تبلیغات
فال - فال هفته 12 بهمن

فال هفته 12 بهمن

دوشنبه 11 بهمن 1389 10:55 ق.ظ

نویسنده : fanuss

روابط و پیشامدهای خوب در این هفته به کمک شما می آیند و افق فکری شما را دچار تغییرات مثبت می کنند. یک ملاقات غیرمنتظره و جالب برایتان رخ خواهد داد که نتیجه خوبی دربر خواهد داشت پس این فرصت خوب را از دست ندهید و با ایرادهای جزیی و کم اهمیت یک شانس خوب را از خودتان نگیرید

فروردین

ممکن است در این هفته احساس نا امیدی و خستگی کنید ، اما شما دوستان خوبی دارید که در تمام مراحل زندگی ، تحصیلات و شغلتان به شما کمک می کنند ( اگر چه اهداف یکسانی با شما ندارند ) پس با آنها مشورت کنید . با پایان یافتن این هفته مشکلات بزرگ شما نیز برطرف خواهند شد و روزهای آرامی را در پیش رو خواهید داشت.

اردیبهشت

در روزهای یکشنبه تا سه شنبه عشق و احساساتتان عمیق و شدید میشود ، این حالت مشکلاتی را در روابط شما ایجاد خواهد کرد که لازم است با درایت آنها را حل و فصل کنید. یادتان باشد که شما پتانسیل زیاد و اهداف بزرگی دارید ، از اواخر این هفته که سطح انرژی شما به حالت عادی بازگشت فعالیت های خود را شروع کنید ، مطمئنا" آینده شیرینی خواهید داشت .

خرداد

ممکن است احساس کنید که اعضای خانوادتان به اندهزه کافی خونگرم نیستند و فقط به اهداف و مشکلات خودشان توجه دارند ، این حالت از تشدید احساس شما ایجاد شده و با کمی صبر و حوصله برطرف خواهد شد ، به آنها نشان دهید که اهداف و درگیری هایشان برای شما نیز مهم است .آخر هفته آرامی را در کنار خانوادتان خواهید داشت .

تیر

هفته ای سرشار از طراوت و تازگی خواهید داشت ، بد نیست کمی استراحت کنید و از استرس خود کم کنید . یک خواب عمیق چند ساعته در جایی آرام می تواند می تواند راه خوبی برای آرام شدن باشد . با پایان یافتن این هفته سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد رفت پس خود را برای هفته ای هیجان انگیز و پر جنب و جوش آماده کنید.

مرداد

شانس ، انرژی و روحیه شما در سطح خوبی قرار دارد  اما احتمال اشتباه و خطای شما زیاد است پس بهتر است این هفته را به کارهای عادی و روزمره بپردازید و از شروع پروژه های جدید خودداری کنید و به دنبال کارهای ریسک دار نروید . در روابط عاطفی خود بسیار مراقب باشید و اجازه ندهید احساس شما بر عقلتان غلبه کند.

شهریور

در این هفته ذهن شما به شدت مغشوش است و به همین دلیل احتمال اشتباه کردن شما زیاد است پس کارهایی را که احتیاج به دقت و توجه دارند را به هفته های بعد موکول کنید . به خانواده خود اهمیت بیشتری بدهید و در تمامی شرایط (چه خوب و چه بد) آنها را همراهی کنید. با شروع هفته بعد سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد رفت.

مهر

هفته پر کار و پر مشغله ای را پیش رو خواهید داشت ذهن خود را شلوغ نکنید تا بتوانید به راحتی از پس همه کارها بربیایید ، یک راه خوب برنامه ریزی است ، برنامه ریزی کمک می کند که کارهایتان مرتبا به شما یادآوری می شود و کارهایتان از قلم نمی افتد. پایان هفته با زیاد شدن شانس شما همرهاه خواهد بود.

آبان

برای خرج کردن و سرمایه گذاری درآمد خود راه های بهتر و جدیدتری پیدا کنید و برای سلامتی خود نیز برنامه جدیدی را در نظر بگیرید. در این هفته هدیه ای از جانب یک دوست به شما می رسد که در زندگی شما تاثیر زیادی خواهد داشت . این هدیه می تواند یک کتاب ، یک نصیحت ویا یک جمله زیبا به شما باشد.

آذر

در هر روز و هر زندگی ای مشکلاتی وجود دارند بهتر است به این مشکلات واکنش شدید نشان ندهید  این روزها زودتر از آنچه که تصور کنید به پایان خواهد رسید و از آنها فقط تجربیاتی که کسب کرده اید باقی می ماند. 

دی

اگرشما بدنبال زمانی برای برنامه ریزی آینده تان هستید ، میتوانید خوشحال باشید چرا که این هفته پر از فرصت های خوب برای تکمیل برنامه ی آینده و اهدافتان است . در این فرصت ماه های گذشته خود را بررسی کنید و بهترین اهداف را برای آینده تان در نظر بگیرید ، شما در پایان این هفته به یک زندگی جدید و زیبا وارد میشوید .

بهمن

در این هفته روابط عاطفی و دوستانه زیادی را شروع خواهید کرد ، به دیگران فرصت بدهید و ازآنها نخواهید که در لحظه تصمیم بگیرند ، چرا که برای هر کسی شک و دودلی وجود دارد . در روزهای پایانی هفته منتظر خبرهای خوشی باشید که شما را هیجان زده خواهند کرد.

اسفند

تمامی روزهای این هفته برای شما سرشار از عشق و لذت خواهد بود یک دوست قدیمی به سمت شما باز می گردد و راههای زیادی را برای شما می گشاید. در این روزها بهتر است انرژی خود را صرف کارهای معمولی و روزمره نکنید و آن را برای انجام کارهای مهم ذخیره کنید. پایان هفته را به برنامه ریزی و تفکر بپردازید.

 

 

 

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -