تبلیغات
فال - فال هفته 21آذر

فال هفته 21آذر

دوشنبه 22 آذر 1389 02:46 ب.ظ

نویسنده : fanuss

اكنون لازم نیست كه به سمت كارهای خود هجوم ببرید و بخواهید با عجله كارها را انجام دهید، بعدا زمان كافی برای انجام آنها خواهید داشت. درباره تصمیماتی كه باید بگیرید به اندازه كافی فكر كنید، نتیجه كارهایتان بیشتر از آنچه كه شما فكر می كنید روی شما تاثیر خواهد داشت.

فروردین

شما از انجام دادن کارهایی که وظیفه دیگران است خسته شده اید. ممکن است حتی فکر کنید تنها کسی هستید که به قول‌هایی که داده عمل می‌کند. بهتر است که کمی درباره کارهایتان فکر کنید شاید این شمایید که به آنها اجازه کارکردن نمی‌دهید سعی کنید کمی انعطاف پذیر باشید که بتوانید کمک و همکاری افراد دیگر را قبول کنید. یادتان باشید که هیچ انسانی کامل و بدون عیب نیست.

اردیبهشت

شما مدتی است که به مشکل پیچیده‌ای برخورده‌اید،اما حالا هیچ چیزی به طور کامل این مشکل را حل نمی‌کند و هرقدر که بیشتر به خودتان فشار بیاورید اوضاع پیچیده تر می‌شود. پس به زور سعی نکنید کاری را انجام ندهید وگرنه واقعا مایوس خواهید شد، صبور باشید و اجازه دهید بعضی مشکلات با زمان حل شوند.

خرداد

در این هفته یک سفر کوتاه خواهید داشت که علاوه بر خوش گذراندن در این سفر یک دوست و راهنما نیز به زندگی شماراه می یابد ،دست از لجبازی بردارید و یک شریک جدید را به زندگی تان راه دهید، او را بپذیرید و با کمک او روش های زندگی تان را تغییر دهید، خیرو برکت زیادی با ورود او به زندگیتان خواهد آمد.


تیر

 این هفته قدرت ریسک شما بالاست و در کل شانس خوبی خواهید داشت ، اجازه ندهید که مشکلات تمرکز شما را به هم بزنند خوش بینانه به پیش بروید و شک و دودلی را به خود را ندهید. از این شانس خود برای کمک به افراد دیگر خانواده نیز استفاده کنید.

مرداد
باید بدانید که کلید موفقیت شما در سختکوشی و تلاش است نه در استراحت کردن! البته استراحت کردن می تواند به فکر کردن بهتر و تجدید انرژی شما کمک کند اما این شمایید که باید برنامه ای متناسب با کار ها و زندگی روزمره خود انتخاب کنیدو همه چیز را در جای خود قرار دهید.

شهریور
 شما در این هفته بهتر است به استراحت بپردازید و سعی کنید به خاطر چیزهایی که زیاد مهم نیستند عصبی نشوید و از این موقعیت ها اجتناب کنید . به هر نحوی که می توانید آرامش را به زندگی تان بازگردانید و با این کار سطح انرژی تان را بالا ببرید و افکار پریشان کننده را از ذهنتان دور کنید.


مهر
مشکلی که در گذشته داشته اید در این هفته عواقب خود را نشان خواهد داد و باعث پریشان شدن افکار و سردرگمی شما میشود بهتر است در این شرایط خونسردی خود را حفظ کنید و سعی کنید با کمترین دردسر آن را حل کنید ، حتی می توانید در مواقعی که تمایل به بحث و جدل ندارید جمع را به آرامی ترک کنید.

آبان
در این هفته بهتر است که تغییرات درونی خود را انکار نکنید و نوسانات احساسی تان را بروز دهید ، این بهترین راه برای کمتر کردن پرخاشگری و عصبانیت های بیهوده شماست. بهتر است در شرایط ناراحتی و خوشحالی افکارتان را با دیگران درمیان بگذارید تا ذهنتان آرامش بیشتری بیابد.

آذر
دراین هفته برعهده گرفتن مسئولیت باعث می شود تا احساسات نا آرام و ذهن پریشان خود را تا حد زیادی آرام کنید و فرصت کمتری برای فکر کردن به مسائل بیهوده داشته باشید. حتی اگر دیگران بدخلق و ناراحت باشند شما باید با رفتار خود جو آرامی را چه در محیط کار و چه در منزل ایجاد کنید.
دی

در این هفته در محل کارتان اتفاقات عجیب زیادی می افتد اما این نباید باعث شود که شما از انرژی بالایتان بهترین استفاده را نبرید، این روزها بهترین فرصت برای اتمام پروژه های ناتمام تان است.یادتان باشد که اشتباهاتتان را توجیه نکنید و فقط از آنها به عنوان چراغی برای روشن کردن راهتان استفاده کنید.

بهمن

در این هفته ارزش کارهایتان بر همگان معلوم می شودو یک پیشرفت مهم در زندگی تان را خواهید داشت که راه جدیدی را در زندگی تان بر شما باز می کند ، در شروع این راه بهتر است با دقت کارهای قبلی تان را بررسی کنید و با آگاهی کامل نسبت به این مسیر جدید گام بردارید.

اسفند
بی ثباتی كه این روزها آن را احساس میكنید آنقدر ادامه می‌یابد كه زندگی شما را به پریشانی خواهد كشید. شما زیر فشار شدید تغییرات هستید، اما هنوز برای پذیرش آنها كاملا آماده نیستید، بهتر است به الهامات توجه كنید و روی آنها متمركز شوید، آنها هیچ وقت شما را گمراه نمی‌كنند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -