تبلیغات
فال - فال هفته 28 آذر

فال هفته 28 آذر

دوشنبه 29 آذر 1389 03:28 ب.ظ

نویسنده : fanuss

زندگی را کمی راحتتر بگیرید ،حتی خوب است که مدتی آن را رها کنید و با امواج زندگی بالا و پایین بروید ، با این کار می توانید استراحت کنید و انرژی تان را صرف خود و خانواده تان کنید .موفق باشید.

فروردین

در این هفته هر گفتگویی را که می خواهید شروع کنید ابتدا از درستی آن مطمئن شوید چرا که شاید این گفتگو تاثیر بسیار مهمی بر زندگی شما بگذارد ،شاید افرادی که در اطراف شما هستند نتوانند به خوبی شما را حمایت کنند اما این دلیل خوبی برای سکون نیست حرکت کنید و به پیش بروید تا دیگران نیز با شما هماهنگ شوند.

اردیبهشت 

در این هفته بهتر است به خانواده و شخص خودتان توجه بیشتری داشته باشید ، به افراد خانواده تان کمک کنید و روی علایق و اهداف خودتان کار کنید ، این روزها به جای مقابله به توافق بپردازید و جنگیدن را برای مدتی کنار بگذارید. در آخر این هفته یک گفتگوی مثبت تاثیر خوبی بر روابط شغلی شما میگذارد.

خرداد
ممكن است این هفته از آشفتگی كه به آن دچار شده اید احساس ناراحتی كنید، و فکر کنید كه هیچ چیز نمی تواند آشفتگی و تلاطم درونی شما را حل كند. شاید بهتر است كه افكار خود را آزاد كنید و به جای اینكه بخواهید مدام شرایط را آنطور که می خواهید تغییر دهید اجازه دهید امواج منفی خود به خود از زندگی شما  دور شوند.

تیر

لازم است بدانید که بهترین توانایی شما سرعتی است که شما را قادر می‌سازد تا به خوبی در مقابل حوادث واکنش نشان دهید ، در این هفته لازم نیست که راجع به کارهایتان خیلی فکر کنید فقط آنها را انجام دهید. اگر بعدا لازم بود می‌توانید رفتارهای نادرست خود را تصحیح کنید. این روزها خیال پردازی بهترین لذت برای شماست.

مرداد
در این هفته تنبلی و بی خیالی را کنار بگذارید و به کارهایتان بیشتر رسیدگی کنید سعی کنید با توجه و تمرکز کامل کارهایتان را انجام دهید تا لازم نباشد که دوباره روی آنها وقت بگذارید، مراقب افکار خود باشید چراکه هر چیزی که شما درباره آن خیال پردازی می‌کنید ممکن است فردا به واقعیت تبدیل شود.

شهریور

شما بر خلاف ظاهرتان احساسات درونی شدیدی دارید که باید آنها را ابراز کنید چرا که سرکوب آنها باعث نا آرامی در ذهن شما خواهد شد. دراین هفته بهتر است به تفریح و کارهای پر هیجان بپردازید و از مشغله های کاریتان کم کنید و سعی کنید با یک برنامه ریزی درست و چیدن کارهای متنوع خودتان را از شر کارهای تکرری روزمره خلاص کنید.
مهر
تصمیم گیری‌ها مهم خود را به آخر هفته موکول کنید و مشکلاتتان را در همه جا به دوش نکشید سعی نكنید همه شرایط را تحت كنترل خود درآورید آنها را رها كنید و هر زمان که ابزار کافی برای حل کردن مشکلاتتان را داشتید به سوی آنها بازگردید.
آبان
از شرایط پیش آمده فرار نکنید و به عقب باز نگردید، الان زمان تغییر و تحول است این شرایط را در ذهن خود مثبت تلقی کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید ، در این هفته هر چیزی را که لازم به تغییر است شناسایی کنید  و در فرصت مناسبی زندگی تان را به سمت بهتر شدن تغییردهید.
آذر

کارها  و مسئولیت های روزمره خود را ادامه دهید و در این هفته پروژه جدیدی را آغاز نکنید اگر احساس می کنید در کار ویا پروژه های خود موفق نیستید از یک انسان آگاه و با تجربه کمک بگیرید. فراموش نکنید که در زندگی هر چیزی که انتظارش را داشته باشید به سوی شما خواهد آمد پس همیشه در انتظار بهترین ها باشید و مثبت اندیش باشید.

دی

به نظر می‌رسد که این هفته تمرکز کردن روی کار هاخیلی راحت تر از همیشه است ، پس با تمام قدرتتان پیش بروید و کارهای مهمتان را انجام دهید . در روزهای پایانی یک ملاقات فوق العاده با کسی که دوستش دارید شما را هیجان زده خواهد کرد. با پایان یافتن این هفته مشغله کاری شما نیز کمتر خواهد شد.

بهمن

تمامی روزهای این هفته برای شما سرشار از عشق و لذت خواهد بود یک دوست قدیمی به سمت شما باز می گردد و راههای زیادی را برای شما می گشاید. در این روزها بهتر است انرژی خود را صرف کارهای معمولی و روزمره نکنید و آن را برای انجام کارهای مهم ذخیره کنید. پایان هفته را به برنامه ریزی و تفکر بپردازید

اسفند

در این هفته از ریسک کردن دوری کنید و به کارهای عادی و روزمره بپردازید . آرامش را به زندگیتان برگردانید ، اگر بدهی پرداخت نشده یا کار عقب افتاده ای دارید که ذهنتان را به خود مشغول کرده ، در اولین فرصت آنها را انجام دهید . وقت بیشتری را صرف خود و خانوادتان کنید ، تعطیلات آخر هفته فرصت مناسبی برای یک گردش دسته جمعی است .

    

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -