تبلیغات
فال - فال هفته ی سوم شهریور ماه

فال هفته ی سوم شهریور ماه

دوشنبه 16 شهریور 1388 01:38 ب.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

خوب است که گاهی گذشته را رها کنید و از زمان حال لذت ببرید. شما تنها یک بار فرصت زندگی کردن دارید. پس با شادمانی و سلامتی زندگی کنید. اگر در فکر تغییر هستید ولی از هر راهی که می روید موفق نمی شوید، شاید لازم باشد که چیزهای مهم تری را قبل از این کارها تغییر دهید و یا شاید لازم باشد که بیشتر تلاش کنید.

فروردین

این هفته آخرین روزهای تلاش و سخت کوشی است پس با توجه و دقت کافی به کارهایتان رسیدگی کنید. عقاید شما با دیگران تفاوت بسیاری دارد اما این نشان دهنده ی اشتباه بودن افکار شما نیست، لازم نیست عقاید مخالف خود را در همه جا مطرح کنید، آنها را پیش خودتان نگه دارید و در تصمیم گیری هایتان از آنها استفاده کنید.

اردیبهشت

روزهای این هفته شما سرشار از لذت و عشق خواهد بود، از این روزها حداکثر استفاده راببرید و در این خوشی ها غرق شوید، چرا که از هفته ی بعد زمان سخت کوشی و تلاش فرا می رسد. در اواسط هفته یک دوست قدیمی به سراغ شما می آید و به شما پیشنهاد همکاری می دهد، نسبت به این کار مشترک خیلی خوشبین نباشید.

خرداد

 با اطرافیان خود (حتی همسایگانتان) کمی مهربان تر باشید و محبت را به روابطتتان اضافه کنید، اگر در زمینه پیشرفت شغلی یا تحصیلی خود برنامه ای در سر دارید، این هفته فرصت مناسبی برای انجام آن و یا حداقل شروع آن  است. با نشستن و نگاه کردن به اطراف هیچ کاری نه شروع می شود و نه به پایان می رسد، این شمایید که باید شروع به حرکت کنید.

تیر

شما با انرژی و قدرت بیشتری نسبت به دیگران این هفته را شروع می کنید، علاقمندی های خود را بررسی کنید و برای شروع کارها تصمیم گیری و برنامه ریزی کنید. وقتی سرتان خیلی به کار گرم می شود باید نگران روابط خانوادگی و دوستی های خود باشید، قرار نیست که با بهتر شدن وضعیت شغلی و اقتصادی تان وضعیت عاطفی و روابط شما هر روز کمرنگ تر شود.

مرداد

این هفته توجه زیادی به درآمد و وضعیت اقتصادی خود داشته باشید و با بررسی های دقیق جلوی مشکلات احتمالی را بگیرید. از تغییر دادن اهدافتان نترسید و هر موقع که لازم بود این کار را انجام دهید، قطعاً ادامه دادن یک راه هدفمند و علاقه داشتن به آن خیلی آسان تر از طی کردن راهی است که هدف آن به شما انگیزه ی کافی را نمی دهد.

 

 

شهریور

مشکلاتی در رابطه با احساسات و دوستی ها این هفته به سراغ شما خواهند آمد و شما باید با توجه به نیازهای شخصی، شرایط کاری و احساساتتان در این رابطه تصمیم گیری کنید. اگر مشکلات شما در زمینه بیان احساسات و نظرات شماست، می توانید خود را ناظر در نظر بگیرید و شروع به تمرین کنید. در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه این هفته از هر نوع خرید و فروش امتناع کنید.

مهر

          برای بهتر شدن روابطتتان با دوستانتان بهتر است به سراغ آنها بروید و در مشکلات و تصمیم گیری ها به دوستانتان کمک کنید، این کارها شما را صمیمی تر و قابل اعتمادتر می کند، این هفته هم چنین فرصت خوبی برای سروسامان دادن به کارهای شخصی خودتان است اگر قصد تعویض ماشین، خانه و یا وسایل خانه را دارید، این هفته همه ی کارها را کنار بگذارید و به مسائل منزل رسیدگی کنید.

آبان

          با رؤسا و یا والدین خود مهربان تر باشید و با آنها رابطه بهتری برقرار کنید تا در طول روز ذهن آرامتری داشته باشید. لازم نیست بین تفریح و شغل خود یکی را انتخاب کنید با برنامه ریزی درست شما می توانید از هر دوی آنها لذت ببرید و به اندازه کافی برای هر کدام از آنها لذت ببرید و به اندازه کافی برای هر کدام از آنها وقت بگذارید، اگر احساس ناراحتی در روح و ذهن خود می کنید با انجام چند حرکت ساده مدیتیشن در روز می توانید به حالت عادی بازگردید.

آذر

          هفته ی سختی را پیش رو دارید، کارهای نیمه تمام را به پایان برسانید و با دقت مسئولیت های روزمره را انجام دهید با توجه به این که در این هفته سطح انرژی شما نیز پایین می باشد کمی صبورتر باشید و دقت خود را در کارها بیشتر کنید. در این هفته از هر نوع خرید و فروش و سرمایه گذاری دوری کنید و اوقات فراغت خود را به استراحت و تفکر بپردازید.

دی

در این هفته سطح انرژی و شانس شما بالاست و آرامش ذهنی خوبی دارید، بهتر است در این هفته از بین کارهای مهم خود چند تا را انتخاب کنید و یا آنها را الویت بندی کنید چرا که پراکنده کردن انرژی در شاخه های زیاد باعث کند شدن پیشرفت شما می شود. پایان هفته را به کارهای سبک اختصاص دهید و مسئولیت های نیمه تمام را به پایان برسانید.

بهمن

در این هفته روزهای آرام بی دغدغه ای را در پیش رو دارید، کارتان را سبک کنید و بیشتر به تفریح و استراحت بپردازید، به دیدار دوستانتان بروید و زمان بیشتری را به خانواده تان اختصاص دهید، نگران کارهایتان هم نباشید، هفته ی بعد فرصت زیادی برای انجام آنها دارید. این چند روز را استراحت کنید تا با انرژی بیشتری به استقبال هفته بعد بروید.

اسفند

در این هفته اتفاقات غیر منتظره و هیجان انگیزی را در پیش رو خواهید داشت، این روزها درآمد شما بسیار بالا خواهد بود و می توانید وسایلی را که خیلی وقت بود در انتظار آنها بودید خریداری کنید. یادتان باشد وسایل مورد علاقه و یا مورد نیاز را فقط خریداری کنید و سرمایه گذاری های مهم را فعلاً به هفته های بعدی موکول کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -