تبلیغات
فال - فال هفته 4 اردیبهشت 90

فال هفته 4 اردیبهشت 90

یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 08:38 ق.ظ

نویسنده : fanuss

باید خود را از تعهدات قبلی و یا عادات قدیمی ‌رها كنید،‌ زندگی خود را بر این اساس بگذارید كه نیازهای كنونی خود را تامین كنید و برای تحقق بخشیدن آرزوهایتان تلاش كنید.

فروردین
در این هفته سعی کنید انرژی تان را تلف نکنید و آن را ذخیره کنید چرا که هفته واقعا سخت و پرکاری را پیش رو خواهید داشت. این روزها ممکن است به خاطر اتفاقات اطرافتان هیجانات زیادی را تجربه کنید که بر زندگی شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.

اردیبهشت

ارزشش را دارد که به خاطر موفقیت، لذت و خوشی هایتان را به تاخیر بیندازید. شما به اهدافتان خواهید رسید، حتی اگر بیشتر از تصور شما طول بکشد. و وقتی این اتفاق افتاد به اندازه کافی برای استراحت کردن و جشن گرفتن زمان دارید.

خرداد

در این هفته به جای کار کردن و یا در تنهایی سر کردن، روش خود را تغییر داده و با افراد دیگر و در جمع باشید. با ملحق شدن به یک گروه اجتماعی می‌توانید از قید و بندها رها شوید، شما نیاز دارید به جای اینکه خودتان را درگیر روابط دوستانه و خیلی صمیمی کنید، با حل کردن خود در یک گروه لذت ببرید.

تیر

زمانیكه فرصت پیشرفت پیش می‌آید آن را از دست ندهید. این مدت زیاد طولانی نیست، پس از تمام این لحظات استفاده كنید، در این هفته پروژه ای که مدت ها قبل آن را انجام داده بود به ثمر می نشیند و نتیجه آن همه را متحیر خواهد کرد.

مرداد

یك صدا به شما می‌گوید كه به دنبال آن چیزی كه می‌خواهید بروید، ولی صدای دیگری می‌گوید كه برای رسیدن آن منتظر بمانید. شما در موقعیت سختی از تصمیم گیری قرار دارید، اما قادرید از راهی كه انتخاب كرده اید دفاع كنید.نگران نباشید چرا که آخرین پاسخ شما احتمالا آخرین فرصت تان نخواهد بود.

شهریور

در این هفته شاید شخص جدیدی در زندگی شما پیدا شود یا شاید هم زندگی جدید تان از یك رابطه جدید حیات دوباره بگیرد. به هر حال،‌ انتخاب با شماست، و شما نیاز خواهید داشت كه تصمیم بگیرید چگونه خود را به بهترین وجه برای اتفاقات خوبی كه دارد برای تان پیش می‌آید آماده كنید.

 

مهر

در این هفته،‌ ممكن است با تصمیمی‌كه مربوط به روش و شیوه زندگی تان است در كشمكش و تقلا باشید. نگران نباشید و به پیش بروید ، احتیاط بیش از حد می تواند باعث اشتباه و تصمیم گیری غلط شود.

آبان

شاید فكر كنید دیگر نمی‌توانید هیجانات خود را كنترل كرده و آنها را پنهان كنید،‌ اما اتفاقات این هفته فرصتی است كه بتوانید خود را تغییر داده و از این حالت درآیید. در آینده ای نزدیك فرصتی پیدا خواهید كرد كه اشتیاق خود را نشان داده و این بسیار عالی است.

آذر

سعی كنید كمی ‌تفریح كنید. شما بعدها وقت كافی برای انجام دادن وظایف تان خواهید داشت. اما در این لحظه بهتر است كه به جای اینكه كار سخت و طاقت فرسا را انتخاب كنید كمی‌ تفریح كنید و ذهن تان را از درگیری‌های كاری آزاد كنید.

دی

بهتر است در این هفته به خاطراتی كه در ذهن دارید برگردید و به آنها فكركنید. این روزها شما فرصت دارید كه تمام تجربه‌های گذشته خود را تنظیم كرده و ببینید كه احتمالا در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد .

بهمن

شما این هفته در کانون توجه دیگران هستید و نسبت به عشق و علاقه ای که به شما هدیه می‌شود حس خوبی دارید. این احساس خوب را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید و سعی کنید هفته ای آرام و بی دغدغه را بگذرانید چرا که از هفته بعد روزهای پر مشغله ای در پیش رویتان خواهد بود.

اسفند

سعی کنید که از مسیولیت هایتان فرار نکنید و کارهایتان را به موقع انجام و تحویل دهید. جدی گرفتن کارها و تمرکز بر آنها باعث می شود مدیرانتان نیز شما را جدی بگیرند .شاید بعد از یک دوره مسیولیت پذیری بتوانید به ارتقا جایگاه شغلی تان جدی تر فکر کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -