تبلیغات
فال - فال هفته ی دوم شهریور ماه

فال هفته ی دوم شهریور ماه

دوشنبه 9 شهریور 1388 02:12 ب.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

          تقسیم کردن زیاد انرژی و توانایی بازدهی کمتری را در کارها می دهد، بهتر است بخش عمده ای از انرژی خود را در رسیدن به هدف اصلی خرج کنید و بقیه را نیز به ترتیب صرف مهم ترین پروژه ها و هدف هایتان کنید. در مواقعی که آرامش دارید و خوشحالید آنها را با دیگران تقسیم کنید.

 

فروردین

          سعی کنید تا پایان یافتن این هفته، کار مهمی را درهیچ زمینه ای شروع نکنید. از اوایل هفته بعدی به خاطر سطح انرژی و شانس بالا دست به هر کاری بزنید در آن موفق خواهید شد پس این هفته را استراحت کنید. انتظار نداشته باشید که کارها همه خود به خود انجام شوند، مخصوصاً وقتی آنها را به حال خود رها می کنید. چهارشنبه و پنج شنبه به فکر کسب درآمد باشید و پس اندازهای خود را بررسی کنید.

اردیبهشت

          در این هفته سعی کنید پروژه ی مهمی را آغاز نکنید و حتی خرید و فروش های مهم را نیز به هفته های بعدی موکول کنید. در این هفته یک شانس بزرگ به سراغ شما می آید، این شانس می تواند یک پیشنهاد کاری خوب و یا پیدا کردن یک دوست خوب برای شما باشد. این هفته برای شما لحظات رمانتیک، لذتبخش و زیبایی را به ارمغان می آورد و در پایان هفته یکی از پروژه های قبلی تان به نتیجه خوبی می رسد و موفقیت زیبایی را برایتان رقم می زند.

خرداد

          از این هفته تا شروع ماه جدید فرصت خوبی برای استراحت و تازه کردن نفس است در این روزها هم چنین می توانید به بازنگری پروژه های مهم خود بپردازید و روی اهداف و آرزوهای خود بیشتر فکر کنید و راه های رسیدن به آنها را بررسی کنید. در این هفته از خرید و فروش های مهم صرفنظر کنید و آنها را به هفته های بعد موکول کنید، از هر گونه سرمایه گذاری نیز دوری کنید. سطح انرژی و شانس شما هفته ی آینده بسیار بالا خواهد رفت.

تیر

          هیچ کار مهمی را در این هفته شروع نکنید. و هیچ خرید جدیدی را انجام ندهید. یک شانس قدیمی در این روزها مجدداً به سوی شما باز می گردد. این بار از آن نهایت استفاده را ببرید. در این روزها به شدت خیالباف شده اید. از این رویاپردازیها به نفع خودتان استفاده کنید مثلاً می توانید هدف اصلی تان و آنچه که در ذهن تان است را پیدا کنید. در اواسط هفته تفریح و شادی به سراغ شما می آیند.

 

مرداد

          در این هفته شادی به سراغ شما می آید و هدایای زیادی دریافت می کنید و دوستان زیادی پیدا می کنید، در این هفته ذهن و عمل شما روی درآمد است و اتفاقاً نتایج خوبی هم در این زمینه می گیرید. در این هفته چند پیام و هدیه از طرف یک دوست خوب می گیرید که شما را به سمت بهتر شدن راهنمایی می کند. یکی از افراد خانواده که مدتی است از شما دور است در این روزها باز می گردد و خاطرات خوشی را برایتان زنده می کند.

شهریور

تا پایان این هفته خرید مهمی انجام ندهید (به جز موارد عادی و روزمره) و از سرمایه گذاری دوری کنید، هم چنین پروژه های مهم خود را به هفته های بعدی موکول کنید. این هفته از کار و مشغله خود کمتر کنید و به مسائل جانبی مثل سلامتی، تفریح، خانواده و غیره بپدازید. نگران این استراحت چند روزه و  و عقب افتادن برنامه هایتان نباشید. مطمئناً هفته های بعدی وقت زیادی برای انجام این کارها خواهید داشت.

مهر

          در این هفته دست به شروع کار جدیدی نزنید و خریدهای مهم و سرمایه گذاری ها را نیز به هفته های بعدی موکول کنید، این هفته بهترین فرصت برای برنامه ریزی پروژه های جدید و یا  پیگیری کارهای قبلی است. هم چنین می توانید سری به آلبوم عکس، دفترچه خاطرات و نامه های گذشته ی خود بیندازید و خاطرات گذشته را در یاد زنده کنید. عشق و لذت در پایان این هفته به سراغ شما می آیند.

آبان

          از شروع پروژهای جدید و حتی ارتباطات و دوستی های جدید دوری کنید. اما وقت آن است که پروژهای آینده تان را مشخص کنید و یک تصویر ذهنی از هدف ها و راه های رسیدن به آنها در فکر خود بسازید. در پایان هفته ملاقات های زیادی خواهید داشت که البته هیچ کدام از آنها منجر به یک دوستی خوب نخواهد شد. در اواسط هفته یک موقعیت خوب در زمینه کاری تان خواهید داشت.

آذر

          در این هفته مشکلاتی در زمینه ارتباط با مدیران و یا والدین خود خواهید داشت که با آرامش و برخورد منطقی قابل حل است. در روزهای دوشنبه یا سه شنبه ملاقاتی خواهید داشت که برایتان شانس و اقبال به ارمغان می آورد. خریدهای مهم و سرمایه گذاری های بزرگ را به هفته های بعد موکول کنید و کلاً در این هفته پروژه ی جدیدی را آغاز نکنید. پایان هفته شما با عشق همراه خواهد بود.

 

 

دی

          در این هفته آرامش و سکون تمام روزهای شما را پر خواهد کرد. این روزها بهتر است پروژه ی جدیدی را شروع نکنید و انرژی خود را برای ادامه دادن و اتمام پروژه های نیمه تمام خود صرف کنید. در این هفته هم چنین ملاقات با یک دوست برایتان خیر و برکت به همراه می آورد. بهتر است روزهای پایانی هفته را به استراحت و تفکر اختصاص دهید و کارهایی که نیاز به بررسی مکرر دارند را انجام دهید.

بهمن

بهتر است کارهای عقب افتاده خود را در این هفته به پایان برسانید و آرامش ذهنی تان را باز گردانید، این کار می تواند یک پول پرداخت نشده، فراموش کردن آزمایش های سلامتی، از یاد بردن یک دوست خوب و یا هر چیز دیگری باشد. اما در این هفته بهتر است از شروع کارهای مهمی مثل ایجاد یک رابطه عاطفی و یا یک سرمایه گذاری بزرگ خودداری کنید.

اسفند

در این هفته شانس شما در ارتباطات و دوستی هاست، سعی کنید در روابط خود بیشتر شنونده باشید مگر اینکه کسی مستقیماً از شما درخواست مشاوره و راهنمایی کند. در این هفته شروع پروژه های مهم کاری توصیه نمی شود و بهترین کار ادامه دادن پروژهای نیمه تمام قبلی است. در اواخر هفته یک ملاقات هیجان انگیز و یا یک مسافرت کوتاه مدت خواهید داشت، خانواده خود را نیز فراموش نکنید و ساعاتی را نیز برای در کنار آنها بودن در نظر بگیرید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -