی نسبت به كار شما دارند. اگر دیگران نمی‌خواهند از شما حمایت كنند نگران نشوید، قدری طول می‌كشد تا اثرات كارهایی را كه انجام داده اید را اطرافیان ببینند و درک کنند.


خرداد

در این هفته تصمیم گیری برایتان سخت میشود و دائما در شک و تردید به سر می برید بهتر است حتی خرید های کوچک را هم به هفته های دیگر موکول کنید، یادتان باشد که وقتی به ندای قلبی‌تان گوش دهید، شما بهتر از همیشه كار خواهید كرد و بیشتر هم تفریح خواهید كرد.


تیر

 در این هفته گوشه گیر و منزوی خواهید شد و ترجیح می‌دهید كه در تنهایی وخلوت به كار كردن بپردازید نه در نقطه‌ای كه دیگران بتوانند به راحتی شما را تماشا كنند. در اطراف شما کسانی هستند که دائما درباره شما قضاوت می کنند، به جای توجه به آنها خوتان را باور داشته باشید و آنگونه که دوست دارید زندگی کنید.

مرداد

در این هفته فكر كردن در مورد خطرات احتمالی می‌تواند خیلی پریشان كننده باشد،پس وقت جالبی برای زیرو رو کردن برنامه هایتان و یا برنامه ریزی های مهم نیست . این روزها یک سفر هیجان انگیز می تواند حال و هوای شما را کاملا عوض کند و شاید بتوانید پس از آن روال طبیعی زندگی تان را پیش بگیرید.
شهریور

شما در این هفته تمركز لازم برای انجام دادن وظایف خسته كننده همیشگی را ندارید. به جای اینكه خودتان را مجبور كنید كاری را كه هیچ فایده‌ای ندارد انجام دهید،کمی به استراحت و تفکر (ریلکس کردن) بپردازید و به رویاهایتان اجازه دهید كه آزادانه سیر و سفر كنند.
مهر

در این هفته شما نسبت به همیشه سر حال تر هستید و ممكن است شما از فردی كه نظر شما را به خود جلب كرده الهام بگیرید، این كار بسیار مؤثر است. به تازگی توانایی شما برای تشخیص دادن موقعیت ها بالا رفته پس به نشانه های اطرافتان توجه کنید و سعی کنید بهرین راه را انتخاب کنید.


آبان
در این هفته نیت صادقانه شما همه را متحیر خواهد کرد، اطیمنان حاصل كنید كه با هركاری كه انجام می‌دهید مدام در حال پیشرفت كردن باشید، بنابر این قبل از اینكه به هر درخواست مشكوكی جواب مثبت بدهید راجع به آن با دقت فكر كنید و مطمئن شوید که همه جوانب را بررسی کرده اید.

آذر

این روزها سطح انرژی شماپایین تر آمده و خیلی با حوصله نیستید. چون شما اغلب اوقات آدمی‌هستید که قبل از اینکه فکر کنید اعمال تان چه تاثیری روی دیگران دارد دست به عمل می‌زنید. سعی کنید کلماتتان را کنترل کنید و به خاطر مسائل پیش پا افتاده به روابط تان لطمه نزنید.
دی
در این هفته بلندپروازی شما بسادگی می‌تواند شما را از راه تان منحرف کند ولی شما قادرید که با تغییر دادن بعضی چیزها شرایط خود را تغییر دهید. طبیعتا زندگی بسیار پیچیده است بنابراین سعی نکنید تا خود را حتی در جزیی ترین امور استاد بدانید  شما فقط روی بخش‌های مهم تمرکز کنید، بقیه چیزها به خودی خود حل خواهند شد.

بهمن

شما در این هفته در جستجوی دردسرید و می توانید یک مخالفت و درگیری ساده را به یک موقعیت پیچیده و بسیار سخت تبدیل کنید،برای تغییر این شرایط لازم نیست با کسانی که با افکارتان مخالفند همکاری کنید بلکه کافیست از این شرایط دوری کنید و یا بحث هایتان را نیمه کاره رها کنید.

اسفند

در این هفته شما قصد تغییر و تحول را ندارید اما یک موقعیت دشوار به توجه فوری شما بستگی دارد. دوستان تان شیفته توانایی شما برای درک موضوعات پیچیده هستند و همه شان از درک شما از واقعیت‌ها شگفت زده هستند. جلو بروید و رهبری را بدست بگیرید اما بیش از حد سخت گیری نکنید.




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -