تبلیغات
فال - فال هفته ی آخر شهریور ماه

فال هفته ی آخر شهریور ماه

دوشنبه 30 شهریور 1388 02:15 ب.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

          زندگی کردن در خیال و رویا شما را از زندگی واقعی دور می کند. آرزوها و رویاها باید کم و در کنار زندگی باشند نه اینکه تمام اوقات اصلی و کارآمد انسان را پر کنند. اگر به آرزوهای خود واقع بینانه نگاه کنید می توانید آنها را در لیست اهداف خود قرار دهید و برای رسیدن به آنها با انرژی به جلو حرکت کنید.

موفق باشید

فروردین

با آمدن سه شنبه این هفته و شروع شدن ماه جدید، ماهی پر از ارتباطات اجتماعی و دوستان جدید برای شما آغاز خواهد شد. در این هفته روزهای شما پر از رمز و راز و اتفاقات روزمره شما پر از هیجان و لذت خواهد بود. سطح انرژی و شانس شما در ماه جدید بسیار بالا خواهد بود پس با انرژی به پیش بروید.

اردیبهشت

این هفته با شروع یک ماه پر از اتفاقات خوب و هیجان همراه خواهد بود. در این هفته روزهای شما سرشار از مشغله های کاری و توجه به سلامتی روح و جسم تان خواهد بود. روز 5 شنبه منتظر یک خبر خوب و یا یک پیشنهاد کاری عالی باشید. در این هفته هم چنین تغییرات زیادی را در زمینه روابط عاطفی و خانوادگی خود پیش رو خواهید داشت.

خرداد

سه شنبه این هفته و با شروع شدن ماه جدید، چهار هفته انزوا و تنهایی به پایان خواهد رسید و ماهی سرشار از ارتباطات و روابط اجتماعی و دوستی ها برای شما آغاز خواهد شد. این روزها می تواند شروع یک عشق تازه در زندگی شما باشد، مشکلات زندگی را کم رنگ تر ببینید و بیشتر به زیبایی های آن توجه کنید.

تیر

در طول چهار هفته آینده روزهایی سرشار از آرامش، استراحت و احساسات خوب در انتظار شما خواهند بود و ماه جدید (از سه شنبه ی این هفته) برای شما پر از خیر و برکت خواهد بود. احساسات ضد و نقیض و متضاد روزهای این هفته شما را پر خواهند کرد. سعی کنید از مشکلات به راحتی عبور کنید و روی آنها مکث و انرژی زیادی نگذارید.

مرداد

          تا سه شنبه ی این هفته که با شروع ماه جدید همراه است برنامه ی مهمی را شروع نکنید و در پی تمام کردن پروژه های قبلی تان باشید. با شروع ماه جدید تغییرات عمیقی را در زندگی تان حس خواهید کرد، این تغییرات در زمینه های کاری، دوستی و ... خواهد بود، مسافرت کوتاه کاری، دوستان جدید و روزهایی آرام برای این هفته شما پیش بینی شد است.

شهریور

          در این هفته یک ماه پر از درآمد و پر از معلومات جدید برایتان شروع خواهد شد، در اواخر این هفته شما کسی را ملاقات خواهید کرد. که در تمامی امور زندگی به کمک شما می آید و به خوبی شما را راهنمایی می کند. مواظب روابط عشقی و عاطفی خود باشید و مسائل عاطفی و مالی را هیچ گاه با یکدیگر مخلوط نکنید. از یکشنبه ی هفته ی بعد هاله ای از انرژی شما را در بر خواهد گرفت.

مهر

          شما در این هفته ماهی پر از انرژی، شانس و اتفاقات خوب را آغاز خواهید کرد، تا سه شنبه ی این هفته (شروع ماه جدید) پروژه جدیدی را آغاز نکنید و برنامه های مهم را به روزهای بعدی موکول کنید، در میان کارهای روزمره و همیشگی مواظب روابط تان نیز باشید ومخصوصاً در روابط خانوادگی سعی کنید که همیشه آرامش را برقرار کنید.

آبان

          این هفته برای شما پر از آرامش و استراحت خواهد بود و وقت کافی برای تفریح و خوشگذرانی خواهید داشت، در جمع دوستانتان شرکت کنید و در این فضاها به دنبال جایگاههای شغلی بهتر باشید، از نشانه های اطرافتان به سادگی نگذرید و مطمئن باشید که به کمک آنها شما بهترین راهها را انتخاب خواهید کرد.

آذر

          به زودی فشارهای کاری کم تر می شوند و روزهای استراحت و تفریح آغاز می شوند، پس کارها و مسئولیت های خود را به خوبی انجام دهید و درانتظار نتایج عالی بمانید. از سه شنبه این هفته ماهی سرشار از درآمد و شانس مالی بالا آغاز خواهد شد. راجع به مخارج خود بیشتر احتیاط کنید و با برنامه ریزی خرج کنید.

دی

          در این هفته با شروع ماه جدید فشارها و استرس هایی که در طول ماه قبل بر ذهن شما بود تمام می شود و روزهای آرامش و سکون به زندگی شما باز می گردند و انرژی از دست رفته شما کم کم به حالت عادی باز می گردد. در روزهای پایانی هفته نشانه های زیادی از اطرافتان دریافت می کنید که شما را به سوی بهترین ها هدایت می کنند.

بهمن

           دراین هفته شانس مالی بسیار خوبی خواهید داشت و در انجام هرکاری موفق خواهید بود، بیشتر مراقب روابط و دوستی های خود باشید و اطرافیانتان را به دقت بررسی کنید، بهتر است که هر کسی را در مسائل خصوصی خود شریک نکنید. از سه شنبه این هفته (شروع ماه جدید) می توانید پروژه های مهم تان را شروع کنید.

اسفند

این روزها اوقات مناسبی برای تغییرات کلی نیست، پس برنامه های تغییر را برای فرصت های دیگری بگذارید. به جای تغییرت و عوض کردن چیزها بهتر است برنامه هایی را شروع کنید که کلیت آنها ساختن و یا ایجاد شرایط جدید باشد و نه عوض کردن و جابه جایی، از سه شنبه این هفته و با شروع ماه جدید سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد رفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -