تبلیغات
فال - فال هفته 1 خرداد 90

فال هفته 1 خرداد 90

یکشنبه 1 خرداد 1390 02:17 ب.ظ

نویسنده : fanuss

ممکن است در این هفته درگیری ها و کدورت های زیادی برایتان پیش آید، آنها را خیلی جدی نگیرید و با صبوری سعی در حل و یا گذراندن آنها داشته باشید. در روزهای آخر هفته اخبار خوب و امیدوار کننده ای به گوشتان خواهد رسید.

فروردین

شما انسان اجتماعی و خوش مشربی هستید و همین رووابط دوستانه با اطرافیانتان باعث می شود که شما با کمک آنها بهترین مسیرهای زندگی را بیابید. در این هفته و با شروع ماه جدید مدیریت یک پروژه بزرگ را به عهده خواهید گرفت. آخر هفته را به تفکر و برنامه ریزی در رابطه با اهدافتان بپردازید.

اردیبهشت

کمی صبور باشید و آرامش خود را حفظ کنید چرا که برنامه های سخت و طاقت فرسا در این هفته به پایان خواهند رسید . اگر به تازگی احساس می کنید کسی شمارا فریب داده ، به خاطر صداقت زیاد شماست بهتر است راجع به ادامه این رابطه با دقت تصمیم بگیرید. در روز یک شنبه لحظات  بسیار خوبی خواهید داشت.

خرداد

در این هفته درگیری هایی در محل کار و یا در خانواده خود خواهید داشت ، بحث و جدل های بیهوده فقط باعث تیره تر شدن روابط میشود پس بهتر است سعی کنید که با آرامش  مشکلاتتان را حل کنید. روز یک شنبه ملاقات مهمی خواهید داشت که منجر به یک دوستی پایدار خواهد شد. روزهای پایانی هفته اتفاقات جالبی در زندگی تان رخ می دهد.

تیر

در روزهای یک شنبه و دوشنبه سطح انرژی تان بسیار بالا خواهد بود این روزها فرصت خوبی برای سرمایه گذاری و شروع یک پروژه جدید است. دوستانتان مشاورین خوبی در همه زمینه ها هستند پس در حل مشکلات از آنها کمک بگیرید و مثل گذشته با پشتکار تمام مراحل سخت زندگی را به خوبی پشت سر بگذارید.

مرداد

از روز دوشنبه شانس شما به اوج خواهد رسید و همزمان انرژی تان نیز افزایش پیدا خواهد کرد واز سستی و بی حالی بیرون خواهید آمد. در این روزها یک رابطه دوستی قدیمی تبدیل به یک عشق واقعی خواهد شد و در پی آن اتفاقات هیجان انگیزی برایتان پیش می آید. آخر هفته را فقط به استراحت بگذرانید.

شهریور

در این هفته کمی درگیری در روابط خانوادگی خواهید داشت پس خونسردی خود را حفظ کنید و سعی کنید آرامش را به جو خانواده برگردانید. به خاطر مشغله های فکری و درگیری های زیاد سعی کنید تصمیمات مهم را به هفته بعد موکول کنید در آخر هفته سطح انرژی تان به سطح خوبی باز می گردد و روزهای رمانتیک و زیبایی خواهید داشت .

مهر

از آنجا که در این چند ماه شانس مالی خوبی خواهید داشت سعی کنید با پس انداز کردن پول کافی برای خرید یک ملک را پس انداز کنید . این ملک می تواند علاوه بر یک سرمایه گذاری خوب مکانی برای تامین امنیت شما و خانواده تان باشد. سعی کنید روابط خانوادگی را در هر شرایطی گرم و صمیمی نگه دارید.

آبان

در این هفته نیز سطح انرژی شما بالا خواهد ماند و مانند هفته های قبل مشکلات را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت. مواظب وضعیت اقتصادی خود باشید چرا که از اواخر این هفته مخارجتان بالا خواهد رفت . بی نظمی باعث بدتر شدن این شرایط می شود . پس برای مخارج و درآمدتان برنامه ریزی کنید .

آذر

گوشه گیری را کنار بگذارید و کمی اجتماعی تر رفتار کنید ، در روز یکشنبه تلاش های شما به نتیجه می رسند و اخبار خوبی از آنها به گوشتان می رسد. در این هفته سطح انرژی تان بالا خواهد رفت شما باید از این انرژی در سازماندهی برنامه هایتان استفده کنید . در تصمیم گیری هایتان عجولانه رفتار نکنید.

دی

هفته های سردرگمی و پریشانی به پایان رسیده و از این به بعد چندین هفته پر از شادی و نشاط و شانس زیاد خواهید داشت . مراقب باشید احساسات به شما غالب نشوند و ذهن شما را مختل نکنند ، این حالت باعث می شود که نتوانید تصمیمات درستی را بگیرید. در روز دوشنبه ملاقات هیجان انگیزی خواهید داشت.

بهمن

نسبت به اتفاقات اطرافتان خوش بین باشید و تصمیمات لحظه ای نگیرید این تصمیمات پایانی جز افسوس و ناراحتی نخواهند داشت. پس مثل همیشه با درایت مشکل و اتفاقات را بررسی کنید . در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مراقب روابط خانوادگی خود باشید . هفته رمانتیک و زیبایی خواهید داشت.

اسفند

بعد از چند هفته خستگی و کار زیاد این هفته نسبتا آرام و سبک خواهد بود کمی به کارهای شخصی تان برسید و زندگی تان را برای ورود اتفاقات خوب و لذت بخش آماده کنید. در این هفته منتظر کسی باشید که زندگی تان را عوض کند و شما را به رویاهایتان برساند. آخر هفته را به تفکر و نقاشی بپردازید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -