تبلیغات
فال - فال هفته اول مهرماه

فال هفته اول مهرماه

دوشنبه 6 مهر 1388 10:13 ق.ظ

نویسنده : fanuss

مقدمه

          اگر در اهداف خود مصمم و محکم باشید مسلماً هر چه که بخواهید را به دست خواهید آورد، قوی باشید و اجازه ندهید که مشکلات شما را به عقب برانند. زمان در حال گذشتن است و روز و شب می آیند، کمی تعلل و درنگ بیهوده باعث می شود که از زندگی عقب بمانید و فرصت های زیادی را از دست بدهید، پس با قدرت و آرامش به پیش بروید.

موفق باشید

فروردین

انتظار و تعلل کافیست، الآن وقت رفتن و رسیدن است. پروژه های مهم خود را شروع کنید و تمام انرژی و وقت خود را صرف انجام دادن آنها کنید. در مسائل عاطفی از عقل و احساسات خودتان استفاده کنید و به دیگران اجازه دخالت ندهید، مسلماً احساسات و تصمیمات شما از اطرافیانتان مهم تر و منطقی تر است. در روزهای پایانی هفته منتظر دوستان جدیدی باشید.

اردیبهشت

شک و تردیدها به پایان رسیده و الآن زمان شروع کردن و گرفتن تصمیمات مهم است. برنامه هایی را که برای شروع آنها تردید داشتید شروع کنید و با کمک گرفتن از دیگران و زیاد کردن اطلاعاتتان در این باره، آنها را به بهترین نحو انجام دهید، روزهای یکشنبه و یا دوشنبه این هفته هدایای زیادی دریافت می کنید . روزهای پایانی هفته شما سرشار از تغریح و لذت و شادمانی خواهد بود..

خرداد

این هفته شانس شما در روابط اجتماعی و خانوادگی بسیار بالا خواهد بود. سعی کنید این روزها را به اصلاح روابط خود بگذارنید. اگر به دنبال شریکی برای روزهای زندگی خود می گردید این هفته فرصت خوبی برای پیدا کردن این شخص است. یادتان باشد فقط فقط رفتن مهم نیست بلکه انتخاب مسیر درست نیز نقش بسیار مهمی در رسیدن به هدف دارد.

تیر

این هفته بیشتر از هر زمان دیگری با تغییرات اساسی در زندگی تان مواجه می شوید، این تغییرات روزهای جدیدی را برای شما رقم می زنند تا جایی که کاملاً احساس می کنید که زندگی تان عوض شده. در این هفته هم چنین تردید و دودلی همراه شما خواهد بود و شما توانایی تصمیم گیری صحیح را ندارید، پس تصمیم گیری های مهم تان را به هفته های بعدی موکول کنید.

مرداد

 دراین هفته ذهن آشفته ی شما آرام می شود و شک و تردید از افکارتان دور می شود، این روزها منتظر اتفاقات خوبی در تمامی زمینه های زندگی تان باشید (مخصوصاً در زمینه ارتباطات و دوستی ها)، نشانه های اطرافتان معمولاً راه های خوبی را به شما نشان می دهند، پس آنها را به دقت بررسی کنید. در پایان هفته شانس مالی شما افزایش چشم گیری خواهد داشت.

 

 

 

شهریور

زمان تردید و دودلی به پایان رسید و الان شما می توانید به درستی شرایط را بررسی کنید و تصمیم بگیرید، در پایان این هفته شما وارد مرحله ای جدیدی از زندگی می شوید که برای شما هیجان و شادی زیادی به همراه دارد. از این روزها لذت ببرید و اصرار نداشته باشید که حالت های قدیمی زندگی شما حفظ شوند. در روزهای سه شنبه و چهارشنبه پیغامی از یک دوست شما را به خوبی راهنمایی می کند.

مهر

          در روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته لحظات شما سرشار از شادی و نشاط و روابط عاشقانه خواهد بود، ولی بعد از این تفریحات نوبت کار است، پایان هفته را به انجام کارهای عقب افتاده خود بپردازید، مرتب کردن اسناد، برنامه ریزی و مشخص کردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را در اوقات فراغت پایان هفته خود بگنجانید.

آبان

          سطح انرژی و شانس و حتی آرامش شما در این روزها کاهش زیادی خواهد داشت پس بیشتر بیشتر استراحت کنید و کمتر به کارهایی که نیاز به تصمیم گیری های مهم دارند بپردازید. در روزهای پایانی هفته یک مشکل قدیمی و کهنه حل خواهد شد و شادی زیادی را برایتان به همراه خواهد آورد. مواظب سلامتی خود باشید و وقت بیشتری را به سلامت جسم و ذهن خود اختصاص دهید.

آذر

          در این هفته مشکلات شما در بسیاری زمینه ها حل خواهد شد و در نتیجه سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد رفت، این روزها هم چنین شانس شما در مسائل مالی بالا خواهد بود و درآمد خوبی خواهید داشت، پس انداز کردن را فراموش نکنید، بهتر است در اوقات فراغت خود وقتی را به سلامتی خود اختصاص دهید و آن را جز برنامه های اصلی خود قرار دهید.

دی

          در این هفته بیشتر زمان شما صرف مسائل شغلی و ارتباط با مدیران و رؤسای شما خواهد شد، این روزها بهتر است کارهای عقب افتاده خود را به انجام برسانید و اجازه ندهید تأخیر در کارها انرژی شما را به هدر دهند. شانس مالی و درآمد شما در روزهای پایانی هفته افزایش خواهد یافت و هم چنین ارتقای شغلی پیدا خواهید کرد. پایان هفته را استراحت کنید.

 

 

 

بهمن

بالاخره تردید و شک از ذهن شما ناپدید شدند و حال می توانید به درستی تصمیم بگیرید. بدهی های خود را بپردازید و کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید. در این هفته اشتباهات شما به حداقل ممکن می رسد و شما می توانید بهترین تصمیم ها را بگیرید. در روزهای پایانی این هفته خبرهای خوبی از یک موفقیت به گوشتان می رسد و شما را غرق در شادی می کند.

اسفند

          روزهای یکشنبه و دوشنبه شما سرشار از لحظات خوب و شاد خواهد بود و سطح انرژی شما از سه شنبه بسیار بالا خواهد رفت و فرصت خوبی برای برنامه ریزی های مهم و یا شروع کردن پروژه های مهم است. در زمینه دوستی ها و ارتباطات خود بیشتر مراقب باشید  و هر کسی را در مسائل شخصی خود وارد نکنید، پایان هفته را به استراحت و تمرکز بگذرانید.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -