تبلیغات
فال - فال هفته 14آذر

فال هفته 14آذر

دوشنبه 15 آذر 1389 02:26 ب.ظ

نویسنده : fanuss

ممکن است شما در حال تجربه جدال درونی سختی بین عقل و قلب تان باشید و احتمالا تصمیم خواهید گرفت که احساسات خود را نادیده بگیرید. شاید شما اعتقاد داشته باشید که افکار معقول در زندگی بر احساسات برتری دارد. اما واقعیت این است که عقل و منطق به هیچ وجه بر عشق و علاقه برتری ندارد.این جنگ درونی خود را کنترل کنید و سعی کنید در حالیکه در جستجوی تعادل در زندگی تان هستید از آن برای ایجاد کانال های ارتباطی استفاده کنید.

فروردین
در این هفته واقعا سخت است که تعادل را در زندگی خود دوباره برقرار کنید ، تردید و دودلی مانع تصمیم گیری صحیح شما میشود. بهترین راهی که می‌توانید کمی از این دودلی و تردید رها شوید این است که خلاقیت بیشتری به خرج دهید و راههای جدید را کشف و امتحان کنید، تصمیم گیری های مهم و اساسی را کمی عقب بیندازید متاسفانه این هفته شانس با شما نیست.

اردیبهشت

این هفته زمان خوبی است که در میدان زندگی حاضر شوید و از موقعیت دشواری که پیش آمده فرار نکنید و آن را تحت کنترل خود درآورید. درباره اتفاقاتی که در حال وقوع است بیندیشید؛ و بعد بر مبنای تجزیه و تحلیل‌های خود عمل کنید. طبیعتا شما آدم بسیار محتاطی هستید که هر کدام از افکار خود را اندازه گیری می‌کنید ولی خود را از احساسات تان جدا نکنید چرا که  آنها چیزهای زیادی دارند که به شما یاد دهند.

خرداد
شما فکر می‌کنید که آماده اید احساسات خود را با هر کسی تقسیم کنید. اما حقیقت این است که وقتی زمان این کار فرا می‌رسد شما اولین کسی هستید که از آن فرار می‌کنید. به یاد داشته باشید اگر بخواهید احساسات خود را به عنوان رازی در قلب تان پنهان کنید هیچ اتفاق مهمی در زندگی تان نمی‌افتد.

تیر
در این هفته سعی کنید تغییراتی را در زندگی شخصی تان انجام دهید مثلا درباره شغلتان قوانین بازی را تغییر دهید تا انرژی تان نیز متحول شود. قدرت در دستان شماست ، شما می توانید با سخنان الهام بخش‌های خود رویاهای دیگران را پرورش دهید. فقط تعهد نکنید همه آن رویاها را یکباره تحقق می‌بخشید.

مرداد

سیاره حاکم بر شما (عطارد) می‌تواند شما را فریب دهد تا فکر کنید که در این هفته به طرز خاصی باهوش و بادرایت شده‌اید با این حال نمی‌توانید از موانعی که در سر راه شما قرار دارد فرار کنید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا به پیش می روید یا سر جای خود می مانید یا اینکه آیا می‌خواهید راههای دیگری را بررسی کنید ولی الان بهتر است که ذهن تان را سر و سامان دهید و حرکت کنید.

شهریور
موضوعی در زندگی شما وجود دارد که مدتی است شما را نگران کرده است بهتر است مثل همیشه با مشورت با دوستانتان راه حل قابل قبولی برایش پیدا کنید، اگر این نگرانی بابت شخصی در محل کارتان است لازم است همه قراردادها و پروژه ها را چک کنید و تا پیدا کردن یک راه حل محتاط تر باشید.

مهر
نیمه مهربان تر و آرام تر شما در آخر این هفته ظاهر خواهد شد و در همه روابطتان (چه قدیمی و چه جدید) تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. از این فرصت لذت ببرید و به کارهای خیریه و کمک به دیگران بپردازید و هر آنچه که انتخاب کرده اید تا با دیگری تقسیم کنید را انجام دهید.

آبان

بزرگترین اشتباه شما در زندگی این است که مشکلاتتان را به دوش می گیرید و با آن به همه جا می روید، سعی کنید با نگرانی های بیهوده آرامش زندگی تان را به هم نزنید فقط تا جایی که در توانتان هست کارهایتان را انجام دهید و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می‌شود را از فکرتان بیرون کنید.

آذر

بهتر است زمانی را برای استراحت کردن در نظر بگیرید ، چند روز مرخصی و حتی یک سفر کوتاه می تواند کار عالی ای باشد. گاهی اوقات وقتی که می دانید دقیقا چه راهی را باید انتخاب کنید، اتفاقی رخ می دهد که مجبور می شوید برنامه تان را تغییر دهید پس لزومی ندارد که با تمامی قسمت های زندگی بجنگید، انرژی تان را صرف کارهای مهمتر کنید.
دی
مسئولیت پذیری شما در محل کار و خانه تان قابل تقدیر است ولی بهتر است در کنار این همه مسئولیت و وظیفه کمی هم تفریح کنید و به استراحت و آرامش خود اهیت بیشتری دهید، شاید لازم باشد برای مدتی تغییراتی در اولویت هایتان ایجاد کنید، از هفته اینده هاله ای از شانس شما را احاطه خواهد کرد.

بهمن

در این  هفته  هیچ راه مستقیمی برای رسیدن به اهدافتان وجود ندارد، اما این قضیه شما را مایوس نخواهد کرد. ممکن است فکر کنید برنامه ریزی وقت شما را می گیرد و با این کار از هدفتان عقب می افتید در حالیکه با برنامه ریزی به مسیرهایتان نظم می دهید و دقیقا متوجه می شوید که در کجا ایستاده اید.

اسفند

در این هفته برای شما شرایط تازه‌ای بوجود می‌آید و شما ناگهان تصمیم می‌گیرید كه بلاخره برنامه ریزی كنید و شروع به كار كنید. روش‌های كناره گیری و دوری شما ممكن است تا الان نتیجه داده و موفقیت آمیز بوده باشد، اما شرایط بسرعت تغییر كرده و الان شما مجبور هستید كه تمام تمركز خود را روی این تصمیم بگذارید .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -