تبلیغات
فال - فال هفته 2 اسفند

فال هفته 2 اسفند

سه شنبه 3 اسفند 1389 03:54 ب.ظ

نویسنده : fanuss

این هفته را به استراحت بپردازید و به سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید . ممکن است به نظرتان موقعیت های شغلی خوبی در این هفته داشته باشید ولی پیشنهاد ما استراحت و تفریح است. موفق باشید.

فروردین

یک ارتباط تازه با یک دوست خوب شما و زندگیتان را تحت تأثیر قرار میدهد و شما دوباره عشق لذت و هیجان را تجربه خواهید کرد . یک موقعیت کاری جدید در این هفته شما را غافلگیر میکند و این تغییرات در شغلتان روحیه شما را تازه خواهد کرد . سطح انرژی شما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بسیار بالا خواهد بود پس ملاقات های مهم تان را در این روزها قرار دهید .

اردیبهشت

این هفته در هر زمینه ای میتوانید پیشرفت چشم گیری دا شته باشید بستگی دارد که شما چه راهی را در پیش بگیرید و یا چه هدفی را در نظر داشته باشید . این روزها ملاقات های زیادی با افراد باتجربه و آگاه دارید ، از این فرصتها استفاده کنید و از آنها برای شروع یا حتی ادامه یک پروژه کمک بگیرید ، این کمک میتواند فکری یا مادی باشد .

خرداد

ارتباطات و دوستی ها تمام لحظات شما را پر کرده است . مواظب باشید این دوستی ها به طبیعت شما لطمه وارد نکند . رابطه عاشقانه ای که مدت ها در انتظارش بودید  دراواسط هفته به سراغ شما خواهد آمد ولی شما با احتیاط با آن برخورد کنید . پایان هفته آرامی خواهید داشت با تفکر و استراحت از این تعطیلات لذت ببرید .

تیر

این هفته ی شما سرشار از روابط خوب و عشق و محبت خواهد بود ، سعی کنید به همه ی وظایف خود عمل کنید حتی وظایفی که از انجام آنها لذت نمیبرید ! شما به راحتی از پس تمامی مشکلات برمیایید پس نگران نباشید و با تمام قدرت به پیش روید ، در روز دوشنبه یک پروژه قدیمی نتایج خوب برایتان به ارمغان می آورد ، روزهای پایانی این هفته فرصت مناسبی برای طبقه بندی مدارک و منظم کردن اتاق شخصی یا دفتر کارتان است .

مرداد

دوست داشتن و محبت را فراموش نکنید و سعی کنید در هر شرایطی روابط خانوادگی را در بهترین حالت نگه دارید و با تغییرات کوچک در زندگی بر مشکلات راحتتر غلبه کنید. مشکلی را که بین شما و دوست قدیمیتان ایجاد شده با کمک گرفتن از افراد دانا حل کنید . در این هفته سعی کنید خرید و فروشی انجام ندهید و خریدهای خود را به اوایل هفته ی بعد موکول کنید .  

شهریور

وقت آنست که به خود فرصت تصمیم گیری بدهید ، لازم است که هر چیز اضافی در زندگیتان را به دور بیندازید این چیز میتواند یک دوست یا یک تکه کاغذ بی استفاده باشد، زندگی شلوغ فرصت لذت بردن را از شما میگیرد ، با دور ریختن اضافات میتوانید چیزهای مهم را بهتر ببینید . در روز دوشنبه یک ملاقات کاری مهم خواهید داشت و در روزهای پایانی هفته یک پروژه عالی به شما پیشنهاد خواهد شد .

مهر

لذت های کوچک در زندگیتان را فدای خواسته های بزرگ خود نکنید اگر توقع تان را کمتر کنید و خواسته هایتان را ایده آل تر ، میتوانید لذت بیشتری از زمان حال ببرید . برنده شدن در یک مسابقه ی بزرگ در انتظار شماست . در پایان هفته لحظات هیجان انگیز و زیبایی خواهید داشت ، در کنار دوستانتان میتوانید انرژی از دست رفته ی خود را برگردانید .

آبان

در این هفته با معماهای زیادی در زندگیتان برخورد خواهید کرد . برای پیدا کردن جواب آنها عجله نکنید در هفته های بعدی جواب آنها را به راحتی خواهید یافت . این روزها زمان خوبی برای خرید و فروش و یا معامله نیست پس به کارهای شخصی خود برسید و مسائل مهم را به هفته های بعدی موکول کنید . در پایان هفته پول خوبی به دست شما میرسد ، از آن لذت ببرید .

آذر

در این هفته شانس شما در زمینه کاریتان بسیار بالا خواهد بود . شما در این هفته موفقیت های زیادی ( در رابطه با شغلتان ) بدست خواهید آورد و همچون ستاره ای در بین همکارانتان خواهید درخشید .شانس مالی شما نیز در این هفته افزایش چشمگیری خواهد داشت ، اگر یکی از دوستان شما به دردسر افتاده است وقت آنست که به کمکش بشتابید و دوستی خود را به او اثبات کنید .

دی

این هفته شما وقت زیادی برای لذت بردن از تمام علاقه مندیهایتان دارید ، آشپزی ، باغبانی ،خرید ، شرکت در مهمانی ها و هر کار دیگری که مدتهاست در فکر انجام آن هستید. مشکلات به وجود آمده در زندگیتان را بیش از اندازه جدی نگیرید و سعی کنید از جانب دیگری آنها را بررسی کنید تا حل شدن آنها راحت تر شود .

بهمن

در این هفته شانس شما در زمینه اقتصادی فوق العاده است ، پروژه های سرمایه گذاری را بپذیرید و به زودی منتظر نتیجه های خوب آنها باشید . در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه شادی به سراغ شما خواهد آمد و بقیه ی هفته را همراه با لحظاتی هیجان انگیز و عاشقانه سپری خواهید کرد .

اسفند

این هفته شانس شما در ارتباطات و دوستیها است . شروع هر کاری در این زمینه با موفقیت همراه خواهد بود . به مهمانی ها و مراسم شادی بروید و یا حتی میتوانید خودتان نیز مراسمی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان خود را در کنار هم جمع کنید و از این راه هم زمینه آشنایی های جدید را فراهم کنید و هم لذت ببرید و سطح انرژی خود را بالاتر ببرید .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -