تبلیغات
فال - فال هفته 11 اردیبهشت 90

فال هفته 11 اردیبهشت 90

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 08:42 ق.ظ

نویسنده : fanuss

شانس شما در این هفته در تمامی زمینه ها بالاست و هر کاری را که شروع کنید در آن موفق خواهید بود پس از موقعیت های اطرافتان استفاده کنید و به پیش بروید. موفق باشید.

فروردین

در این هفته نشانه هایی از عشق را در زندگیتان پیدا خواهید کرد و در این میان شغلتان و موقعیت اجتماعی شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت . یادتان باشد که تمام اتفاقات گذشته و حال پیغام هایی را دربردارند .وکسانی در زندگی موفق هستند که از این پیام ها درس بگیرند و از آن در اتفاقات بعدی کمک بگیرند .

اردیبهشت

در این هفته موجی از آرامش و سکون زندگی شما را فراخواهد گرفت و در اواسط هفته عشق به سراغ شما می آید . این روزها فرصت خوبی برای ارتقای شغلی شماست پس وقت را تلف نکنید و درخواست خود را به مدیرانتان ارائه دهید . صبورتر باشید و با عصبانیت های بیهوده زندگی را تلخ نکنید .

خرداد

این روزها تغییرات زیادی را در همه ی قسمت های زندگیتان مشاهده میکنید . بهتر است روی افکارتان تمرکز کنید و آنها را نیز تغییر بدهید ، سعی کنید مسائل ناراحت کننده را سریع فراموش کنید و آنها را مدت زیادی در ذهن خود نگه ندارید . در اوایل هفته بعد یک اتفاق هیجان انگیز منتظر شماست .

تیر

بهتر است در روابط عشقی-عاطفی خود جدیت بیشتری داشته باشید ، تغییرات زیادی در افکار و رفتار شما کاملا" مشخص است ، این رفتار از شما فردی بی ثبات و غیر قابل اعتماد میسازد که باعث طرد شدن شما میشود . جمعه و شنبه این هفته شانس زیادی در روابط خود خواهید داشت، با ادامه دادن کارهای غلط این شانس را از دست ندهید .

مرداد

در پایان این هفته شانس و موقعیت به شما رو خواهند کرد و پیشرفت های زیادی را برایتان به ارمغان می آورند . بهتر است این هفته را به اتمام کارهای نیمه تمام خود بپردازید و بیشتر استراحت کنید . مواظب باشید موقعیت شغلی شما تأثیری در روابط دوستی یا عاطفی شما نگذارد.

شهریور

مدتی است که با یکی از دوستان خود رابطه خوبی ندارید و اتفاقات پیاپی این رابطه را تیره تر کرده است . سعی کنید با صداقت و محبت این دوست خوب را به سمت خود بازگردانید . روز دوشنبه روز شانس شماست و در روزهای پایانی هفته شانس مالی خوبی خواهید داشت ، از این فرصت برای پس انداز کردن استفاده کنید

مهر

در این هفته بیشتر برنامه های شما در زمینه شغلتان خواهد بود و ایام شلوغ و پر دغدغه ای را خواهید داشت ولی جواب بسیاری از سوال هایتان را خواهید گرفت . و وقایع جالبی برایتان اتفاق خواهد افتاد . در روزهای شنبه و یکشنبه شانس مالی خوبی خواهید داشت و روزهای آخر هفته با لذت و تفریح برایتان همراه خواهد بود .

آبان

در این هفته روزهایی سرشار از عشق،هیجان،خلاقیت و لذت خواهید داشت ، در روزهای پایانی این هفته باید در رابطه با یک امر مهم تصمیم گیری کنید . عجله نکنید و با دقت و حوصله تمامی جوانب را بررسی کنید . روزهای سه شنبه و چهارشنبه روز شانس شماست و در سطح خوبی از انرژی قرار خواهید داشت .

آذر

در این هفته لحظات شما بسیار آرام و در سکون کامل خواهد گذشت ، پس نفس عمیق بکشید و به استراحت و تفکر بپردازید . در پایان این هفته یک پروژه کاری خوب به شما پیشنهاد خواهد شد . ولی بهتر است شروع آن را به هفته بعدی موکول کنید . سطح انرژی و شانس شما با شروع هفته بعد افزایش زیادی خواهد داشت .

دی

با آمدن دوشنبه این هفته ، ماهی پر از ارتباطات اجتماعی و دوستان جدید برای شما آغاز خواهد شد . در این هفته روزهای شما پر از رمز و راز و اتفاقات روزمره شما پر از هیجان و لذت خواهد بود . سطح انرژی و شانس شما در این هفته بسیار بالا خواهد بود پس با انرژی به پیش روید .

بهمن

این هفته با شروع یک ماه پر از اتفاقات خوب و هیجان همراه خواهد بود . در این هفته روزهای شما سرشار از مشغله های کاری و توجه به سلامتی روح و جسمتان خواهد بود . روز پنجشنبه منتظر یک خبر خوب و یا یک پیشنهاد کاری عالی باشید . در این هفته همچنین تغییرات زیادی را در زمینه روابط عاطفی و خانوادگی خود پیش رو خواهید داشت .

اسفند

سه شنبه این هفته ، چهار هفته انزوا و تنهایی به پایان خواهد رسید و ماهی سرشار از ارتباطات و روابط اجتماعی و دوستی ها برای شما آغاز خواهد شد .این روزها میتواند شروع یک عشق تازه در زندگی شما باشد ، مشکلات زندگی را کمرنگ تر ببینید و بیشتر به زیبایی های آن توجه کنید .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -