تبلیغات
فال - فال هفته 22 اسفند

فال هفته 22 اسفند

یکشنبه 22 اسفند 1389 12:39 ب.ظ

نویسنده : fanuss

در این هفته یادآوری یکی از خاطرات مربوط به گذشته برای شما تبدیل به موضوعی جالب می شود، چراکه نگاه شما متفاوت‌تر از قبل شده است. شاید دلیلش این باشد که شما رویاها و خاطرات خود را با رنگهای روشن تری رنگ آمیزی می‌کنید، مواظب باشید که در این بین حقفیقت را گم نکنید. موفق باشید.

01

با شروع این هفته ماهی پر کار برایتان آغاز خواهد شد ، در این ماه شما بسیار پرمشغله خواهید بود علاوه براینکه چندین سفر کاری نیز خواهید داشت . اما در عوض شانس عاطفی و ارتباطی بالایی خواهید داشت و در زمینه برقراری رابطه بسیار موفق خواهید بود . در روز چهارشنبه قرار ملاقات مهمی خواهید داشت . در روزهای آخر هفته شما بسیار رمانتیک و عاشقانه خواهد بود .

02

سعی کنید کارهای روزمره و مسئولیت هایتان را به موقع انجام دهید این سستی و عقب انداختن کارها فقط موجب دلزدگی خودتان میشود . در روزهای یکشنبه یا دوشنبه ملاقات هیجان انگیزی خواهید داشت که میتواند آغازگر یک عشق واقعی باشد . آخر هفته را استراحت کنید و کارهای نیمه کاره را تمام کنید .

03

در این هفته شانس مالی خوبی خواهید داشت و پول زیادی به دست می آورید با این پول می توانید وسایل مورد علاقه خود را بخرید. در این هفته با شخصی ملاقات خواهید کرد که درهای بسته ی زندگی شما را باز خواهد کرد، بهتر است  آخراین هفته را به تفریح و لذت در کنار خانواده خود بگذرانید.

04

دودلی و تردید را کنار بگذارید و محکم تر گام بردارید ، این تردیدها آرامش روحی شما را به هم میزند . این هفته برای شما شروع دوستی های خوبی را رقم میزند و در اواسط هفته یک ملاقات عاشقانه خواهید داشت . سطح انرژی و روحیه ی شما در این هفته همچنان بالا خواهد ماند ، آخر هفته را به تفکر و برنامه ریزی درباره آیندتان بپردازید .

05

در این هفته مواظب روابط کاری و مسئولیت های شغلیتان باشید چرا که هفته ای پر از کشمکش و درگیری پیش رو خواهید داشت و سستی شما در انجام این کارها این درگیری ها را بیشتر خواهد کرد . در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه حجم کارتان کمتر خواهد شد و انرژی شما در سطح خوبی قرار خواهد گرفت ، تعطیلات آخر هفته فر صت مناسبی برای بررسی کارهایی است که انجام داده اید .

 

06

ممکن است در این هفته احساس نا امیدی و خستگی کنید ، اما شما دوستان خوبی دارید که در تمام مراحل زندگی ، تحصیلات و شغلتان به شما کمک می کنند ( اگر چه اهداف یکسانی با شما ندارند ) پس با آنها مشورت کنید . با پایان یافتن این هفته مشکلات بزرگ شما نیز برطرف خواهند شد و روزهای آرامی را در پیش رو خواهید داشت.

07

زمان پیشرفت فرا رسیده پس با تمام قوا به پیش بروید و تمام سعی خود را برای بهتر انجام دادن کارها بکنید، در آینده و با دیدن نتایج این تلاش ها تمام خستگی تان از بین خواهد رفت. در روزهای پایانی هفته عشق و لذت به سراغ شما خواهد آمد و لحظات به یاد ماندنی را برای شما رقم میزند.

08

در این هفته شانس و اقبال خوب به همراه انرژی زیاد به سراغ شما خواهد آمد. در این چند روز کارهای خیر بیشتری انجام دهید و مراقب نشانه ها باشید ، آنها شما را هدایت خواهند کرد . روزهای سه شنبه و چهارشنبه موقعیت های شغلی و اجتماعی خوبی برایتان پیش می آید ، آخر هفته را در کنار خانواده استراحت کنید و لذت ببرید.

09

در این هفته روابط دوستانه ویا عاطفی زیادی را شروع خواهید کرد. به دیگران فرصت تصمیم گیری بدهید و از هدایای مادی و معنوی که اطرافیان به شما می دهند استفاده کنید این هدیه می تواند حتی یک راهنمایی خوب باشد. روزهای پایانی هفته خبرهای خوشی را برایتان به همراه خواهد داشت .

10

روابط و پیشامدهای خوب در این هفته به کمک شما می آیند و افق فکری شما را دچار تغییرات مثبت می کنند. یک ملاقات غیرمنتظره و جالب برایتان رخ خواهد داد که نتیجه خوبی دربر خواهد داشت پس این فرصت خوب را از دست ندهید و با ایرادهای جزیی و کم اهمیت یک شانس خوب را از خودتان نگیرید.

11

در این هفته یکی از آرزوهای قدیمیتان به واقعیت می پیوندد و در کل از سطح انرژی و روحیه ی بالایی برخوردار خواهید بود . این روحیه خوب تا اواخر هفته بعد شما را همراهی خواهد کرد . در روزهای سه شنبه و چهارشنبه کسی را ملاقات میکنید که مانند یک چراغ راههای موفقیت را بر شما باز خواهد کرد . آخر هفته را به استراحت و تفریح بگذرانید .

12

در این هفته تبدیل به یک انسان مردد خواهید شد پس بهتر است پروژه های کوچکی را شروع کنید که میتوانید به سرعت آنها را به اتمام برسانید و سعی کنید روحیه و انرژی خود را تقویت کنید. بهتر است ملاقات های عاشقانه و دیدارهای مهم را تا هفته ی بعد به عقب بیندازید. با شروع هفته بعد سطح انرژی شما بالا خواهد رفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -